Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα κεντάς σήμερα. Λες να μας φέρει και καμία σκονη;

τρεμω Νικολα γιατι τετοιο σεναριο θα φαει χαλλλλλαρα και το 1ο δεκαημερο του Γεναρη και μετα θ'αρχισουμε τα "τωρα αρχιζει ο χειμωνας", "ο Φλεβαρς θα δειξει τα δοντια του", "εχουμε και 20 μερες το Μάρτη" και μετα, ξερεις τι γινεται ε?😂 Υπομονη παιδια, θα περασει το καλοκαιρι αρκει να βγαλει καμια γιδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

τρεμω Νικολα γιατι τετοιο σεναριο θα φαει χαλλλλλαρα και το 1ο δεκαημερο του Γεναρη και μετα θ'αρχισουμε τα "τωρα αρχιζει ο χειμωνας", "ο Φλεβαρς θα δειξει τα δοντια του", "εχουμε και 20 μερες το Μάρτη" και μετα, ξερεις τι γινεται ε?😂 Υπομονη παιδια, θα περασει το καλοκαιρι αρκει να βγαλει καμια γιδα

Έχω πέσει κάτω. Χαχαχαχαχαχαχα. Σαβ να μας βλέπω στα 12αρια 31 του μήνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Modele GFS - Carte prévisions

Για μας που γνωρίζουμε τα χαρακτηριστικά του τόπου μας ξέρεις ότι μ αυτό ασπρίζουν για κάποιες ωρίτσες οι παρυφές της πόλης ε? Όπως είπες και πριν όλα ανοιχτά ακόμα για Χριστούγεννα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα 28 από τα 30 σεναρια του τζιφου σηκωνουν τον αζορικο αρκετα πιο ψηλά από οτι το κυριο

Αυτό ήθελα να γράψω και γω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

Για μας που γνωρίζουμε τα χαρακτηριστικά του τόπου μας ξέρεις ότι μ αυτό ασπρίζουν για κάποιες ωρίτσες οι παρυφές της πόλης ε? Όπως είπες και πριν όλα ανοιχτά ακόμα για Χριστούγεννα

ασε να το παμε σιγα σιγα και ταπεινα οπως ολοι οι ψυχοβγαλτικοι βορειοι χιονιαδες και την καταληλη ωρα θα εχει ,τι αλλο?...Σ...Κ και Δ..ΟΣ😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παιδια ειπαμε η γλωσσα(πληκτρολογιο) κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζει..οποτε να προσεχετε πως διατυπωνετε μια αποψη η ενα θελω σας γιατι πολλες φορες το νοημα ειναι το ιδιο αλλα με διαφορετικη διατυπωση και δεν ενοχλει και δεν δινει δικαιωματα..αυτα και προσοχη γιατι ισως να ρθει διαστημα μεγαλου ενδιαφεροντος ...

Προσυπογράφω!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παιδια ειπαμε η γλωσσα(πληκτρολογιο) κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζει..οποτε να προσεχετε πως διατυπωνετε μια αποψη η ενα θελω σας γιατι πολλες φορες το νοημα ειναι το ιδιο αλλα με διαφορετικη διατυπωση και δεν ενοχλει και δεν δινει δικαιωματα..αυτα και προσοχη γιατι ισως να ρθει διαστημα μεγαλου ενδιαφεροντος ...

Βρηκα τον πρωτο υποψηφιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλά το κύριο του gfs πρέπει να ριναι πλήρως ανθέλληνας απιδω το φέρνει εκεί το πηγενει την Ελλάδα πάντα στο ζεστό τομέα την έχει και γύρω γύρω της ποπης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

100 φορες τα ιδια πραγματα....λοιπον τωρα εγω θα τα παρω.μπορει να χιονιζομαι με Α τροπο αλλα σεβομαι την χαρα και της τελευταιας βραχονησιδας που υπαρχει εστω και ενας κατοικος η το τελευταιαο ορεινο χωριο στην αλλη ακρη η ακομη και την πιο αχιονη περιοχη της ελλαδας οταν ειναι να δει χιονι...οποτε μη αρχιζουμε τους ανουσιους χαρακτηρισμους περιοχων...παιδικες ασθενειες και παλιακες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΑΣ...ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ!!!!!!!!!!!ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ?ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά δεν ξέρω είναι να γελάμε και να κλαίμε οι χάρτες. Ή λογική λέει Δυτική Μακεδονία θα ασπρίσει. Μέχρι εκεί. Οτιδήποτε άλλο δύσκολο Όχι ακατόρθωτο. Εμεις εδώ κάτω αν ρίξει μια ματιά κάποιος στο βόρειο ημισφαίριο στο 18αρι θα κλάψει γοερά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα το ξαναγραψω

Καλυτερα να εχουμε εναν τουμπανο Αζορ στο τσεπακι μας και ας χασουμε καναν αυλωνα στην Κ. Ευρωπη παρα να κανει καμια σουπερ ντουπερ ψυχρη αλλα ξηρη εισβολη και να μας καταπιει ο αντικυκλωνας για κανα 15ημερο ακομη.

Επισης επειδη βλεπω κατι προεξοφλησεις του τυπου "Δ. Μακ ειναι σιγουρη" κλπ, εχω να πω οτι δε φαινεται τιποτα αυτη τη στιγμη και αναμενουμε. Θα μπει κανας ασχετος και θα περιμενει λευκα Χροστουγεννα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως εγω συνεχιζω να λαμβανω ασχημα vibes και μηνυματα του τζιφου για την περιοχη μου.Καθε βραδυ τα ιδια... 

 

IMG_20201217_010725.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Θα το ξαναγραψω 

Καλυτερα να εχουμε εναν τουμπανο Αζορ στο τσεπακι μας και ας χασουμε καναν αυλωνα στην Κ. Ευρωπη παρα να κανει καμια σουπερ ντουπερ ψυχρη αλλα ξηρη εισβολη και να μας καταπιει ο αντικυκλωνας για κανα 15ημερο ακομη.

τωρα ειναι σχετικα αποδεκτο αν προσθετες και στο τελος το..."εδω πανω "δεν θα μπορουσε 1 κανεις να πει τιποτα και 2.δεν θα προκαλουσες οξυνση γιατι δικαιολογεις με τις τελευταιες λεξεις γιατι δεν το θες αυτο που περιγραφεις...ολοι οσοι εισασταν και στο αλλο φορουμ ξερετε τα κακα που υπηρχαν οποτε μη τα κανετε ρε παιδια και ειναι ευκολο πραγματικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τωρα ειναι σχετικα αποδεκτο αν προσθετες και στο τελος το..."εδω πανω "δεν θα μπορουσε 1 κανεις να πει τιποτα και 2.δεν θα προκαλουσες οξυνση γιατι δικαιολογεις με τις τελευταιες λεξεις γιατι δεν το θες αυτο που περιγραφεις...ολοι οσοι εισασταν και στο αλλο φορουμ ξερετε τα κακα που υπηρχαν οποτε μη τα κανετε ρε παιδια και ειναι ευκολο πραγματικα...

Εδω τα βρίσκουμε δεν είναι η πέτρα του σκανδάλου εδώ οποίος θυμάται δε λέω τίποτα άλλο στα καιρικά και μόνο ξανά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Θα το ξαναγραψω  

Καλυτερα να εχουμε εναν τουμπανο Αζορ στο τσεπακι μας και ας χασουμε καναν αυλωνα στην Κ. Ευρωπη παρα να κανει καμια σουπερ ντουπερ ψυχρη αλλα ξηρη εισβολη και να μας καταπιει ο αντικυκλωνας για κανα 15ημερο ακομη.

Επισης επειδη βλεπω κατι προεξοφλησεις του τυπου "Δ. Μακ ειναι σιγουρη" κλπ, εχω να πω οτι δε φαινεται τιποτα αυτη τη στιγμη και αναμενουμε. Θα μπει κανας ασχετος και θα περιμενει λευκα Χροστουγεννα. 

Καλύτερα το διατύπωσες ..μπορείς και καλύτερα! 😉Επίσης δεν είδα κανέναν να προεξοφλεί ότι θα χιονίσει δυτική Μακεδονία...σχολιάζουμε κάθε ραν ξεχωριστά....και δίνουν κάποια παιδιά πιθανότητες επαλήθευσης...ενώ καποια άλλα παιδιά πριν λίγο απλά είπαν ότι σε έναν κανονικό χειμώνα η δυτική Μακεδονία θα έπρεπε να ήταν 110% σίγουρη ότι θα δει χιόνι ..και όχι τώρα να περιμένει αυτό το 1 και 5% και ΑΝ που φαίνεται τώρα.....μήπως δεν το διάβασες σωστά και μπερδεύτηκες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Εδω τα βρίσκουμε δεν είναι η πέτρα του σκανδάλου εδώ οποίος θυμάται δε λέω τίποτα άλλο στα καιρικά και μόνο ξανά 

ε ναι κατα 98% καλυτερα απλα ξερεις οτι ανετα αυτο το 2% και ειδικα χειμωνα και ειδκοτερα σε φαση τραβα αυλωνα ασε αυλωνα😋 οτι μπορει να ξεφυγει...αυτα και παμε ανσμπλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σβηστε και το τελευταιο σχολιο μου. Παρεξηγησεις δε χρειαζεται να υπαρχουν, ας κυλησουν τα πραγματα οπως ονειρευεται ο καθενας. Λιτα και απεριττα θα ευχηθω για καιρικη κινητικοτητα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως συμφωνα με τα δικα μου μερομηνια που φετος ειναι η χρονια της απολυτης κρισης αν εχουν βαση η οχι και του μπαμπη της παρατηρησεις της φυσης ,που μου υποσχεθηκε οταν ο θεος με αξιωση να ξαναπαω λεσβο θα μου τα πει,μεσανυχτα 26 ξημερωματα 27 πρεπει να εχουμε σφοδρη χιονοκαιρια...😋..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...