Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα συνειδητοποίησα την μεγάλη διαφορά ανάμεσα σε Αθήνα Γκάζι κ Χαλκίδα που συγκρίνω εδώ κ αρκετά χρόνια! 
 

488mm έχω εγώ και 229mm το Γκάζι! Έμεινε πολύ πίσω φέτος! 

E359A80B-14FA-4EE0-918F-4C16D89FF457.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαϊδάρι συνεχίζει ποτιστικά! Επιτέλους ιδανική αρχή του Χειμώνα, τέλειο ξεκίνημα του Δεκέμβρη με την ελπίδα να συνεχίσει έτσι και αργότερα να έρθει και καμιά ψυχρή εισβολή! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντά στα 40μμ. Μιας και ο σταθμος του Αλιμου ειναι οφφ προσωρινα κοιταω του Αγιου Δημητριου που ειναι διπλα. Για την ακριβεια αναφερει 38μμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, LosAlimos said:

Κοντά στα 40μμ. Μιας και ο σταθμος του Αλιμου ειναι οφφ προσωρινα κοιταω του Αγιου Δημητριου που ειναι διπλα. Για την ακριβεια αναφερει 38μμ

μου φαινεται αρκετα οξυμορο ο αγιος δημητριος να εχει 38 και ο υμμητος 15

μπορεις να στειλεις λινκ ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snowjohn said:

μου φαινεται αρκετα οξυμορο ο αγιος δημητριος να εχει 38 και ο υμμητος 15

μπορεις να στειλεις λινκ ?

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται επικόλληση από άλλες ιστοσελίδες. Παραθέτω και αν είμαι λάθος ας σβήσουν οι μοντς: 

 

http://agios-dimitrios.meteoclub.gr/

 

σε διαβεβαιώνω φίλε ότι το νερό που ρίχνει είναι αδιανόητο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Κοντά στα 40μμ. Μιας και ο σταθμος του Αλιμου ειναι οφφ προσωρινα κοιταω του Αγιου Δημητριου που ειναι διπλα. Για την ακριβεια αναφερει 38μμ

Αυτος μηπως ειναι πιο κοντα σου? Εχει και αλλους διπλα 😉 https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IATTICAA12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαρουσι πλεον συνεχομενη βροχη με αυξομειωσεις.....το φθινοπωρο που ζητουσαν ολοι σχεδον....τωρα ξαναγκρινιαζουν.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Αυτος μηπως ειναι πιο κοντα σου? Εχει και αλλους διπλα 😉 https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IATTICAA12

Περίπου ίδια απόσταση είναι και αυτός πράγματι. Δίνει 41μμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε οκ δεν ειναι δυνατον να εχουμε ολοι ισο υετο.Σε αυτες τις μπουκες παιζει πολυ η τοπικοτητα.Οι 2 σταθμοι στον Κορυδαλλο εχουν 1.4 και 18.8mm αντιστοιχα.Και ειναι και σε κοντινοτερη αποσταση απ οτι ειμαι εγω με τον σταθμο της πολης 2χλμ<

image.png.2bc1259115ae974febfd95ba96d229fa.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Μαρουσι πλεον συνεχομενη βροχη με αυξομειωσεις.....το φθινοπωρο που ζητουσαν ολοι σχεδον....τωρα ξαναγκρινιαζουν.....

Εγώ που είμαι στα 6 χιλ. Μέχρι τώρα μπορώ να γκρινιάζω !!!😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε φτάσει τα 28 mm... Χρυσούπολη Περιστερι συνεχίζουμε κατά κύριο λόγο ποτιστικά..

καλά το πάει... δύο γύρους έκανε, ο ένας περισσότερο δυτικά, ο άλλος περισσότερο ανατολικά... έτσι πρέπει... να τρώμε όλοι.. σήμερα γυρίζει!!!!!!!😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανοιξε ο νοτος και μαλλον παμε για ληξη. Τη σειρα εχουν τα βορειο ανατολικα οπως φαινεται μεχρι να ψοφησει. 
 

Ανελπιστα καλα, μας ευνοησε ο Σαρωνικος πολυ και κλεινουμε γυρω στα 42μμ.

μακαρι και οι επομενες κακοκαιριες που θα ειναι τυπου Π (not good for Attica) να δωσουν τετοια φαινομενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...