Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mademjim είπε:

Ευτυχώς που φυσάει,στον εύοσμο,γιατί με 19 βαθμούς που έχουμε ,ψάχνεις να φορέσεις κάτι πιο...ανοιξιάτικο.Υπομονή.

17,9 o σταθμός μου με Λίβα να φυσάει και να καίει τα σωθικά μας .... 18 τώρα στο Σταυρό Θεσσαλονίκης (θερμοκρασία αυτοκινήτου εν κινήσει) .... Το Παγγαίο που φαίνεται από την παραλία αχιονο.....

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτος ο καιρός στην Καρδίτσα σήμερα πολύ μαλακός από το πρωί με μέγιστη θερμοκρασία τους 18-19 λες και πάμε για Απρίλιο έξω και όχι για Ιανουάριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

+5 στα 850 και -15 στα 500. Χάλια μαύρα. Λογικό εδώ που είμαστε, λίγο να πεταχτεί ο υποτροπικός, 20άρια μπαμ μπαμ. Ενώ στην Γερμανία-Τσεχία-Αυστρία, κτλ είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο. Εκεί και κακοκαιρία να μην έχουν, δεν έχει ποτέ ζέστη το Χειμώνα..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τι να πει κανείς ?

12.0 - 17.5 σήμερα......Λιακάδα που παραπέμπει σε άλλη εποχη

Τώρα γίνατε εσείς όπως ήταν τα δυτικά όλο το Νοεμβρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Τώρα γίνατε εσείς όπως ήταν τα δυτικά όλο το Νοεμβρη

Εσύ Γιάννη έχεις βαρυχειμωνιες?????😂😂

Ήρεμα ρωταω 

Υγ.  18.4 βλέπω το σταθμό μου στον Ποταμό Κέρκυρας μεγιστη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν μας λυπηθει ο Θεος μπορει μεχρι την Πεμπτη να εχουμε καμια ασθενη βροχη στην Αττικη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

αν μας λυπηθει ο Θεος μπορει μεχρι την Πεμπτη να εχουμε καμια ασθενη βροχη στην Αττικη.....

31 του μηνα δινει καταιγιδα το ευρωπαικο στο διαγραμμα σε Αθηνα θα δουμε..

screencapture-meteologix-com-gr-forecast-264371-athens-meteogram-euro-1609251864975.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εσύ Γιάννη έχεις βαρυχειμωνιες?????😂😂

Ήρεμα ρωταω 

Υγ.  18.4 βλέπω το σταθμό μου στον Ποταμό Κέρκυρας μεγιστη

Τουλάχιστον δεν βλέπω τον κιτρινιαρη😊😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19αρι σήμερα εδώ στο Μακροχωρι 😎 από το κακό στο χειρότερο ... η θα πάει έτσι πολύ ήπιος όλος ο χειμώνας και θα μείνει ως ένας ακόμη από τους χειρότερους τα τελευταία χρόνια η θα αλλάξει τελείως από κάποια στιγμή και μετά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απορροφημένος από τα 12αρια έχασα τον τρομερό ουρανό. Ωστόσο κάτι πρόλαβα. Αέρας σήμερα αρκετός, μέγιστη 19.2...

IMG_20201229_175422.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυστυχως εχθες το βραδυ ενα αμαξι εξω απο σπιτι μου ακριβως στο Ηρακλειο....σκοτωσε ενα απο τα αγαπημενα μου γατακια....παρακληση σε ολους....μαλιστα το αμαξι ετρεχε πολυ παρολο που ο δρομος ειναι στενος.....οσο μπορουμε ας ειμαστε προσεκτικοι διοτι καθε υπαρξη εχει την δικη της αξια και δικαιωμα στην ζωη...!!!

στα του καιρου φαινεται να κλεινει ο καιρος αργοτερα στην Αττικη και ο τζιφος μαλιστα δινει καποια ψιχουλα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 9,9 - 15,7οC η σημερινή κύμανση, με κυρίως ΝΝΔ ρεύμα.....τώρα 12,8οC με ΝΝΑ ρεύμα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Τουλάχιστον δεν βλέπω τον κιτρινιαρη😊😁

Α καλά ούτε εγώ....5-6 μέρες όλο το Δεκέμβρη....αλλά τι να το κάνεις????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχθες το πρωι ανοιχτα της Καρπαθου...Προσωπικα ειναι απο τις καλυτερες ληψεις υδροστροβιλου που εχω δει ποτε στην Ελλαδα..

IMG-583b2b0d1b8867856bd8ee0a5634bdc3-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατι θελει να μας πει η σατ αποψε για την Αττικη...αλλα κραταει τα χαρτια της ακομα κλειστα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...