Jump to content
teo_73

Αναφορές κακοκαιρίας ''Κίρκη" 28-29/10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίες εικόνες στις κάμερες και στις φωτό που ανεβάζουν τα παιδιά... εμείς εδώ από τηγανίτα τίποτα... 3μμ με το ζόρι και τον ήλιο να επανεμφανίζεται... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εριξε και 15 και 20 και 25 μμ τοπικα.στο.Νομο....τυχεροι οσοι βραχηκαν...επεσαν μεσα οι προβλεψεις κ ως προς την ωρα και ως προς τα χιλιοστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αψογη προγνωσιμοτητα και ως προς το timing και ως προς τα χιλιοστα....15-25 μμ τοπικα στο λεκανοπεδιο το 3ωρο 12.00 με 15.00...σφυριξε ληξη τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, kouvanos said:

Αψογη προγνωσιμοτητα και ως προς το timing και ως προς τα χιλιοστα....15-25 μμ τοπικα στο λεκανοπεδιο το 3ωρο 12.00 με 15.00...σφυριξε ληξη τωρα

 Δεν νομίζω φίλε μου... η πρόγνωση ήταν για βροχή, καταιγίδα και χαλάζι από το πρωί με επιδείνωση μεσημέρι... τώρα αν έριξε τοπικά 10 λεπτά και άφησε 20μμ για εμένα η πρόγνωση είναι τελειώς αποτυχημένη... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22mm και 500mm/h ραγδαιοτητα στο χαροκοπειο..Πιθανως λογω χαλαζιου..Παντως εκανε ασυλληπτη μπουκα γι αυτο επεμενα για ραγδαιοτητες πολυ μεγαλες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, CATHA είπε:

 Δεν νομίζω φίλε μου... η πρόγνωση ήταν για βροχή, καταιγίδα και χαλάζι από το πρωί με επιδείνωση μεσημέρι... τώρα αν έριξε τοπικά 10 λεπτά και άφησε 20μμ για εμένα η πρόγνωση είναι τελειώς αποτυχημένη... 

Κι εγω αφηνιασμενος ειμαι με 0.6 μμ...και τρωω την ατελειωτη λιακαδα...ομως η προγνωση στοnowcast απτη ατιγμη που φανηκε η νοτια πορεια του χαμηλου κλπ νομιζω ηταν 100% σωστη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχιζει στα δωδενανησσα να βγαζει πυρηνες.......επιμενει και σε μαγνησια......καταιγιδες τοπικες εχουμε και στις βορειες κυκλαδες και Ευβοια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kouvanos είπε:

Το πε ο oldboy 10 σελιδες πριν !!!! *με αυτο το στριμ ειναι πιο.πιθανο να.βραχει η Λαμια παρα.η.Νοτια Αττικη* !!!!!!

Δεν είπα αυτό, αλλά δεν βαριέσαι . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να ανεβάσω βίντεο, αλλά την εκατοστάρα την χτυπήσαμε λογικά!

IMG_20201028_150200.jpg

IMG_20201028_150043.jpg

IMG_20201028_150205.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...