Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πως τα πάει το αικον το τελευταίο καιρό;;;Έχω χάσει πολλά επεισόδια τους τελευταίους μήνες και δεν ξέρω τι παίζει με αυτό το μοντέλο,θυμάμαι περισυ χλευαζαμε το αικον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Παιδιά πως τα πάει το αικον το τελευταίο καιρό;;;Έχω χάσει πολλά επεισόδια τους τελευταίους μήνες και δεν ξέρω τι παίζει με αυτό το μοντέλο,θυμάμαι περισυ χλευαζαμε το αικον 

Το Νοεμβρίου θυμάμαι αν δεν κάνω λάθος έβγαζε ένα σενάριο και όλα τα μοντέλα το ακολουθούσαν μετά απο λίγα ραν.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα παει πολυ καλα με εξαιρεση την τελευταια κακοκαιρια οπου ολα τα μοντελα πλην τζιφου νομιζω πηγαν κουβα στο ναοκαστ οσον αφορα την αττικη.ο παιος βγαινει σουπερ..οποτε αυτη την στιγμη εχουμε 2 εντελως φιαφορετικα σεναρια και ακραια μεταξυ τους που καταληγουν ομως σε εξαιρετικη καταληξη το καθενα με διαφορετικο τροπο,..και ενω συνηθως λεω οτι βγαινει η μεση λυση που σχεδον παντα τυχαινει να την θελω κι ολας ειναι η μονη φορα που θελω τα ακρα...οποιο να νε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από την στιγμή που και το ευρωπαϊκό κάνει μια υποτυπώδη αποκοπή στον Ατλαντικό με τα χάλια που είχε όλα καλά. Συνεχίζουμε.

 

Θανάση το αικον ήταν πολύ σταθερό και τα άλλα μοντέλα έκαναν ήδη σημαντική κίνηση, και να τουμπιασει το αικον, την δουλειά του την έκανε μια χαρα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον το ευρωπαικό θα δείξει δεύτερο εικονικό κλάμα για εμένα

ναι τελικά κλάμα όντως. Από χαρά αν ήμουν Γιάννενα, από λύπη  για τώρα που είμαι Λάρισα [πλάκα κάνω ε, δεν είμαι κανένας χθεσινός να πιστέψω τις 240 ώρες ενός μοντέλου😀]

ECM1-240.GIF?16-0
 

 

πολλά σενάρια του τζίφου επίσης για κλάμα. κορωνοίος. πφφφ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geornik είπε:

Ακομα και τα "καλυτερα" σεναρια ειναι στην ουσια πολυ κακα...κατι δεν παει καλα φετος...

τα καλυτερα σεναρια με βελτιωσεις φυσικα μπορει να οδηγησουν σε χιονι σε βορεια κυριως αλλα γιατι οχι και στα κεντρικα οποτε δεν ειναι κακα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τα καλυτερα σεναρια με βελτιωσεις φυσικα μπορει να οδηγησουν σε χιονι σε βορεια κυριως αλλα γιατι οχι και στα κεντρικα οποτε δεν ειναι κακα

Χαχα βρε βαγγελη ο άνθρωπος λεει απο κατω Πειραιάς λιμάνι...δε λέει λαμια

Βαγγελη στις επόμενες ώρες δε θα με χιονιζε εδω εμενα ο ευρωπαιος;;;

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χαχα βρε βαγγελη ο άνθρωπος λεει απο κατω Πειραιάς λιμάνι...δε λέει λαμια

Βαγγελη στις επόμενες ώρες δε θα με χιονιζε εδω εμενα ο ευρωπαιος;;;

Ναι, και εσένα και τα Γιάννενα, αν και πιο μετά η διάταξη θα γινόταν πιο κλασσική κεντροβόρεια διάταξη, και όχι δυτική

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχα βρε βαγγελη ο άνθρωπος λεει απο κατω Πειραιάς λιμάνι...δε λέει λαμια

Βαγγελη στις επόμενες ώρες δε θα με χιονιζε εδω εμενα ο ευρωπαιος;;;

εννοειτε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι, και εσένα και τα Γιάννενα, αν και πιο μετά η διάταξη θα γινόταν πιο κλασσική κεντροβόρεια διάταξη, και όχι δυτική

Ποπο μιχαηλ υπεροχο....όντως μαλλον θα πηγαινε χαμηλο πιο κάτω...Αλλά λογω κρυου θα χιονιζοσασαταν και εσεις γιανενα με κεντροβορειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιοχή Χαλκίδας το διάγραμμα.

Πολλά σενάρια ακόμη, όχι μόνο στον τζίφο αλλά και στα υπολοιπα μοντέλα, οπότε χρειάζεται υπομονή λίγες μέρες ακόμη για να φανεί εάν παίζει κάτι ενδιαφέρον.

Για την περιοχή δεν πιστέυω ότι μπορεί να παίξει κάτι σε καθαρά χειμωνίατικο μέχρι και τις μέρες γύρω στην πρωτοχρονία.

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποπο τα σεναρια του τζεμ έχουν κατι κεντροβορειους για τις 27 28 απίστευτους ουτε σε χαρτες ονείρωξη τετοια πραγματα

Πάμε να δουμε ανσαμπλ ευρωπαιου που απο το πρωί βελτιωθηκαν

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Ε εντάξει τέτοια θέλω εγώ εσύ και ο Σάκης. Για τους υπόλοιπους δεν το νομίζω φίλε θεσπρωτέ🤣 [γράψε όνομα γιατί δεν το έχω δει κάπου😀]

το αικον τελικά είναι βράχος, σχεδόν ίδιο με πριν, οπότε θέλω να δω αν τελικά μας αρέσει το αποτέλεσμα.

 

παντού κρύο, έτσι εικονικό

gfs-1-384.png?12

Μαλλον κανουν καλη δουλεια εκει στα συνορα..ουτε το 0 δεν περναει..μονο εμεις η σικελια και το γιβλαρταρ..😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ καλός ο μέσος όρος του ευρωπαικού!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο την αρχη μου εχει σφηνωθει αυτη η διαταξη αζορικος ανοιχτα γαλλιας-ιβηρικης με οριζοντια ριτζαρισμα κεντρικη ευρωπη EDM1-240.GIF?16-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόπο μέσος όρος για φίλημα θα χει φοβερά σενάρια λογικά τρώω και μετά ανταπόκριση χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...