Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευρωπαίος, αικον 12ζ και αικον 18ζ

ECM1-96.GIF?16-0icon-0-96.png?16-12icon-0-90.png?16-18

 

 

τώρα θα μου πεις τι χαίρομαι, αφού και το ευρωπαικό είχε καλό σενάριο χαχα. . Πραγματικά τα σενάρια παίζουν από ενδιαφέροντα έως πολύ ενδιαφέροντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

χαχαχα..ποσο προβλεψιμο πλεον το αικον ε?το τραβαει και αλλο το σχοινι..

Ρε έχω πάθει σοκ.. ξέρω ότι τραβάει το σκοινί, αλλά πόσο!! Αποδεικνύεται κάθε φορά πόσο χρήσιμα είναι τα δευτερεύοντα μοντέλα, πόσο μάλλον το αικον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ρε έχω πάθει σοκ.. ξέρω ότι τραβάει το σκοινί, αλλά πόσο!! Αποδεικνύεται κάθε φορά πόσο χρήσιμα είναι τα δευτερεύοντα μοντέλα, πόσο μάλλον το αικον!

Σε έχω χάσει Μιχαήλ.αρνητικεσ οι θετικές αλλαγές απο αικον?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Σε έχω χάσει Μιχαήλ.αρνητικεσ οι θετικές αλλαγές απο αικον?

Καλές είναι. Μια μόνο απορία έχω, αλλά δυστυχώς δεν θα λυθεί επειδή δεν συνεχίζει το τρέξιμο μετά τις 120 ώρες. Αλλά εγώ θεωρώ πως σήμερα είμαστε σε γενικά καλό δρόμο, αλλά μέχρι εκεί. Είμαστε καλύτερα από ότι εχθές το βράδυ, και σήμερα το πρωί, που με ξάφνιασαν τα μοντέλα. Αύριο το πρωί, αν έχουμε κακά σενάρια, θα είναι σίγουρα καλύτερα από σήμερα το πρωί. Βήμα βήμα😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλές είναι. Μια μόνο απορία έχω, αλλά δυστυχώς δεν θα λυθεί επειδή δεν συνεχίζει το τρέξιμο μετά τις 120 ώρες. Αλλά εγώ θεωρώ πως σήμερα είμαστε σε γενικά καλό δρόμο, αλλά μέχρι εκεί. Είμαστε καλύτερα από ότι εχθές το βράδυ, και σήμερα το πρωί, που με ξάφνιασαν τα μοντέλα. Αύριο το πρωί, αν έχουμε κακά σενάρια, θα είναι σίγουρα καλύτερα από σήμερα το πρωί. Βήμα βήμα😀

Α μέχρι τις 120 ανανεώνει το ρημαδι..πφφ.και είχα ανάψει και τσιγάρο απ' το άγχος για την συνέχεια χαχαχα.πεντε λεπτακια για τζιφο.μπυρα τσεκ τσιγάρα τσεκ...

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απλα δειτε το cfs μολις ανανεωσε πολυ ψυχος βλεπει και τον ιανουαριο..

cfs-0-360.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Όποιος δει πασπάλα - εφημερίδα φέτος θα πρέπει να νοιώθει πολύ τυχερός.....

Χρειάζεται αισιοδοξία αλλά έχεις δίκιο. Κοιτάω μέσους όρους και περιμένω να δω χιόνια σε εμάς και πανηγυρίζουμε για τα χιόνια στο Αλγέρι ή στη Γερμανία. Όταν υπάρξει μέσος όρος με χιόνια πεδινά στη βόρεια ή νότια Ελλάδα τότε χαλαλι. Αλλά μέχρι στιγμής απλά ελπίδες και πολλά αν. Αν γίνει αυτό , αν το ένα αν το άλλο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Athinaios είπε:

απλα δειτε το cfs μολις ανανεωσε αρκετο κρυο βλεπει και τον ιανουαριο...

cfs-0-360.png

Αρχίζεις και χειροτερευεις επικίνδυνα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Όποιος δει πασπάλα - εφημερίδα φέτος θα πρέπει να νοιώθει πολύ τυχερός.....

Οι πασπάλες και οι εφημερίδες Κυριακάτικες και μη είναι καλοδεχούμενες. Από το να χαροπαλεύω με 17αρια  και νοτιαδουρες χιλιες φορές , δεν το διαπραγματεύομαι καν 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Για παμε γιατί δεν βλέπω να φευγω απο χωριο αν δεν χιονίσει 😉😉😉😉

Χιονίσει δε χιονίσει γυρνα πίσω ....ο λόχος πεινάει.φερε προμήθειες θα τις παρουμε απτή πισω πόρτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Όποιος δει πασπάλα - εφημερίδα φέτος θα πρέπει να νοιώθει πολύ τυχερός.....

Αυτό είναι σχετικό όμως. Ως Μιχαήλ, θα μιλήσω πάλι για τα Γιάννενα, γιατί αν μιλήσω για αλλού παίζει να παρεξηγηθώ, και δεν το θέλω αυτό. Μιλώντας για τα Γιάννενα λοιπόν, με την περσινή κυκλοφορία όντως θα ήμουν τυχερός αν είχα εφημερίδα. Με την φετινή κυκλοφορία, το να πέσει μια εφημερίδα στα Γιάννενα θα είναι τεράστια αποτυχία. Αυτό φυσικά αν διατηρηθεί έτσι η κυκλοφορία και δεν αλλάξει εννοείται [χοντρικά].

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ αρέσει που λέμε για το παιδί τον Αθηναίο. Εδώ παίρνουμε και οι υπόλοιποι τρεξίματα 10 ημερών στα σοβαρά και λέμε πωπω φοβερός μέσος όρος με χιονίζει Στενή με χιονίζει Αρτα με χιονίζει εδώ και εκεί. Συμφωνώ με Brain 1000% 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Για παμε γιατί δεν βλέπω να φευγω απο χωριο αν δεν χιονίσει 😉😉😉😉

Κάτσε εκει π είσαι φίλε μ (σε ποίο χωριό τ Πωγωνίου είσαι)? Γιατί εμείς μαύρα μάτια θα κάνουμε να τ δούμε. Δώσε χαιρετισμούς απέναντι σ Αστράκα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, stathis2b said:

Οι πασπάλες και οι εφημερίδες Κυριακάτικες και μη είναι καλοδεχούμενες. Από το να χαροπαλεύω με 17αρια  και νοτιαδουρες χιλιες φορές , δεν το διαπραγματεύομαι καν 😂😂

Οταν λέω εφημερίδα δεν εννοώ το ΒΗΜΑ της Κυριακής με 3 βιβλία προσφορά μέσα ρε συ😂😂 Αντε το πολύ πολύ καμιά ΕΣΤΙΑ της Τετάρτης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κανεις δεν ασχολείται που θα παει ο αυλωνας ....Εμείς κοιτάμε κατι που βρίσκεται στις 144 τον αντικυκλωνα σε συνδυασμό με τη σφήνα....νομίζω επισης οτι ο καθένας αμα υπηρχε πιθανότητα χιονια στη πόρτα του θα κοιτούσε μεχρι και τις 240...

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

κανεις δεν ασχολείται που θα παει ο αυλωνας ....Εμείς κοιτάμε κατι που βρίσκεται στις 144 τον αντικυκλωνα σε συνδυασμό με τη σφήνα....νομίζω επισης οτι ο καθένας αμα υπηρχε πιθανότητα χιονια στη πόρτα του θα κοιτούσε μεχρι και τις 240...

Στις 260 έχω πολλές πιθανότητες για χιόνι μέχρι το κύμα. Υπάρχουν σενάρια που με θάβουν. Παρόλα αυτά όταν φτάσουμε στις 100 και φαίνεται κατι τότε θα πω οκ να δω λεπτομέρειες  

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Δήμος είπε:

Χιονίσει δε χιονίσει γυρνα πίσω ....ο λόχος πεινάει.φερε προμήθειες θα τις παρουμε απτή πισω πόρτα

Φιλε κανε όρεξη θα εκπλαγείς λεμε...

Συγνωμη για το εκτός θέματος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περίεργος ο τζίφος στην σφήνα. Δεν μοιάζει να ακολουθεί το αικον, αλλά ούτε τον ευρωπαίο🤯 Πάμε να δούμε με ενδιαφέρον. Πάντως πλέον είμαστε στην καλή γκάμα σεναρίων, εκτός αν διαψευστώ άμεσα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Στις 240 έχω πολλές πιθανότητες για χιόνι μέχρι το κύμα. Υπάρχουν σενάρια που με θάβουν. Παρόλα αυτά όταν φτάσουμε στις 100 και φαίνεται κατι τότε θα πω οκ να δω λεπτομέρειες  

Εγω στα γρεβενα με τη κυκλοφορια αυτη εχω 20 τοις εκατο να δω χιονι εσυ κατω απο 5 βρε νικολα τι συγκρινεις ...εμενα ομως οι πιθανότητες θα πάνε 50 τοις εκατο αν στις 144 σηκωθεί ο αντικυκλωνας εκει που πρέπει...πέρσι ψάχνατε τις 200 ώρες τα ξεχάσατε;;Όπως κι εγω ασχετα να δεν ήρθε ποτέ τιποτα 😁😁😁

Και επισης ο σημαντικότερος λόγος είναι η χιονοστερηση 😢

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...