Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε να δούμε τι μας επιφυλάσσει ο τελευταίος μήνας του πολύπαθου για όλους μας 2020 και όχι μόνο καιρικά....

Θα είναι ο μήνας που θα βάλει ταφόπλακα σε ένα απαράδεκτο για μεγάλο ποσοστό της επικρατεια έτος ή ο μήνας που θα διασκεδασει τις εντυπώσεις .....

Ελπίζω το δεύτερο....

Καλό μήνα σε όλους με υγεία και ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια και καλο μηνα . Ολη τη νυχτα, χιονιζε στην νυρεμβεργη, και στο μοναχο απο οτι εμαθα. Εχει βαλει 15+ ποντους. Τωρα απλα χιονιζει. Θα σας στειλει φωτο ο beach snow. Του στελνω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Ski snow είπε:

Τωρα χιονιζει καλουτσικα. Θερμ... -1. 

Καλημέρα φίλε και καλό μήνα. Έχει ειδικό θέμα από κάτω για αναφορές εξωτερικού. Μπορείς να στέλνεις εκεί τις αναφορές σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά και καλό μήνα να έχουμε.. καλό και δυνατό χειμώνα επιτέλους! Με πυκνή συννεφιά ξεκίνησε η μέρα και ο μήνας εδώ στην περιοχή της Ημαθίας....αλλά και αρκετό κρύο..με τη θερμοκρασία στους 4,6 αυτη τη στιγμή με την ελάχιστη να πέφτει με συννεφιά όμως στους 3,7...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλο μηνα σε ολους....συννεφια στην Αττικη χωρις ομως βροχη......αρκετο κρυο και με προσμονη για την Πεμπτη μπας δουμε καμια βροχη της προκοπης......φετος η Αττικη εχει ρεκορ αστοχειας......ολα τα χαμηλα που περασαν αφησαν πολυ λιγα πραγματα αν και ειδικα τον Νοεμβρη ειχαμε πολλες ημερες με ξηρη συννεφια και αρκετη ψυχρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισχυρός παγετός στη Δυτική Μακεδονία – Βαθμιαία εξασθένηση των φαινομένων και των ισχυρών ανέμων στα ανατολικά

Σύνταξη άρθρου: Ι. Κωλέτσης, Κ. Λαγουβάρδος

Ε.Α.Α. – Πεντέλη, Τρίτη 1 Δεκεμβρίου 2020, 09:30

                                     

Παγετός εκδηλώθηκε τις νυχτερινές και πρώτες πρωινές ώρες της Τρίτης 01/12 στα βόρεια ηπειρωτικά, όπου στη Δυτική Μακεδονία ήταν ισχυρός. Σύμφωνα με το δίκτυο αυτόματων μετεωρολογικών σταθμών του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών / Meteo.gr, στo Νέο Καύκασο Φλώρινας τις πρωινές ώρες της Τρίτης 01/12, η θερμοκρασία έφτασε τους -7,6 βαθμούς Κελσίου, ενώ οι οκτώ χαμηλότερες ελάχιστες θερμοκρασίες παρουσιάζονται στον παρακάτω Πίνακα 1.

  

0112daily_min_temp.jpg 

Πίνακας 1. Οι oκτώ χαμηλότερες ελάχιστες θερμοκρασίες την Τρίτη 01/12, όπως καταγράφτηκαν από το δίκτυο αυτόματων μετεωρολογικών σταθμών του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών/ Meteo.gr.       

 

 

Σημαντικά ύψη βροχής έχουν σημειωθεί στα ανατολικά και νότια τμήματα της χώρας μας από τα μεσάνυχτα έως τις 09:00 της Τρίτης 01/12, με τα μεγαλύτερα ύψη βροχής να σημειώνονται στην Κρήτη και στις Σποράδες, όπως καταγράφονται από το δίκτυο μας και παρουσιάζονται στον Πίνακα 2.

 

0112_daily_rain.jpg

Πίνακας 2. Τα oκτώ μεγαλύτερα ύψη βροχής από τα μεσάνυχτα έως τις 09:00 της Τρίτης 01/12, όπως καταγράφτηκαν από το δίκτυο αυτόματων μετεωρολογικών σταθμών του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών/ Meteo.gr.       

 

 

Σύμφωνα με τα προγνωστικά στοιχεία του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών / Meteo.gr, οι βροχές θα συνεχιστούν και το υπόλοιπο της ημέρας στα ανατολικά και νότια τμήματα της χώρας, ενώ στο Νότιο Αιγαίο και μετά το μεσημέρι στη Νότια Πελοπόννησο θα εκδηλωθούν και τοπικές καταιγίδες. Στην Κρήτη, οι βροχές θα συνεχιστούν κυρίως στα βόρεια τμήματα του νησιού, όπου υπάρχει πιθανότητα και για τοπικές καταιγίδες, αλλά βαθμιαία τα φαινόμενα θα εξασθενήσουν.  

Παράλληλα, οι ισχυροί βόρειοι άνεμοι που επικρατούν στο Αιγαίο με τις εντάσεις τους τις πρωινές ώρες της Τρίτης 01/12 στο μετεωρολογικό σταθμό της Παξιμάδας Καρύστου να φτάνουν τα 95 km/h, σταδιακά μέσα στην ημέρα θα εξασθενήσουν και τις βραδινές ώρες δεν θα ξεπερνούν τα 6 μποφόρ στο Βορειοανατολικό Αιγαίο, όπως παρουσιάζεται στο Χάρτη, ο οποίος ακολουθεί.  

 

 0112_0900Wind.png

 

0112_2100Wind.png

 

Χάρτης. Εκτιμώμενες εντάσεις ανέμων για (πάνω) τις πρωινές ώρες και (κάτω) τις βραδινές ώρες της Τρίτης 01/12, σύμφωνα με το προγνωστικό μοντέλο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών / Meteo.gr.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα πεδινα της ηπειρου καταφεραν και επεσαν λιγο η θερμοκρασιες σημερα 1η δεκεμβριου.Στην Αρτα η μεγιστη δεν ανεβηκε πανω απο τους 18 βαθμους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι λίγο άκυρο το μήνυμα, αλλά θα φτάσουμε στα καιρικά. χεχε

Βγήκα από το σπίτι σήμερα μετά από 20 μέρες, καθώς περνούσα [κατά 99%] κορωνοιό. Είχα συμπτώματα και η μαμά μου είχε βγει θετική, οπότε εξαιρετικά δύσκολο να ήταν κάτι άλλο. Μάλιστα ενώ είχα αρρωστήσει 10 μέρες πριν από τα πρώτα συμπτώματα του κορωνοιού και έγινα τελείως καλά, ο βήχας επανήλθε [που κανονικά δεν γίνεται] και ήταν ξηρός αυτή την φορά. Την ίδια μέρα μάθαμε τα νέα από το νοσοκομείο, και έβαλα θερμόμετρο και είχα πυρετό.. Οπότε μάλλον αυτό ήταν.

Το ευτύχημα είναι ότι το πέρασα πολύ ελαφρά [μόλις 4 μέρες κράτησαν τα συμπτώματα, 2 μέρες πυρετός μέχρι 37.7, κούραση για 2 μέρες και πόνος στα κόκαλα, και ξηρός βήχας για 4 μέρες] και εγώ και η μαμά μου. Ενώ αδερφός και μπαμπάς, ήταν ασυμπτωματικοί αν κόλλησαν [δεν κάναμε τεστ γιατί μας το συνιστούσαν να μην το κάνουμε!! Η μαμά μου το έκανε αφού στο νοσοκομείο που δουλεύει κόλλησαν όλοι!] 

Εχθές κάναμε το τεστ και ήμασταν και οι δύο αρνητικοί! Οπότε τέλος καλό, όλα καλά. Ήταν η πιο εύκολη ίωση που έχω περάσει, αλλά αυτό ήταν καθαρά τύχη. Στο νοσοκομείο γίνεται χαμός, πεθαίνουν και διασωληνόνται γιατροί!! Οπότε να μου προσέχετε όλοι όσο γίνεται, γιατί δεν χρειάζεται να το κολλήσετε!

 

Εν τέλη βγήκα σπίτι μετά από τόσο καιρό και.. ξεπάγιασα. Χειμωνιάτικο κρύο.. 9 βαθμοί η μέγιστη στην αλλαγή της ημέρας, 8.4 το μεσημέρι, και 7 τώρα! Συννεφιά λευκή, χιονάτη την έλεγες, αλλά τζούφια. Σε κάθε περίπτωση για να αντέξω το κρύο, πήγα.. σουπερμαρκετ για μισή ωρα🤣, να ζεσταθώ ολοκληρωτικά, μιας και πλέον δεν υπάρχουν καφετέρειες κτλ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είναι λίγο άκυρο το μήνυμα, αλλά θα φτάσουμε στα καιρικά. χεχε

Βγήκα από το σπίτι σήμερα μετά από 20 μέρες, καθώς περνούσα [κατά 99%] κορωνοιό. Είχα συμπτώματα και η μαμά μου είχε βγει θετική, οπότε εξαιρετικά δύσκολο να ήταν κάτι άλλο. Μάλιστα ενώ είχα αρρωστήσει 10 μέρες πριν από τα πρώτα συμπτώματα του κορωνοιού και έγινα τελείως καλά, ο βήχας επανήλθε [που κανονικά δεν γίνεται] και ήταν ξηρός αυτή την φορά. Την ίδια μέρα μάθαμε τα νέα από το νοσοκομείο, και έβαλα θερμόμετρο και είχα πυρετό.. Οπότε μάλλον αυτό ήταν. Το ευτύχημα είναι ότι το πέρασα πολύ ελαφρά και εγώ και η μαμά μου. Ενώ αδερφός και μπαμπάς, ήταν ασυμπτωματικοί αν κόλλησαν [δεν κάναμε τεστ γιατί μας το συνιστούσαν αν μην το κάνουμε!! Η μαμά μου το έκανε αφού στο νοσοκομείο που δουλεύει κόλλησαν όλοι!] Εχθές κάναμε το τεστ και ήμασταν και οι δύο αρνητικοί! Οπότε τέλος καλό, όλα καλά. Ήταν η πιο εύκολη ίωση που έχω περάσει, αλλά αυτό ήταν καθαρά τύχη. Στο νοσοκομείο γίνεται χαμός, πεθαίνουν και διασωληνόνται γιατροί!! Οπότε να μου προσέχετε όλοι όσο γίνεται, γιατί δεν χρειάζεται να το κολλήσετε!

 

Εν τέλη βγήκα σπίτι μετά από τόσο καιρό και.. ξεπάγιασα. Χειμωνιάτικο κρύο.. 9 βαθμοί η μέγιστη στην αλλαγή της ημέρας, 8.4 το μεσημέρι, και 7 τώρα! Συννεφιά λευκή, χιονάτη την έλεγες, αλλά τζούφια. Σε κάθε περίπτωση για να αντέξω το κρύο, πήγα.. σουπερμαρκετ για μισή ωρα🤣, να ζεσταθώ ολοκληρωτικά, μιας και πλέον δεν υπάρχουν καφετέρειες κτλ

Περαστικά να είναι Μιχάλη..και να προσέχεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, heavy snow είπε:

Στα πεδινα της ηπειρου καταφεραν και επεσαν λιγο η θερμοκρασιες σημερα 1η δεκεμβριου.Στην Αρτα η μεγιστη δεν ανεβηκε πανω απο τους 18 βαθμους. 

Και πάλι όμως.....  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είναι λίγο άκυρο το μήνυμα, αλλά θα φτάσουμε στα καιρικά. χεχε

Βγήκα από το σπίτι σήμερα μετά από 20 μέρες, καθώς περνούσα [κατά 99%] κορωνοιό. Είχα συμπτώματα και η μαμά μου είχε βγει θετική, οπότε εξαιρετικά δύσκολο να ήταν κάτι άλλο. Μάλιστα ενώ είχα αρρωστήσει 10 μέρες πριν από τα πρώτα συμπτώματα του κορωνοιού και έγινα τελείως καλά, ο βήχας επανήλθε [που κανονικά δεν γίνεται] και ήταν ξηρός αυτή την φορά. Την ίδια μέρα μάθαμε τα νέα από το νοσοκομείο, και έβαλα θερμόμετρο και είχα πυρετό.. Οπότε μάλλον αυτό ήταν.

Το ευτύχημα είναι ότι το πέρασα πολύ ελαφρά [μόλις 4 μέρες κράτησαν τα συμπτώματα, 2 μέρες πυρετός μέχρι 37.7, κούραση για 2 μέρες και πόνος στα κόκαλα, και ξηρός βήχας για 4 μέρες] και εγώ και η μαμά μου. Ενώ αδερφός και μπαμπάς, ήταν ασυμπτωματικοί αν κόλλησαν [δεν κάναμε τεστ γιατί μας το συνιστούσαν να μην το κάνουμε!! Η μαμά μου το έκανε αφού στο νοσοκομείο που δουλεύει κόλλησαν όλοι!] 

Εχθές κάναμε το τεστ και ήμασταν και οι δύο αρνητικοί! Οπότε τέλος καλό, όλα καλά. Ήταν η πιο εύκολη ίωση που έχω περάσει, αλλά αυτό ήταν καθαρά τύχη. Στο νοσοκομείο γίνεται χαμός, πεθαίνουν και διασωληνόνται γιατροί!! Οπότε να μου προσέχετε όλοι όσο γίνεται, γιατί δεν χρειάζεται να το κολλήσετε!

 

Εν τέλη βγήκα σπίτι μετά από τόσο καιρό και.. ξεπάγιασα. Χειμωνιάτικο κρύο.. 9 βαθμοί η μέγιστη στην αλλαγή της ημέρας, 8.4 το μεσημέρι, και 7 τώρα! Συννεφιά λευκή, χιονάτη την έλεγες, αλλά τζούφια. Σε κάθε περίπτωση για να αντέξω το κρύο, πήγα.. σουπερμαρκετ για μισή ωρα🤣, να ζεσταθώ ολοκληρωτικά, μιας και πλέον δεν υπάρχουν καφετέρειες κτλ

Καθόλου άκυρο το μνμ Μιχάλη 

Κατά αρχήν περαστικά σε σένα και όλη την οικογένεια σου 

Καλό θα είναι να γράφονται τέτοια μηνύματα μπας και ξυπνήσουν  κάποιοι εξυπνακηδες οι οποίοι αποτελούν με τη χαζομάρα τους υγειονομικές βόμβες για όλους μας.

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σε όλη την μετεοπαρεα (μετά από καιρό), καλο μηνα και ας ελπίσουμε όσο το δυνατόν καλυτερο χειμώνα. 

Μετά από το πιο άθλιο και ανομβρο φθινόπωρο των τελευταίων ετών, ο Δεκέμβρης αποφάσισε να μπει σαν Δεκεμβρης δηλαδή με χειμερινή αίσθηση, συννεφια, μουνταδα και μονοψηφιες θερμοκρασίες. Φυσικά η βροχή εξακολουθεί να αγνοείται εδώ στην περιοχη (όπως και σε μεγάλο μέρος της Βόρειας Ελλάδας) και παρολο που τα μοντέλα μας τάζουν κάποιες βροχουλες φθινοπωρινου τυπου για το επόμενο διάστημα, εγώ πολυ αμφιβάλλω αν θα πεσουν κι αυτες...θα φανεί όμως... 

Για σήμερα λοιπόν εδώ στην Κατερίνη η θερμοκρασία κυμανθηκε από 4.3 έως 7.3 βαθμους με συννεφιά όλη μέρα όπως προειπα η οποία εξακολουθεί να υφίσταται και αυτή την ώρα με την Τ στους 6.3°C και την υγρασία στο 55%...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό νεράκι σήμερα Μεσσηνία με Πύλο στα 28 mm και Φιλιατρά 26. Γενικά έριξε καλό νεράκι σχεδόν στο σύνολο του Νομού, όπου τοπικά είχαμε πιο πολλά φαινόμενα, κυρίως κεντρικό Ταΰγετο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Περαστικά να είναι Μιχάλη..και να προσέχεις!

 

23 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Καθόλου άκυρο το μνμ Μιχάλη 

Κατά αρχήν περαστικά σε σένα και όλη την οικογένεια σου 

Καλό θα είναι να γράφονται τέτοια μηνύματα μπας και ξυπνήσουν  κάποιοι εξυπνακηδες οι οποίοι αποτελούν με τη χαζομάρα τους υγειονομικές βόμβες για όλους μας.

 

 

 

 

 

Ευχαριστώ παίδες. Είναι ήδη περαστικά ευτυχώς! Όλα καλά. Κατά τα άλλα νευριάζω πολύ από την συμπεριφορά πολλών όπως είπες Γιώργο, μιας και για αυτό φτάσαμε εκεί που φτάσαμε [και ατό γίνεται σε όλες τις χώρες, παντού υπάρχουν ζωντόβολα] Το μόνο που έχω να πω είναι ότι από τους γνωστούς μου φίλους κτλ παρόλο που ήμουν με διαφορά ο πιο προσεχτικός, κόλλησα πρώτος επειδή η μαμά μου βρίσκεται στο νοσοκομείο. Και όταν γίνεται αυτός ο πανικός στο νοσοκομείο [ένα βήμα πριν φτιάξουν σκηνές...] όσο και να πρόσεχε η μαμά μου, τελικά δεν την γλίτωσε και κόλλησε. Εμείς ήμασταν τυχεροί. Άλλοι δεν θα είναι. Και το γεγονός ότι κάποιοι έχουν αυτοάνοσα νοσήματα ή γενικώς υποκείμενα, δεν σημαίνει ότι ένας ιός πρέπει να του στερήσει την ζωή!!

Αυτά, τα ολίγα για να μην συνεχίσω εκτός θέματος [αν και επίκαιρο].

 

Είδα το μήνυμα σου Ηρακλή, περαστικά σε όλους όσους νοσούν, και φυσικά να προσέχετε όσοι δεν έχετε νοσήσει!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα σε όλους μας! Μια καθαρά χειμωνιάτικη ημέρα ήταν σήμερα, κατα κύριο λόγο με συννεφια!... και αρκετό κρύο!

Περιστέρι Χρυσούπολη 10.7℃ αυτή την ώρα.. η ελάχιστη καταγράφηκε το απόγευμα πριν κανα δίωρο 10.3℃.. η μέγιστη 13.1℃

Οι άνεμοι από βορειοανατολικές διευθύνσεις ήταν σήμερα, παρόμοια με χθες.. με μέγιστη ριπή στα 30.6 km/h...

50 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είναι λίγο άκυρο το μήνυμα, αλλά θα φτάσουμε στα καιρικά. χεχε

Βγήκα από το σπίτι σήμερα μετά από 20 μέρες, καθώς περνούσα [κατά 99%] κορωνοιό. Είχα συμπτώματα και η μαμά μου είχε βγει θετική, οπότε εξαιρετικά δύσκολο να ήταν κάτι άλλο. Μάλιστα ενώ είχα αρρωστήσει 10 μέρες πριν από τα πρώτα συμπτώματα του κορωνοιού και έγινα τελείως καλά, ο βήχας επανήλθε [που κανονικά δεν γίνεται] και ήταν ξηρός αυτή την φορά. Την ίδια μέρα μάθαμε τα νέα από το νοσοκομείο, και έβαλα θερμόμετρο και είχα πυρετό.. Οπότε μάλλον αυτό ήταν.

Το ευτύχημα είναι ότι το πέρασα πολύ ελαφρά [μόλις 4 μέρες κράτησαν τα συμπτώματα, 2 μέρες πυρετός μέχρι 37.7, κούραση για 2 μέρες και πόνος στα κόκαλα, και ξηρός βήχας για 4 μέρες] και εγώ και η μαμά μου. Ενώ αδερφός και μπαμπάς, ήταν ασυμπτωματικοί αν κόλλησαν [δεν κάναμε τεστ γιατί μας το συνιστούσαν να μην το κάνουμε!! Η μαμά μου το έκανε αφού στο νοσοκομείο που δουλεύει κόλλησαν όλοι!] 

Εχθές κάναμε το τεστ και ήμασταν και οι δύο αρνητικοί! Οπότε τέλος καλό, όλα καλά. Ήταν η πιο εύκολη ίωση που έχω περάσει, αλλά αυτό ήταν καθαρά τύχη. Στο νοσοκομείο γίνεται χαμός, πεθαίνουν και διασωληνόνται γιατροί!! Οπότε να μου προσέχετε όλοι όσο γίνεται, γιατί δεν χρειάζεται να το κολλήσετε!

 

Εν τέλη βγήκα σπίτι μετά από τόσο καιρό και.. ξεπάγιασα. Χειμωνιάτικο κρύο.. 9 βαθμοί η μέγιστη στην αλλαγή της ημέρας, 8.4 το μεσημέρι, και 7 τώρα! Συννεφιά λευκή, χιονάτη την έλεγες, αλλά τζούφια. Σε κάθε περίπτωση για να αντέξω το κρύο, πήγα.. σουπερμαρκετ για μισή ωρα🤣, να ζεσταθώ ολοκληρωτικά, μιας και πλέον δεν υπάρχουν καφετέρειες κτλ

Χαίρομαι που είστε όλοι καλά στην οικογένεια Μιχαήλ, και που το περάσατε ήπια! Στη δική μου οικογένεια δεν έχει κολλήσει κανένας μας για την ώρα, όμως αν ανοιχτούμε κι άλλο στην ''ευρύτερη'' οικογένεια, στους στενούς μας συγγενείς, κόλλησε ο θείος της ξαδέρφης μου τον covid-19, που το πέρασε ήπια και τώρα είναι αρνητικός....  ωστόσο μαζί με εκείνον κόλλησε και συμπεθέρα και συμπέθερο! Χρειάστηκαν να νοσηλευτούν και οι δύο, όμως μόνο η συμπεθέρα μας αυτή την ώρα, παραμένει σε κρίσιμη άλλα σταθερή κατάσταση.. διασωληνωμένη ακόμη απ' ότι καταλαβαίνω... μας δίνει ελπίδα το ότι σήμερα παρουσίασε κάποια σημάδια μικρής βελτίωσης...

Πληροφοριακά ο θείος μας αυτός ηταν καρκινοπαθής πριν μερικά χρόνια, και ο συμπέθερος είχε θέμα με τη καρδιά του κάποιες φορές στο παρελθόν.. αλλά πάλι καλά είναι καλά..... !

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

75% υγρασια και 9.5 βαθμοι τωρα εδω στο Ηρακλειο.....με αρκετη συννεφια....καθαρα χειμωνιατικο το σκηνικο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταιγιδοχαμος στην θαλασσια περιοχη ανατολικα της Κυπρου.......ολο τον Νοεμβρη σε αυτες τις περιοχες πρεπει να εχουν πεσει μεγαλες ποσοτητες νερου.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... καλό μήνα με υγεία και καλές γιορτές να'χουμε όλοι μας ......

......Η κορυφή Σπαθί στα 2048 υψόμετρο(Λευκά όρη ) Φωτ: κ. Antonis Champas......

128627667_2780011848946030_820343756824661499_o.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=kwRChPvEcJQAX-BmsmK&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=1e20dce5c092178599ae08075931a911&oe=5FEB6B8D

ΥΓ..... Μιχάλη προσπαθώ να σου στείλω εδώ και ώρα μήνυμα αλλά δεν το λαμβάνεις ....(...?????.....)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...