Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σημερινο 6ζ ειναι το πρωτο ραν μετα απο πολλες μερες που βγαζει (εστω και στις 384 ωρες) μια στοιχειωδη πτωση της Τ.. Που καταντησαμε 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ 

ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΑ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ 

ΜΈΧΡΙ ΕΝΟΣ ΣΗΜΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ CHAT

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεχρι τις 15 του μηνα νοτιαδες,συνεχη βροχοχαμηλα απο τα δυτικα...Και χιονια μονο στα ορεινα..Μετα τις 15 ομως....Θα δουμε αλλη εξελιξη...Ο Γεναρης θα ειναι ο πιο δυνατος μηνας της σεζον...Οποιος θελει το κραταει....Καλη συνεχεια φιλαρακια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ανανεωσε το cfs σαν το πρωινο τρεξιμο του gfs για τα σχετικα μακρινα.. αρχιζει το 12αρι gfs τωρα..

cfs-0-390.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μεχρι τις 15 του μηνα νοτιαδες,συνεχη βροχοχαμηλα απο τα δυτικα...Και χιονια μονο στα ορεινα..Μετα τις 15 ομως....Θα δουμε αλλη εξελιξη...Ο Γεναρης θα ειναι ο πιο δυνατος μηνας της σεζον...Οποιος θελει το κραταει....Καλη συνεχεια φιλαρακια...

Ε ας κρατήσουμε και το μετά τις 15/1. Από αναβολή σ αναβολή! Μακαρι έστω κ τότε να σωθεί ότι σωζεται καταιγιδακια! Προς το παρών ζητείται φως! Σήμερα κάτι αχνοφαίνεται πρώτη φορά στις 360+. Μακάρι αυτό να είναι η αρχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διόρθωσε την πρώτη μεταβλητή ο τζίφος, τώρα έμεινε η άλλη, αν και δεν ξέρω αν θα την διορθώσει. Για τα κοντινά δεν έχει αλλάξει τίποτα, μακάρι να ήμουν Γιάννενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Διόρθωσε την πρώτη μεταβλητή ο τζίφος, τώρα έμεινε η άλλη, αν και δεν ξέρω αν θα την διορθώσει. Για τα κοντινά δεν έχει αλλάξει τίποτα, μακάρι να ήμουν Γιάννενα.

Περιμένουμε κάτι καλό Γιάννενα στα κοντινά?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 minutes ago, [weathermaniac] said:

Οκ Νικόλα αρα φαντάζομαι ότι εσύ δεν ψάχνεις την ευκαιρία για το 2004 αλλά για Τηλέμαχος 😛

Τα μέγιστα τα ψάχνω μόνο εφόσον υπάρχουν δυνατότητες. Εδώ προς το παρόν υπάρχουν για πολλά, αλλά όχι μέγιστα. Θέλει πολύ δρόμο ακόμα για κάτι τέτοιο, αν και εφόσον συμβεί.

Μιχάλη δεν θα βαράει και όλη η Ελλάδα παλαμάκια για να δεις εσύ το μυθικό πλάσμα που λέγεται δυτικός κογκας. Είπαμε Κάνε και λίγο κράτη 😎. Κανένας δεν είναι εναντιον καμίας περιοχής το ξέρεις αυτό. Μια κατάρα έπεσε κάποτε αλλά νταξ όλοι τον καταλαβαίνουμε το γιατρό, πίεση, εφημερίες, ευθύνες.😎 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Περιμένουμε κάτι καλό Γιάννενα στα κοντινά?

Βρόχα ατελείωτη😁 Χιόνια μόνο ψηλά έως πολύ ψηλά. Αν και αύριο θα φτάσουν τα 1000 μέτρα παραλίγο τριψήφιο😛 

 

Υ.Γ υετολάγνος speaking

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, nikolas 2365 said:

1 έως 5 Γενάρη θα αρχίσει να φαίνεται η τάση για κυκλοφορία εντελώς διαφορετική απ' αυτή που έχουμε τις τελευταίες μέρες. 

Νικόλα, εκτίμηση εξ Ιμαλαιων: πριν τις 15/1 οι ανατολικοί προσηνεμοι χρειαζόμαστε υπομονή προσευχή νηστεια. Μετά έχει ο Θεός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Βρόχα ατελείωτη😁 Χιόνια μόνο ψηλά έως πολύ ψηλά. Αν και αύριο θα φτάσουν τα 1000 μέτρα παραλίγο τριψήφιο😛 

Και για αυτό το πράγμα μακάρι να ήσουν στα Γιάννενα? Σα να λέμε μακάρι να ήμουν Αθήνα και να μη χιονίζει ούτε Πάρνηθα καλά καλά 

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Διόρθωσε την πρώτη μεταβλητή ο τζίφος, τώρα έμεινε η άλλη, αν και δεν ξέρω αν θα την διορθώσει. Για τα κοντινά δεν έχει αλλάξει τίποτα, μακάρι να ήμουν Γιάννενα.

20-25μμ θα τα κάνει στα Γιάννενα αυριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

20-25μμ θα τα κάνει στα Γιάννενα αυριο. 

Πιστεύω κανενα 40αρι Βασίλη, μου φαίνεται καλή η διάταξη για μόνο 25 . Ίσως έχουμε και καταιγίδα αύριο, χωρίς πολλά ηλεκτρικά βέβαια, πέρασε αυτή η εποχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατά το ήμισυ προς ευρωπαίο ο τζίφος, παρόμοιο το ούκμο σε λογική μεταβλήτών, αλλά προτιμώ τζίφο,

 

ωραίο σχήμα αντικυκλώνα από τον τζίφο, πήγε πιο δυτικά την εισβολή στις 180, αλλά έτσι και αλλιώς δεν είχε κάτι σοβαρό να δώσει εκείνη, μέσα στο πλάνο είναι η θυσία αυτή

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτός που θα ανοίξει για Γενάρη εκτός από τυχη, πρέπει να έχει και άντερα. Βλέπω πολλούς στα όριά τους εδώ μέσα... Χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κατά το ήμισυ προς ευρωπαίο ο τζίφος, παρόμοιο το ούκμο σε λογική μεταβλήτών, αλλά προτιμώ τζίφο,

 

ωραίο σχήμα αντικυκλώνα από τον τζίφο, πήγε πιο δυτικά την εισβολή στις 180, αλλά έτσι και αλλιώς δεν είχε κάτι σοβαρό να δώσει εκείνη, μέσα στο πλάνο είναι η θυσία αυτή

Μιχαήλ το χάνουμε το χειμωνιάτικο... Ας αρκεστούμε στα αυριανά.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Μιχαήλ το χάνουμε το χειμωνιάτικο... Ας αρκεστούμε στα αυριανά.. 

Τίποτα δε χάσαμε ακόμα ρε. Μην ανησυχείς. Όταν ρίξω οριστική ταφόπλακα τότε ναι. Είμαστε ζωντανοί ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το έχω πάρει το μνμ εγώ ...σάπιος χειμώνας γενικά και όχι μόνο καιρικά...θα σπάσουμε ρεκόρ μέσης μέγιστης και μέσης ελάχιστης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...