Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μεγάλες αλλαγές στον τζίφο στην σφήνα νωρίς νωρίς, ενισχύεται γρήγορα

ισως να ειναι για καλο μπας και προχωρησει ανατολικα..δικοπο μαχαιρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ισως να ειναι για καλο μπας και προχωρησει ανατολικα..δικοπο μαχαιρι

πραγματικά δεν ξέρω.. στην ενίσχυση πήγε προς αικον, όμως στην θέση παραμένει σταθερό. Μπέρδεμα τελείως, και είμαι σίγουρος ότι αύριο πάλι θα ξυπνήσουμε με άλλη γκάμα σεναρίων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ειναι και πιο βορεια η σφήνα και δε θα αφήσει ευκολα τους αντικυκλωνας να την καπελωσουν 

μη το λες δες ποσο ισχυρη και ποσο βορεια ξεκινα απο το ναβτζεμ και τι ωραια καταληξη εχει navgem-0-66.pngnavgem-0-180.png?15-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πραγματικά δεν ξέρω.. στην ενίσχυση πήγε προς αικον, όμως στην θέση παραμένει σταθερό. Μπέρδεμα τελείως, και είμαι σίγουρος ότι αύριο πάλι θα ξυπνήσουμε με άλλη γκάμα σεναρίων

κατσε να δουμε με τι γκαμα θα κοιμηθουμε στο τελος σημερα και βλεπουμε το αυριο😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ειναι και πιο βορεια η σφήνα και δε θα αφήσει ευκολα τους αντικυκλωνας να την καπελωσουν 

Αυτό έχει σχέση και με τον αυλώνα στην Αμερική [έναν εν πάση περιπτώσει] ο οποίος στον τζίφο πάει νοτιότερα σε σχέση με αικον, και γίνεται η ζημιά. Άσε πάρα πολλές μεταβλητές Αντώνη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό έχει σχέση και με τον αυλώνα στην Αμερική [έναν εν πάση περιπτώσει] ο οποίος στον τζίφο πάει νοτιότερα σε σχέση με αικον, και γίνεται η ζημιά. Άσε πάρα πολλές μεταβλητές Αντώνη 

μιχαηλ θα μπορουσαμε να πουμε γινεται ζημια εαν εβγαζε το αικον κανα τρελλα καλο σεναριο,απο την στιγμη που και το αικον ειναι μετριοτατο τοτε δεν υπαρχει καμια ζημια οποτε κατσε να δουμε το ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κατσε να δουμε με τι γκαμα θα κοιμηθουμε στο τελος σημερα και βλεπουμε το αυριο😀

Στο ναύτη βαγγελη δεν είναι η ίδια σφήνα αυτη .. εκεινη ενώνεται γρηγορα κι αυτή ειναι πίσω της αλλη που τη καπελωνουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα βγει εντελως αλλος τζιφος ,δεν την ακοποβει την σφηνα και πιστευω οτι θα συρθει πισω απο το μεγαλο χαμηλο και ελπιζω απλα να μεινει μετεποιτα ενα μικρο κομματι πισω gfs-0-84.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ουκμο χαλια μαυρα 

ειναι χαλια μαυρα?ειναι απο τις φορες που εχω καταμπερδευτει γιατι πολυ απλα δεν ξερω τι θελουμε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύσκολα τα πράγματα Τζιφός και ουκμο δεν μου αρέσουν για διαφορετικούς λόγους..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ειναι χαλια μαυρα?ειναι απο τις φορες που εχω καταμπερδευτει γιατι πολυ απλα δεν ξερω τι θελουμε🤣

Χαχχα ειναι χαλια σε σχεση με το σεναριο που θελουμε ....τωρα μαλλον πρπεεξ να αρχισουμε να βρισκουμε αλλο σεναριο με ενωση της σφηνας που να μαας βολευει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχχα ειναι χαλια σε σχεση με το σεναριο που θελουμε ....τωρα μαλλον πρπεεξ να αρχισουμε να βρισκουμε αλλο σεναριο με ενωση της σφηνας που να μαας βολευει

αυτο ψαχνω τωρα ...για να δουμε αν το σεναριο σφηνα-σπριντ βολευει γιατι βλεπω και μεγαλυτερη κινητικοτητα στον αζορικο της μεσογειου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαρεσει που ειναι ολα τοσο ευμεταβλητα! σημαινει οτι δεν εχει χαθει καν το διαστημα μεχρι 25  (δεν εννοω για κατι πεδινο)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε, Ναι! Αυτό είναι  ενα χάλια τρέξιμο,το παραδέχομαι! Πάμε για το επόμενο. Χρόνος υπάρχει . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα παίζει πλέον να προτιμώ το σενάριο του τζίφου. Τα υπόλοιπα πραγματικά καλά κάηκαν πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Ε, Ναι! Αυτό είναι  ενα χάλια τρέξιμο,το παραδέχομαι! Πάμε για το επόμενο. Χρόνος υπάρχει . 

κατσε κατσε στην παρεα δεν τελειωσε το ραν...παει την ρουφηξει την σφηνα απο πολυ βορεια το αρχικο χαμηλο και θ αφησει το ιχνος της επισης απο πολυ βορεια..εχει ενδιαφερον ακου που σε λεω😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...