Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καντάρια με χαλαζακι μικρό και βρόχοθυελα

 

Ευτυχώς είναι ον οφ .... Έκοψε τώρα και βγαίνει ήλιος .... Αλλά ακούγονται μπουμπουνητα στο βαθος

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάση δορυφορικής αυτήν τ στιγμή το μέτωπο είναι πάνω από την Θεσσαλονίκη, αλλά τουλάχιστον στην τούμπα, δεν ρίχνει κ δεν έριξε σήμερα ούτε σταγόνα. ωρα 15:00

133477571_226053052298221_3069389176628063259_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαγκες Κομοτηνη παντως γερη μουφα μεχρι στιγμης, μετα 8 χιλιοστα χθες, σημερα μεχρι και ηλιο εβγαλε. Κατα τ αλλα μας εταζαν συνολο κακοκαιριας 70 χιλιοστα και... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρνασσός....εικόνες από τα 1800μ. Οι χιονοπτώσεις ξεκινούν, από τα 1500μ. υψόμετρο!! Μου τις έστειλε ο φίλος Φαίδωνας.....

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οτι καλο ερχεται απο Αργολιδα,περναει στα δυτικα του νομου...Αρχιζω να εχω επιφυλαξεις για το αν θα καταφερει να βρεξει στο λεκανοπεδιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλη δεκέμβρη αλλά  η καιρική ατμόσφαιρα έξω μυρίζει μπαρούτι και φθινόπωρο. Απίστευτα μαύρα σύννεφα να τρέχουν με μεγάλη ταχύτητα λόγω του ισχυρού νοτιά.Από 17,7 βαθμούς στον Εύοσμο πριν λίγα λεπτά πέσαμε στους 13 .Αντε να βρέξει τουλάχιστον αν και δεν είμαι αισιόδοξος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Νέδουσα Ταϋγέτου 85mm

Σ έβαλε κάτω ο Μοριας 😂

Ηρέμησες? Η έχεις ακόμα νεύρα και σου φταίνε οι 3 νόμοι? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Ηρέμησες? Η έχεις ακόμα νεύρα και σου φταίνε οι 3 νόμοι? 

Άστα σπασμένα είναι τα νευρα μου....Δε μου φταίνε οι 3 νομοι ρε....μου φταίνε που τα τελευταία χρόνια οι νοτιαδες δεν είναι όπως κάποτε.....θυμάμαι στο χωριό μου που επιρεαζεται με ΔΝΔ ρεύμα να πέφτουν χαρτοπετσέτες και τώρα βλέπω νερό μέχρι τις αετοκορφες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...