Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γρήγορη πτώση της θερμοκρασίας....στους 13.8 τώρα ενώ πρόλαβε να φτάσει 17.3 νωρίτερα μεγιστη 

Μόλις 0.4mm από τα τα μεσάνυχτα που έριξε για λίγο....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυναμωσε εκ νεου εδω και 5 λεπτα..Αλλα 6mm θελω για να πιασει η καλλιθεα τα 400mm..Ανεπισημα με τα απωλεσθεντα τα εχει ηδη ξεπερασει..Θαυμα και μονο που φτανουμε αυτο το νουμερο..Αν κανεις σκεφτει οτι το νεομβριο ειχα 254mm..Αλλα πολυ μακρυα απο το μεσο ορο που ειναι λιγο πανω απο τα 490mm..

2017 399.6mm

2018 511.1mm

2019 577.2mm

Ριχνει καλα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αν κι ελεγα να μην αναφερω αυτο το σιχαμα....κατακλυσμος απιστευτος εδω

Εγώ είμαι σε τέτοιο νευρικό κλονισμό που αγαλιάζει η ψυχή μου και χαλαρώνω ακόμα και με την ποτιστική βροχή που θυμίζει Οκτώβρη....Πόσο ανώμαλος είμαι τελικά ρε ****** να κάθομαι πάνω από την κονσόλα και να βλέπω τα χιλιοστά κάθε 15" που ανανεώνει ο σταθμός μου???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι αυτή η κακοκαιρία άξιζε ένα θέμα από μόνη της.. έχουμε ανοίξει σε τόσες και τόσες, αλλά όχι σε αυτή που μιλάμε εν τέλη για κανονικό χαμηλό..

Εδώ στην Λάρισα δεν έβρεξε πολύ. Αλλά η εικόνα του shelf cloud με γέμισε ψυχικά σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτίζει Μελίσσια συνέχεια.....

ΥΓ Εχεις δίκιο Μιχάλη, ήθελε ξεχωριστό θέμα η κακοκαιρία.....έχει πολλά όμορφα κομμάτια και καλά φαινόμενα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω μια μπούκα από τα δυτικά στα Καλάβρυτα....να δω αν θα είναι γενικευμένη μπας και βάλει ακόμα λίγο χιόνι το βουνο

kalavryta.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...