Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Μόλις 5.1 έχουμε εδώ Τρίπολη, κ 1.8 στον μπλεσιβιο Μαινάλου στα 1.540μ. περίεργη η θερμοβαθμιδα ! 

Έχει φαινόμενα Τρίπολη τώρα Σταυρό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ORESIVIOS είπε:

Μόλις 5.1 έχουμε εδώ Τρίπολη, κ 1.8 στον μπλεσιβιο Μαινάλου στα 1.540μ. περίεργη η θερμοβαθμιδα ! 

Οπότε πάνω από τα 1600 χιονίζει στο Μαίναλο... Αντίστοιχα τα υψόμετρα στον Ταυγετο ίσως λίγο πιο χαμηλά από την ανατολική πλευρά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Έχει φαινόμενα Τρίπολη τώρα Σταυρό?

Ρίχνει δυνατή βροχη τώρα Γιώργο.. Πριν έριχνε καρέκλες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... το απόγευμα ❄❄❄ Πυκνή χιονόπτωση είχαμε στο χωριό Ανήλιο Ιωαννίνων. Βίντεο Chris Killy ......www.facebook.com/924055637648706/videos/222959796064426/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια τελικό ημέρας 9,7mm....ο μήνας 198mm σε 11 υετοφόρες ημέρες και το έτος 703,7mm σε 88 ημέρες....εντυπωσιακά και πάλι καταλήγουμε.....

Στο Αγρίνιο η μέρα έκλεισε με 30,8mm στο κέντρο της πόλης.....244,5mm ο μήνας, σε 16 υετοφόρες ημέρες και πάει για 20.....833,2mm το έτος,σε 84 ημέρες.....λίγο θέλουμε για τον μέσο όρο (50mm ακόμη)......

Αυτά τα ολίγα γι απόψε....από αύριο θα ψαχνόμαστε αλλιώς.....και σταδιακά φυσικά....

11,5oC στα Μελίσσια.....11,2οC στο Αγρίνιο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6.6 σε πτώση η θερμοκρασία στα Καλάβρυτα με non stop βροχή 

Μόλις ενημερώθηκα και για το σταθμό μου στο Πάος....68mm η μέρα που έφυγε και συνεχίσει.....351mm ο μηνας....1120mm το ετος 

6.9 τώρα εκεί θερμοκρασία στα 630μ

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ραγδαία πτώση της θερμοκρασίας στα Καλάβρυτα και πολύ δυνατή βροχή τώρα ...ήδη 6mm για τη νέα μέρα και 5.8 τώρα στα 730μ....

Ευτυχώς η μάνα μου βλέπει survivor και μου δίνει ανταπόκριση....😂...για λίγο ακόμα βέβαια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετσοβο παλι.Συνεχιζει η βροχη στα Γιαννενα και σταθερα στους 6,6 η θερμοκρασια

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...