Jump to content
teo_73

Αναφορές κακοκαιρίας ''Κίρκη" 28-29/10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιότατη βολτούλα, συνοδεία ποτιστικής βροχής ως τα Βριλήσσια.....απίθανο σκηνικό έξω....πέφτει και η Τ....14,7οC πλέον!!

6,6mm εδώ στην αυλή μου!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Ναταν χιονιάς αυτός τώρα..

Αν ήταν χιονιάς 3 πιθανότητες υπάρχουν
1. Να είχε οριακές Τ και χιονόνερα (55%)
2. Να είχε πολύ λιγότερο υετό (40%)
3. Να είχε αυτόν τον υετό με full αρνητικές (5%)
😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,4 εδω γρεβενα χαχαχα..αλλα τωρα ξεκινησε οαλι να ριχνει μετρια για να δουμε ...παντως επιτέλους μια φθινοπωρινή μερα..Η θερμοκρασία μεχρι 14,7 τωρα 13,8 τελεια για σομπα μερα..Όπως πρέπει για τελη οκτωβρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... από ανατολικός , με σχετική ύφεση των φαινομένων , ξαφνικά γύρισε δυτικός με κρεσέντο των φαινομένων  ....

image.thumb.png.97bfc9988103720ed86b76cc671f9675.png

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτη κακοκαιρία στην Πάτρα, 4 ολόκληρα χιλιοστά! Βγάλαμε τις βάρκες και ανεβήκαμε στις ταράτσες για να γλιτώσουμε!

41 χιλιοστά ο Οκτώβρης και 372 όλη τη χρονιά, υπέροχα πράγματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Οσο νυχτωνει η...βροχα μεγαλωνει.🙊

Μπαν στον κυριο παρακαλω...Ανεπιτρεπτα,προκλητικα σχολια...Αισχος...

Κατα τ αλλα θα συμφωνησω..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα και τα ηλεκτρικά, τραντάζεται το σπίτι!! Άλλα 10 χιλιοστά, στα 56 ο σταθμός που βρίσκεται κοντά στο Πήλιο. Στο λιμάνι μεγάλη διαφορά, στα 26mm..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυστυχως τα καλα ηλεκτρικα ανηφοριζουν στο Αιγαιο....εστω και ετσι συνεχιζουμε ποτιστικα..............

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον βολο ο ενας σταθμός 56.4 χιλιοστά  και ο αλλος 26....παλι εχουν τεραστιες διαφορες.....αλλα φανταζομαι οτι επικρατει ενα απολυτα φθινοπωρινό σκηνικο με πολυ βροχη και 14-15 βαθμους στον βολο τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκανε ένα πέρασμα πριν που πρόσθεσε άλλα 2-3 χιλιοστά στο βροχόμετρό μου(17χλ. συνολο ημερας). Τώρα απλά ψιχαλίζει αλλά είναι βαρύς ο καιρος και ελπίζω σε ένα ακόμη καλό πέρασμα. Πολύ ωραία φθινοπωρινή μέρα πάντως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Στον βολο ο ενας σταθμός 56.4 χιλιοστά  και ο αλλος 26....παλι εχουν τεραστιες διαφορες.....αλλα φανταζομαι οτι επικρατει ενα απολυτα φθινοπωρινό σκηνικο με πολυ βροχη και 14-15 βαθμους στον βολο τωρα

Τώρα Νεα Ιωνία που είμαι εγώ έχει σχεδόν σταματήσει. Πήλιο και πρόποδες είναι κλειστά εντελώς, δεν φαίνονται, λογικά από Γιάννη Δήμου, Περιφερειακό και πάνω γίνεται της κακομοίρας, ρίχνει και ηλεκτρικά..

Ξανάρχισε πάλι δυνατά εδώ..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Τώρα Νεα Ιωνία που είμαι εγώ έχει σχεδόν σταματήσει. Πήλιο και πρόποδες είναι κλειστά εντελώς, δεν φαίνονται, λογικά από Γιάννη Δήμου, Περιφερειακό και πάνω γίνεται της κακομοίρας, ρίχνει και ηλεκτρικά..

Ξανάρχισε πάλι δυνατά εδώ..

Μακρινιτσα ηδη 80 μμ ημερισιο !!! Εεε θα έσπαγε καποια στιγμη αυτη η ξεραιλα

Επεξεργάστηκε από Γιάννης μασ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mολις ξεπερασε τα 20mm  στον Πειραια και επικρατει ισχυρη βροχη...edit: χαμος

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...