Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως το βρίσκω πολύ καλό το αϊκον, γενικά οποιοδήποτε μοντέλο δεν βγάζει τις αηδίες του τζίφου με τους γροιλανδικούς και τα χαμηλά στην Σενεγάλη εμένα μ'αρέσει. Αν βγεί ο Γροιλανδικός δεν ξέρω καν πόσες ακόμη μέρες του φετινού "χειμώνα" θα χαθούν για τα ανατολικά της Πίνδου και συγκεκριμένα για τα προσήνεμα, θα φτάσουμε 20 του Γενάρη και δεν θα έχει χιονίσει ούτε σε ορείνα όπως Διρφυ, Πήλιο κλπ...

iconeu-0-120.png.a7e47939b97c8b06f56a0b648e092fe2.png

gfseu-0-120.png.8e7bc07049860efc3bcffeb90f243cd9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, menidi said:

Σιγά το πάρτυ ρε συ. Γιατί; Έχει χιονίσει πουθενά; Παρίσι; Άμστερνταμ; Βρέμη; Βρυξέλλες; Κάπου εκεί τέλος πάντων

Παρίσι Άμστερνταμ ή Βερολίνο που τραγουδούσανε και οι Τρυπες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Τραγικό τρέξιμο. Το κάνει όλο και χειρότερο, πραγματικά μπράβο του .

Παλιά ήταν τζιφος ο ονειροπόλος. Φέτος έχει γίνει τζιφος ο ρεαλιστής. Φέρτε μας πίσω τον ψεύτη παπατζα που όλοι αγαπήσαμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά τέτοιες περίεργες διατάξεις δεν έχω ξαναδεί σε χάρτες...Έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας,μια παλέτα ζωγραφικής είναι,δεν ξέρω πως θα ξεμπλέξουμε από αυτή τη κατάσταση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, g_ar είπε:

Εγώ πάντως το βρίσκω πολύ καλό το αϊκον, γενικά οποιοδήποτε μοντέλο δεν βγάζει τις αηδίες του τζίφου με τους γροιλανδικούς και τα χαμηλά στην Σενεγάλη εμένα μ'αρέσει. Αν βγεί ο Γροιλανδικός δεν ξέρω καν πόσες ακόμη μέρες του φετινού "χειμώνα" θα χαθούν για τα ανατολικά της Πίνδου και συγκεκριμένα για τα προσήνεμα, θα φτάσουμε 20 του Γενάρη και δεν θα έχει χιονίσει ούτε σε ορείνα όπως Διρφυ, Πήλιο κλπ...

iconeu-0-120.png.a7e47939b97c8b06f56a0b648e092fe2.png

gfseu-0-120.png.8e7bc07049860efc3bcffeb90f243cd9.png

Είναι δεδομένο ότι θα φτάσει 20/1 χωρις χιόνι Πάρνηθα,Δίρφη, Πηλιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, stathis2b said:

Καλα έτσι οπως βλέπω το Πάσχα να έχουμε πιο κρύο καιρό από τώρα.Αλλο ένα λάθος timing 

Μάρτης και Απριλης θα δώσουν ρεστα. Τώρα τι θα γίνει με τις σοδειές δεν.μας αφορά θα μας πει ο garry ως πλητομμενος ΚΑΔ. Τα έχει αυτά ο καιρός παλαιοθεν

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Καλα έτσι οπως βλέπω το Πάσχα να έχουμε πιο κρύο καιρό από τώρα.Αλλο ένα λάθος timing 

Και αυτό δεδομένο είναι. Θα ανάβω αιρ-κοντίσιον Αγ Στεφανο μέχρι αρχές Ιουνίου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

Είναι δεδομένο ότι θα φτάσει 20/1 χωρις χιόνι Πάρνηθα,Δίρφη, Πηλιο 

ε και? δεν ειμαστε στο Ροβανιεμι. Μιλάτε ρε όλα το Γιετι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Snow sick said:

Και αυτό δεδομένο είναι. Θα ανάβω αιρ-κοντίσιον Αγ Στεφανο μέχρι αρχές Ιουνίου. 

10 μήνες καλοκαιράκι ο άτιμος ο συνομωτης ο Γκορ με τον Σορρος ρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι μακρια ακομα απλα δειτε διαφορες στον χαρτη το 6αρι με το προηγουμενο το 0αρι 9 του μηνα.. ειδικα πανω βορειοδυτικα προς ισλανδια..

image (1).png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ε και? δεν ειμαστε στο Ροβανιεμι. Μιλάτε ρε όλα το Γιετι?

Μη μου λες γ Ροβανθεμι. Το εχω πετύχει κ αυτό με +6 30/12. Χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Athinaios είπε:

ειναι μακρια ακομα δειτε διαφορες στον χαρτη το 6αρι με το προηγουμενο το 0αρι 9 του μηνα.. ειδικα πανω βορειοδυτικα προς ισλανδια..

image (1).png

Η μόνη περιοχή στο χαρτη που είναι ολόιδιο ειναι η Ελλάδα ...Και στους 2 χαρτες ειναι στο συν😂😂

Πολύ Κάκος ο μεσος ορος τζιφου αφου ενώνει τα χαμηλα στις αγορές ...Αλλά έτσι κι αλλιώς αυτος αλλαζει και στις 48 ώρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

10 μήνες καλοκαιράκι ο άτιμος ο συνομωτης ο Γκορ με τον Σορρος ρε

Μην ξενερώνετε χιονοπτεζακια!! Για πάμε όλοι μαζί:

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

Το οτι θα φταναμε στο σημειο καποτε να λεμε ξυπνα ατλαντικε πραγματικα δε μου ειχε περασει ποτε απτο μυαλο

Από το στόμα μου το πήρες.

Αλλα και με ενεργό Ατλαντικό συχνά δεν είδαμε προκοπή. Πουθενά δεν μας πιάνουν 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλες γιορτες σε ολους με υγεια και Καλη Χρονια να εχουμε (στα τσακίδια το 2020).Τελος οι χαρτες για εμενα μεχρι να μυρίσει ...χειμωνα αν το κανει  ποτε.Με τον εμετο που βλεπουμε στην κυκλοφορια δεν ξαναασχολουμαι.Καλη συνεχεια στους ήρωες 

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάγωσε ο Θερμαϊκος στις 324. Χαχαχα. Αδιανόητη η φετινή αηδία. Ούτε στον εχθρό σου Άγγλο χιονοφιλο δεν τολμάς να ευχηθείς τέτοιο πράγμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Αγγλία πάει για μια εβδομάδα με χιόνι, οχι τίποτα σπουδαίο αλλα κάθε μέρα θα ρίχνει έστω και λίγο.. Ξεκίνησε από χθες και φαίνεται να πηγαίνεις τουλάχιστον μέχρι τις 2-3 του μήνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Καλες γιορτες σε ολους με υγεια και Καλη Χρονια να εχουμε (στα τσακίδια το 2020).Τελος οι χαρτες για εμενα μεχρι να μυρίσει ...χειμωνα αν το κανει  ποτε.Με τον εμετο που βλεπουμε στην κυκλοφορια δεν ξαναασχολουμαι.

Τα λέμε το Νοέμβρη του 2021 φίλε! Καλη χρονια! Όσοι αντέξουμε θα γράφουμε μέχρι τότε καμία βλακεία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

ολα θα φτιαξουν το απογευμα θα πανηγυριζουμε για τις αλλαγες που θα γινουν..

Σίγουρα. Εγω ξεφτυαριζω ήδη αυτά που έχει ρίξει κ περιμενω τα επόμενα. Χιόνι που αργει να λιώσει..Ήξεραν τι έλεγαν οι παλιοί σοφοί γέροντες!

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...