Jump to content
thanossnow

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

428 mm είχαμε βάλει στην Θεσσαλονικη το 18', μεχρι τον Ιούλιο ειμασταν πολύ καλά (εξαίρεση ο Απρίλιος με 4 mm)

Ας το σταματήσουμε εδώ γιατί ειμαστε off

Ααα οπωτε λαθος.Με μπερδεψαν  τα 60 χιλιοστα μονο που μου ανεφερες.

Αυτη την στιγμη ποσο ειστε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οκ αντε για χατηρι σου ρε σπυρο να προσπαθησω να το δω αλλιως...😀.Το αικον λοιπον κανει μια μικρη προσπαθεια και για τον επομενο αυλωνα να δουμε μπας και βγει καμια καλη χαμηλαρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μα γιατι παρακολουθειτε αικον και στενοχωριεστε τι βγαζει...μονο τη δημιουργία του ιανου εβγαλε

ειναι οπως ενα χαλασμενο ρολοι που βγαζει τη σωστη ωρα δυο φορες τη μερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εκανε την μιση δουλεια ρε κολημα με τα χαμηλα να καταληγουν ακομη και εικονικα στη συρτη.περνα παιδακι μου στο αιγαιο,βορειο νοτιο κεντρικο οπου θες αλλα περνα στο αιγαιο...icon-0-150.png?15-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

εκανε την μιση δουλεια ρε κολημα με τα χαμηλα να καταληγουν ακομη και εικονικα στη συρτη.περνα παιδακι μου στο αιγαιο,βορειο νοτιο κεντρικο οπου θες αλλα περνα στο αιγαιο...icon-0-150.png?15-12

Αυτα τα συρτοχαμηλα ειναι που μας πνιγουν εδω κατω εμας βαγγελη παρεπιπτοντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ααα οπωτε λαθος.Με μπερδεψαν  τα 60 χιλιοστα μονο που μου ανεφερες.

Αυτη την στιγμη ποσο ειστε?

Το Κέντρο είναι στα 404 mm εκ των οποίων τα 190 το διάστημα απο 7 Μαρτίου μέχρι 6 Απριλιου...Τα 310 μμ τα βάλαμε το τετράμηνο Μαρτίου - Ιουνίου

Λίγο άσχετο αλλά το Ωραιοκαστρο το 2013 είχε βάλει 309 μμ και το 2014  797 μμ...Αυτό θα πει εξισορροπηση😂, φέτος μέχρι τώρα έχει 464 μμ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Αυτα τα συρτοχαμηλα ειναι που μας πνιγουν εδω κατω εμας βαγγελη παρεπιπτοντως

αν περασουν ανατολικα ρε σπυρο αλλα κολανε εκει ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Το Κέντρο είναι στα 404 mm εκ των οποίων τα 190 το διάστημα απο 7 Μαρτίου μέχρι 6 Απριλιου...Τα 310 μμ τα βάλαμε το τετράμηνο Μαρτίου - Ιουνίου

Λίγο άσχετο αλλά το Ωραιοκαστρο το 2013 είχε βάλει 309 μμ και το 2014  797 μμ...Αυτό θα πει εξισορροπηση😂, φέτος μέχρι τώρα έχει 464 μμ

 

χρηστο ειπαμε 1-2 ασχετα μια στο τοσο δεν ειναι θεμα για στατιστικα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Το Κέντρο είναι στα 404 mm εκ των οποίων τα 190 το διάστημα απο 7 Μαρτίου μέχρι 6 Απριλιου...Τα 310 μμ τα βάλαμε το τετράμηνο Μαρτίου - Ιουνίου

Λίγο άσχετο αλλά το Ωραιοκαστρο το 2013 είχε βάλει 309 μμ και το 2014  797 μμ...Αυτό θα πει εξισορροπηση😂, φέτος μέχρι τώρα έχει 464 μμ

 

Εισαστε πολυ καλυτερα παντως απο εμας εδω κατω υετικα ρε συ.

Εγω εχω 238 μεχρι στιγμης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως μέχρι Παρασκευή μόνο μιρλα δεν υπήρχε εδώ μέσα με αυτά που φαινόντουσαν είμασταν όλοι σχεδόν χαρούμενοι και τα μηνύματα ήταν πολύ αισιόδοξα για τις διατάξεις που φαινόντουσαν μετά από καιρό για οσους δεν παρακολουθούσαν το φόρουμ !!! Χτες είχαμε αλλαγές στα μοντέλα και οι φυσιολογικές εννοείται στεναχώριες ξεκίνησαν ειδικά από εμάς εδώ πάνω! 
οσο για το μετά καιρικά ο ευρωπαίος στο πρωινό παρόλο που πήγε το χαμηλό στην Τυνησία συνέχιζε να μας δίνει εμάς εδώ 30 χιλιοστά 18-19 του μήνα λόγο μάλλον ανατολικού ρεύματος από το τίποτα κάτι είναι και αυτά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ας πουμε λοιπον οτι εκανε ενα θετικο βημα το αικον στα πολυ κοντινα στα λιγο πιο μετα αλλα και στα λιγο πιο μακρια.παμε τζιφο τωρα που υποθετικα ειναι σε καλυτερη κατασταση μαζι με το γιουκμο απ ολα τ αλλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Οι μεταβλητές έχουν χαλάσει πάρα πολύ. Για εμένα βορειοδυτικά και όλα τα βόρεια πιθανώς να μείνουν τελείως η σχεδόν τελείως έξω για το επόμενο χαμηλό 

 

Σορρυ για τα λάθη ξεχνάω τον κορεκτορα, σχεδόν το ανάποδο βγήκε από αυτό που ήθελα χαχα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αρνητική τούμπα ετοιμάζει για τα κοντινά ο Τζιφός..

κοπτοραπτικη στον υετο στα β.δυτικα και βορεια οπως ηταν λογικο και φοβομουν εγω και ολοι σ αυτες τις περιοχες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

κοπτοραπτικη στον υετο στα β.δυτικα και βορεια οπως ηταν λογικο και φοβομουν εγω και ολοι σ αυτες τις περιοχες.

Και το καλύτερο είναι πως ο τζιφος εχει το ευνοϊκότερο διαταξιακά σενάριο για ηπειρωτικα... Με γαλλικό αικον κτλ συννεφιά μόνο 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακομη και στ ανατολικα και νοτια επεσε μαχαιρι.παντου εκτος κρητης!!!! που το κανε ετσι για να το βελτιωσει...βεβαια πιστευω οτι θα κατσει καλυτερα το επομενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ακομη και στ ανατολικα και νοτια επεσε μαχαιρι.παντου εκτος κρητης!!!! που το κανε ετσι για να το βελτιωσει...βεβαια πιστευω οτι θα κατσει καλυτερα το επομενο

Καλα αυτη η κρητη φετος εχει γινει ηπειρος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ακομη και στ ανατολικα και νοτια επεσε μαχαιρι.παντου εκτος κρητης!!!! που το κανε ετσι για να το βελτιωσει...βεβαια πιστευω οτι θα κατσει καλυτερα το επομενο

Η επόμενη διαταραχή για εμένα θα είναι δύσκολο να κινηθεί βόρεια.εχθρος δηλαδή είναι το νότια, όχι το Ανατολικα η δυτικά

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εκφυλισμος παντου και απο το γιουκμο..αν ειναι δυνατον!!! παλι για την κρητη δουλευουν ολα.Να δεις που και το μεθεπομενο εκει θα καταληξει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ το υπερχαμηλο του τζίφου που έβγαζε πριν 2 μέρες από την περιοχή μας έως την Αδριατική, τελικά θα μείνει βόρεια της Αγγλίας και στην Σκανδιναβία. Μόνο 2000-3000 χιλιόμετρα βορειότερα μωρέ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κρητη παει για 1000mm τοπικα μηνιαιο υετο..Απο την μια χαιρομαι για την πατριδα μου αλλα απο την αλλη...Αναμενομενη εξελιξη..Απο χθες εκανε φως φαναρι οτι τα μοντελακια θα τα βρισκανε καπου στη μεση..Θα βρεξει στα περισσοτερα ηπειρωτικα αλλα μεχρι εκει...Η Κρητη εχει βρει ρυθμο και παει τρενο....

Παμε για αλλα ρε..Μην ξενερωνετε...Απολαυστε οτι ερθει...Θα ναι δυσκολη χρονια καιρικα..Απο το σεπτεμβρη το γραφω...Να χαιρεστε με οτι ερχεται..Γιατι πιστεψτε με..Καιρικα ερχονται πολυ χειροτερες μερες....Οπως δε κανει καλο η γκρινια και η μιζερια αλλο τοσο δεν κανουν καλο και τα ευχολογια....Good night!!!

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...