Jump to content
thanossnow

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

 

Μακροπροθεσμα ο τζιφος ειναι απο τα ποιο θερμα σεναρια στο 6αρι

Εν αναμονη των βροχων απο 18 και μετα εδω στην αττικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

γκρινια στην γκρινια φαινεται οτι πιανει τοπο😀.Εχουμε 2 διαταραχες μπακ του μπακ στις οποιες ακομη δεν εχουν ξεκαθαρισει τα πραγματα και στο βαθος υπαρχουν τα πρωτα ψηγματα υποψιας ψυχρης χειμωνιατικης εισβολης.Ε ολο αυτο δεν το λες και αδιαφορο.Παμε σιγα σιγα στην ζωνη 12ζ να δουμε που βρισκομαστε αρχικα για τα πιο κοντινα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

γκρινια στην γκρινια φαινεται οτι πιανει τοπο😀.Εχουμε 2 διαταραχες μπακ του μπακ στις οποιες ακομη δεν εχουν ξεκαθαρισει τα πραγματα και στο βαθος υπαρχουν τα πρωτα ψηγματα υποψιας ψυχρης χειμωνιατικης εισβολης.Ε ολο αυτο δεν το λες και αδιαφορο.Παμε σιγα σιγα στην ζωνη 12ζ να δουμε που βρισκομαστε αρχικα για τα πιο κοντινα.

Βαγγελη τους ειδες ;;;Πώς σου φαινονται..αν και έχουν χάσει την αξία τους αλλα εδω και 2 μερες πανε συνεχεια προς το αρνητικό για μετα

nao.sprd2 (1).gif

ao.sprd2 (1).gif

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

γκρινια στην γκρινια φαινεται οτι πιανει τοπο😀.Εχουμε 2 διαταραχες μπακ του μπακ στις οποιες ακομη δεν εχουν ξεκαθαρισει τα πραγματα και στο βαθος υπαρχουν τα πρωτα ψηγματα υποψιας ψυχρης χειμωνιατικης εισβολης.Ε ολο αυτο δεν το λες και αδιαφορο.Παμε σιγα σιγα στην ζωνη 12ζ να δουμε που βρισκομαστε αρχικα για τα πιο κοντινα.

Υπάρχει καμία πιθανότητα για καμιά νιφαδα στην Θεσσαλονίκη στις 22?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη τους ειδες ;;;Πώς σου φαινονται..αν και έχουν χάσει την αξία τους αλλα εδω και 2 μερες πανε συνεχεια προς το αρνητικό για μετα

του δεικτες λες?δεν τους ειχα δει 3-4 μερες .Φανταστικοι ειναι ρε συ και προδιαθετουν για εκρηκτικο διαστημα 25-30 νοεμβριου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Υπάρχει καμία πιθανότητα για καμιά νιφαδα στην Θεσσαλονίκη στις 22?

πολυ δυσκολο φιλε χρηστο πρεπει να γινουν ταχυδακτυλουργικα...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

του δεικτες λες?δεν τους ειχα δει 3-4 μερες .Φανταστικοι ειναι ρε συ και προδιαθετουν για εκρηκτικο διαστημα 25-30 νοεμβριου.

Χαχαχα ναι απλα δεν ανέβαιναν τωρα ανέβηκαν...βελτιωθηκε και ναβτζεμ για τη συνεχεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πως σταματησαν τα παράπονα τελικα. Πολυ ευκολα.

Εχω βαρεθει να ασχολουμαι προσωπικα αφου οτι και να δειχνουν αλλαζει μεχρι και 48 ωρες πριν.

Δεν θα ασχοληθω με χαρτες μεχρι να βγει κατι κοντινο και καραμπινατο για την περιοχή μου ( αττικη) ή κατι ωραιο πανελλαδικώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παμε αικον επεισοδιο 1(πρωτη διαταραχη)

Ακόμα ανατολκότερα το πρώτο χαχαχα. Θα βελτιώσει το δεύτερο, να δούμε πόσο. Αλλά δεν γινόταν χειρότερο έτσι και αλλιως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ακόμα ανατολκότερα το πρώτο χαχαχα. Θα βελτιώσει το δεύτερο, να δούμε πόσο. Αλλά δεν γινόταν χειρότερο έτσι και αλλιως

το πρωτο το θεωρω ετσι οιπως κατηντησε ως μη γενομενο πανελλαδικα.Το δευτερο απο το απολυτο τιποτα που ειχε στο 06 λογικα θα το επαναφερει το σεναριο του χαμηλου στα δυτικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

το πρωτο το θεωρω ετσι οιπως κατηντησε ως μη γενομενο πανελλαδικα.Το δευτερο απο το απολυτο τιποτα που ειχε στο 06 λογικα θα το επαναφερει το σεναριο του χαμηλου στα δυτικα

Ελάχιστη η βελτίωση ακόμα. Ο τζίφος περνάει μια σφήνα και για αυτό έκανε τόσο καλό τρεξιμο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ελάχιστη η βελτίωση ακόμα. Ο τζίφος περνάει μια σφήνα και για αυτό έκανε τόσο καλό τρεξιμο

εκανε τον μισο δρομο απο το 00 και το 06 ,κατι ειναι και αυτο.Τωρα εχω περιεργεια να δω τι θα δειξει μετα γιατι στηνει πολυ ωραια τον αζορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν μου αρέσει καθόλου η συνέχεια στο αικον. Βασικά σε κανένα  δεν μου αρέσει από την στιγμή που βγήκε το καταραμένο ατλαντικό χαμηλό που εξαναγκάζει σε ανύψωση τον Αζορικό για μια ακόμη φορά μέσα στην Ευρώπη.. και άρα συνέχεια ξηρών συνθηκών.. Σε κάθε περίπτωση μιλάμε για τον χειρότερο Νοέμβριο που έχω ζήσει, εκτός του 2011 φυσικά όπου δεν θυμάμαι τίποτα, μιας και δεν έβλεπα μοντέλα τότε.

το πρωινό γαλλικό θα ήταν αρκετά καλό για τα μεσοπρόθεσμα

arpegeeur-0-102.png?0

 

στο 12αρι είναι τέλειο! χωρίς αποκοπές και βλακείες που οδηγούν στο τίποτα

arpegeeur-0-114.png?12

και χάρις αυτό έχει 0 στα 850, πάνω από τα 500 πολύ χιόνι στα κεντροβόρεια...

 

 

ήδη πάει να εξαφανήσει  την σφήνα ο τζίφος..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγική η αλλαγή του τζίφου. Σάπιο τρέξιμο το 12αρι για την επόμενη διαταραχή.

Μαύρα χάλια και το ούκμο...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τραγική η αλλαγή του τζίφου. Σάπιο τρέξιμο το 12αρι για την επόμενη διαταραχή.

Εγω μια χαρα τη βρισκω...εντωμεταξυ ηταν τρομακτική η διαφορά εεε ;;; χαχαχ

Λίγο ακόμα και θα βγάλει κεντροβορειο ο τζιφος

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εγω μια χαρα τη βρισκω...εντωμεταξυ ηταν τρομακτική η διαφορά εεε ;;; χαχαχ

Λίγο ακόμα και θα βγάλει κεντροβορειο ο τζιφος

γιατί επειδή θα ρίξει την θερμοκρασία? Αναμενόμενο με το χαμηλό νοτιότερα. Ένα βήμα πριν το απόλυτο τίποτα του ούκμου είναι. 

Μην κοιτάς μόνο το αποτέλεσμα [που για εμένα έτσι και αλλιώς χειρότερο είναι] αλλά και το προς τα που πήγε.. και αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι δεν βγήκε μα δυτική αποκοπή, η λογική είναι πιο κοντά..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

γιατί επειδή θα ρίξει την θερμοκρασία? Αναμενόμενο με το χαμηλό νοτιότερα. Ένα βήμα πριν το απόλυτο τίποτα του ούκμου είναι. 

Ένα βήμα πικ κοντα στο χιονια του αρπιτζι ειναι...και τον εβγαλε κιολας με χιονιζει κ τζιφος κοιτα ποσο κατω εφτασε αυτούσιος ο αυλωνας;;..με θαβει ο τζιφος τη κυριακη στα ξαφνικά ρε τι εβγαλε

Θα βελτιώσει τρελα και την επομενη ο τζιφος

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Με Ωμέγα εμποδιστη δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας 

Χαχαχα το είδα κι εγω....έχεις δει επισης εμπόδιστη να φέρνει κρυο χιονια και βροχες;;;

 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και επισημα πλεον θεωρω οτι για την πρωτη διαταραχη το αικον πηρε σωβρακα ελπιζω να μην παρει και για την δευτερη μιας και το γιουκμο ηδη τουμπιασε προς αικον..ο τζιφος τουμπαρε και αυτος εν μερη προς αικον στο θεμα 21-22 αλλα εξακολουθει να δινει μεχρι στιγμης το καλυτερο σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να χιονίζει και Θεσσαλονίκη ο τζιφος

Μας χιονίζει!! Βγες!!!

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ένα βήμα πικ κοντα στο χιονια του αρπιτζι ειναι...και τον εβγαλε κιολας με χιονιζει κ τζιφος κοιτα ποσο κατω εφτασε αυτούσιος ο αυλωνας;;..με θαβει ο τζιφος τη κυριακη στα ξαφνικά ρε τι εβγαλε

θα με θυμηθείς στο 18αρι του όταν η χρυσή τομή [των χιονιών που ζητάτε εσείς] θα γίνει αντικυκλώνας στο 18αρι αν και μόνο αν συνεχίσει την κατεύθυνση του 12αριού. Προς το παρόν. Αν εξαιρέσω το γαλλικό που κατεβάζει με διαφορετικό τρόπο τον αυλώνα [και είχε βελτιωθεί σε σχέση με πριν] τα 12αρια είναι γκρίζα μέχρι στιγμής.. Απόψή μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα το είδα κι εγω....έχεις δει επισης εμπόδιστη να φέρνει κρυο χιονια και βροχες;;;

παιδια δεν σχολιαζουμε ειπαμε οτι αλλο διαβαζουμε δεξια αριστερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...