Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερες!!!ευρωπαικο για φιλημα!!μεσος ορος ευρωπαικου δεν βρισκω λεξη..😀..τζεμ πολυ καλο γιουκμο στην ιδια λογικη αικον και τζιφος προς τα εκει το πανε..η αναδιπλωση μετα την πρωτη ντεμι καταβαση κερδιζει ποντους πλεον σαν σεναριο και το κυριοτερο δεν παει χρονικα παρα πισω ετσι για να μην παραπονιεται ο σωτος😋..ποσα χιονουετο δεινει ο παιος στο κυριο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πώς να μην ελπίζει κανείς με τόσο ψυχος στα ΒΑ μας..; 

EDM0-192.GIF

Όσο βλέπουμε το - 4 να είναι ταυτόχρονα σε βόρεια χώρα και δυτική Ευρώπη και η μύτη του ψυχους να στοχεύει Βαλκάνια και όχι μαύρη θάλασσα, μπορούμε να ελπίζουμε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Εξαφανιζολ ο αζορικος μετα τις 18 και κατι από ζωνίκη φαίνεται στον χάρτη με τα γεωδυναμικα. 

20210108075510-f7857f65a3c94ab428bde53666108a2a7d56fcd7.thumb.png.ffcc35242521f614219e5551c85372b2.png

Ανάποδη ζωνικη😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θαψιμο 

FB_IMG_1610092707508.jpg

Νικολα σε εχω καλυτερο και σε πρώτη φάση οχι οτι θα βγει επειδη ειναι μονο του αλλα ετσι για το ματι

Screenshot_20210108-100408_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α και να σας ενημερώσω -αν δεν το γνωρίζετε ήδη- οτι τελικά ο  Μουτσινάς και η Μαλέσκου ακολουθήθηκαν στο Insta.... Το βάζω εδώ που έχει ενδιαφέρον , μην χαθεί στα άλλα θέματα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν διωρθοστε με αν κάνω λάθος. Εχω την εντυπωση πως Τζεμ αικον και Ευρωπαίος είναι στην ίδια λογική στις πρωτες ώρες στη κατάβαση με το καλυτερο αποτέλεσμα να είναι Τζεμ και μετά αικον Ευρωπαίος αλλά με αρχικές συνθήκες κατάβασης τις ίδιες άρα ίδιο σενάριο. Μετά βλέπω το τζιφο να προσπαθει να ακολουθήσει το ίδιο σενάριο στη κατάβαση αλλά να μη καταιβαινει όσο πρεπει τελικά και έτσι έχουμε τελείως διαφορετικό αποτέλεσμα. Τέλος το ουκμο νομίζω είναι πολυ κακο

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θαψιμο 

FB_IMG_1610092707508.jpg

ουτε ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ουτε ΣΟΦΙΑ ουτε ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

ΑΘΗΝΑ-ΝΑΥΠΛΙΟ -ΧΑΝΙΑ τα χιονια

η δεν μεταφραζω καλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, xirolivado είπε:

ουτε ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ουτε ΣΟΦΙΑ ουτε ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

ΑΘΗΝΑ-ΝΑΥΠΛΙΟ -ΧΑΝΙΑ τα χιονια

η δεν μεταφραζω καλα.

οι 240 ωρες ειναι γιωργο πιο πριν ειμαστε εμεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πανελλαδική πέτσα γιγας

Πετσα σε εμας δεν το λες με τον παρακάτω χάρτη  ,αντιθετως  εχει υετο ακομη μετα τις 240 αλλα δεν αξίζει να το συζητάμε δυστυχώς. 

SmartSelect_20210108-102604_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Πετσα σε εμας δεν το λες με τον παρακάτω χάρτη  ,αντιθετως  εχει υετο ακομη μετα τις 240 αλλα δεν αξίζει να το συζητάμε δυστυχώς. 

SmartSelect_20210108-102604_Samsung Internet.jpg

Μητσακο,φανταζομαι σπαμε την καραντινα και φυγαμε για κοκκινο...Εγω τουλαχιστον θα την κανω..Καλου κακου θα χω και 600 ευρω μαζι μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Πετσα σε εμας δεν το λες με τον παρακάτω χάρτη  ,αντιθετως  εχει υετο ακομη μετα τις 240 αλλα δεν αξίζει να το συζητάμε δυστυχώς. 

SmartSelect_20210108-102604_Samsung Internet.jpg

Άστο τώρα που εχει πάρει φόρα και εγκατέλειψε το δυτικό χιονιά....χθες έλεγε εμείς οι κεντροβορειοι..Σήμερα πέτσα παντου😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φτάσαμε στην καρδιά του Χειμώνα. Δεν μπορεί κάπου θα κάτσει κάτι καλό σε ότι αφορά τα πεδινά κι ας είναι ακόμα πολύ μακριά.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, xirolivado είπε:

ουτε ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ουτε ΣΟΦΙΑ ουτε ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

ΑΘΗΝΑ-ΝΑΥΠΛΙΟ -ΧΑΝΙΑ τα χιονια

η δεν μεταφραζω καλα.

Φτου σκορδα.Μακρια απο μας κι αλλο κακό να μη μας βρει.Που ακουστηκε να βγαζει εικονικο χιονια στις 200φευγα ωρες στην Αθηνα,μεσα Γεναρη.Θα διορθωθει αμεσα στο επομενο ραν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Πετσα σε εμας δεν το λες με τον παρακάτω χάρτη  ,αντιθετως  εχει υετο ακομη μετα τις 240 αλλα δεν αξίζει να το συζητάμε δυστυχώς. 

SmartSelect_20210108-102604_Samsung Internet.jpg

Α δεν το είδα αυτό, λόγω του προηγούμενου χάρτη που είχε 5- 10 πόντους σχεδόν παντού πλην ορεινών το είπα. Ωστόσο ναι μέχρι το 12αρι άνετα εξαφανίζεται η γίνεται ισχυρότερο.

Πάντως το ουκμο προσωπικά μου φάνηκε ενδιαφέρον,θα ήθελα να δω την συνέχεια του.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μητσακο,φανταζομαι σπαμε την καραντινα και φυγαμε για κοκκινο...Εγω τουλαχιστον θα την κανω..Καλου κακου θα χω και 600 ευρω μαζι μου...

Δεν μας πιάνει τίποτα ! Το χιόνι είναι υγεία !!! Και ως γνωστόν πάνω από όλα η υγεία ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Άστο τώρα που εχει πάρει φόρα και εγκατέλειψε το δυτικό χιονιά....χθες έλεγε εμείς οι κεντροβορειοι..Σήμερα πέτσα παντου😂😂😂

Επανέρχομαι στον στόχο μετά τις 20. 😉 τώρα δεν υπάρχει δυτικός χιονιάς, άρα ασχολούμαι με αυτο που μπορεί δυνητικά να υπαρξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Α δεν το είδα αυτό, λόγω του προηγούμενου χάρτη που είχε 5- 10 πόντους σχεδόν παντού πλην ορεινών το είπα. Ωστόσο ναι μέχρι το 12αρι άνετα εξαφανίζεται η γίνεται ισχυρότερο.

Πάντως το ουκμο προσωπικά μου φάνηκε ενδιαφέρον,θα ήθελα να δω την συνέχεια του.

 

 

κι εμενα το ιδιο μιχαηλ...δεν ειναι και τοσο για τ αναθεμα ακομη και το γιουκμο,,απλα επειδη ειναι χρονικα ελαχιστα πισω και δεν βλεπουμε το αποτελεσμα αυτης της κινσης που κανει ισως γι αυτο μας φαινεται χαλι μαυρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φτου σκορδα.Μακρια απο μας κι αλλο κακό να μη μας βρει.Που ακουστηκε να βγαζει εικονικο χιονια στις 200φευγα ωρες στην Αθηνα,μεσα Γεναρη.Θα διορθωθει αμεσα στο επομενο ραν.

Θου κύριε 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκινανε τα καρναβαλια...Πρωτα το αικον εντος ολιγου και λιγο μετα ο τζιφουλας...Φιλικους χαιρετισμους απο εναν ομοιδεατη σας..

IMG-db9bb033ea16f942d3c9381e09cec1f3-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...