Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα βγει τούμπανο στα μακρυνα το 6αρι αλλά τι να το κάνεις,,έχει κουράσει το όλο και πιο πίσω,θέλω χειροπιαστό πράγματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Θα βγει τούμπανο στα μακρυνα το 6αρι αλλά τι να το κάνεις,,έχει κουράσει το όλο και πιο πίσω,θέλω χειροπιαστό πράγματα.

Ας τη βγάλει βα χαλαρώσει το μάτι τουλάχιστον και να μη σπάσω το κινητό μέρες που είναι. Που να τρέχει για άλλο με τα click away 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-0-264.png?6

 

Αυτά μου αρέσουν. Αλλά από γενάρη ρεε όχι τώρα, δεν θα αντέξω να τα χάσω...

 

Παρατάω οικογένεια, και τα πάντα για πρωτοχρονιά αν βγει. Χαχαχαχα. Κορωνοιό πέρασα, οπότε δεν με σταματάει τίποτα από το να πάω. Στο τέλος ίσως βγάλει χιονάκι. Εγώ για την καταιγίδα πάω. χαχααχ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πλεον πιατευω οτι παμε σε ενα μπουσουλα απο εδω κ περα.καπως ετσι θα διαμορφωθει η κατασταση.αναλογα το ριτζ κ το χαμηλο θα παει κ η κακοκαιρια.παντως εχουμε ενα μπουσουλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικές θερμοκρασίες . Προσπαθεί να επιβιώσει το -12 στα βόρεια της Σκανδιναβίας και δεν μπορεί.

Κατά τα λοιπά ναι , καλό είναι το τρέξιμο για αυτά που προσπαθούμε, να δούμε, να συμβαίνουν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

gfs-0-264.png?6

 

Αυτά μου αρέσουν. Αλλά από γενάρη ρεε όχι τώρα, δεν θα αντέξω να τα χάσω...

 

Παρατάω οικογένεια, και τα πάντα για πρωτοχρονιά αν βγει. Χαχαχαχα. Κορωνοιό πέρασα, οπότε δεν με σταματάει τίποτα από το να πάω. Στο τέλος ίσως βγάλει χιονάκι. Εγώ για την καταιγίδα πάω. χαχααχ

που γιάννενα? ααααααχ αχχχχχ με το κιάλι, τον ιουνιου κ αν μας αφησουν να παμε!!!!!!!!!! εδψ λενε να ξεχασουμε κ το πασχα στα χωρια!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικο το 6αρι εξαφανίστηκε το ψυχος μετα τα Χριστουγεννα , ευτυχώς ειναι μακρυά και ευτυχώς είμαστε Ελλάδα και θα βρουμε τρόπο τα Χριστουγεννα να απολαύσουμε  τον ήλιο και τα 20+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowjohn είπε:

αθηναιε ποσο χρονων εισαι?

Ασε τον Αθήναιο μια χαρά τα βάζει για να μη σπάσω το κινητό:) Από εδώ και πέρα θα βλέπω τα τρεξίματα στο σαράβαλο laptop 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, dimisg είπε:

που γιάννενα? ααααααχ αχχχχχ με το κιάλι, τον ιουνιου κ αν μας αφησουν να παμε!!!!!!!!!! εδψ λενε να ξεχασουμε κ το πασχα στα χωρια!!!!!!!!!

Έχω υποχρεώσεις εκεί, δεν πάω σαν ταξιδιώτης δηλαδή. Οπότε σίγουρα μπορώ να πάω να κάνω την δουλειά που θέλω. Απλά αφορμή θα είναι μια τέτοια κακοκαιρία.  Δυστυχώς όσο είμαι εδώ, ο αρχαίος υπολογιστής δεν με αφήνει να κάνω την διπλωματική μου εργασία, και πρέπει να επιστρέψω Γιάννενα για να γίνει.. Άσε φίλε. Αυτός ο ιός μας κατάστρεψε σε όλους τους τομείς.. .

 

Και για να μην βγαίνω εκτός θέματος, χιονάκι έπεφτε πρόσκαιρα και στην πόλη των Ιωαννίνων με αυτό το τρέξιμο. Οριακό +0 στα 850, με πολύ καλό πάχος όμως, και δυτικό ρεύμα.

Πίνδος θαμμένη απλά.

gfs-0-288.png?6gfs-2-288.png?6

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Τραγική κατασταση..Τόση νηστεία και προσευχή για το τίποτα..:)

Ποια νηστεία....εδώ στη καραντινα εχω φάει τον άγλεωρα 8 κιλά εβαλα σε 1 μισή μηνα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, south coast said:

Οσο δεν μπαινει και ο Ερντογάν... στο παιχνιδι δουλεια δεν γινεται.Αγνοειται το ψυχος στ ανατολικα

Το προβλημα φέτος το  έχει ο πουτιν και όχι ο Ερντογάν🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ποια νηστεία....εδώ στη καραντινα εχω φάει τον άγλεωρα 8 κιλά εβαλα σε 1 μισή μηνα

Α ρε Γρεβενά! Με τα κοψίδια σου και τα μανιτάρια! Ρε τι έχουμε πάθει με την καραντίνα.Λοιπον ο τζίφος δεν θέλει ούτε εικονικό. Ποτε του. Πάω να συμπληρώσω λαμπάκια τα οποία δεν βγαίνουν μέχρι να χιονίσει. Δεν πα να είναι και Μάρτιος όταν έρθει η Αγία νύχτα θα ανάψουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...