Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μόνο που πάει να κλειδώσει η κρύα περίοδος για τη χώρα μας με επιτέλους αρνητικές στα 850 κοντεύω να κλάψω από τη χαρά μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκπληκτικες διαφορες τζιφου-παιου-icon. Κυριολεκτικα δεν εχουν κοινα σημεια. Διαφορετικα σεναρια. Να δουμε τι τελικα θα επικρατησει. Ο παιος το βραδυ σημαντικοτατος για να δουμε αν θα κρατησει το δικο του σεναριο η θα τζιφο-δρομησει

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στρώνει σταδιακά η κυκλοφορία, στρώνουν και οι διατάξεις, στρώνουν και οι χάρτες των μοντέλων και σταδιακά θα βγαίνουν και καλύτεροι χάρτες, όσο μπαίνουν τα καινούργια στοιχεία με τα χιονοσκεπή εδάφη, πάνω από τα οποία θα αναπτύσσεται ο Αζορικός....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να κανει την στροφαρα του και βλεπουμε...

Στην ουσια Τζιφος και ουκμο δεν εχουν τοσο μεγαλες διαφορες απλα το ουκμο εχει πολυ εκφυλισμενη εισβολη σε πρωτη φαση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Στρώνει σταδιακά η κυκλοφορία, στρώνουν και οι διατάξεις, στρώνουν και οι χάρτες των μοντέλων και σταδιακά θα βγαίνουν και καλύτεροι χάρτες, όσο μπαίνουν τα καινούργια στοιχεία με τα χιονοσκεπή εδάφη, πάνω από τα οποία θα αναπτύσσεται ο Αζορικός....

Το θέμα είναι να στρώσει και έξω από το σπίτι μας..😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οκ το πιασμε το υπονοουμενο..καλη η αποκοπη της μπιλλιας και η αναδιπλωση αλλα να μην παει τοσο βορει η ψυχρη μπαλλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδια δε βλεπετε την στροφαρα που θα κανει ο αυλωνας? Χορευει ο τζιφος , κυριολεκτικα μεθυσμενος και μας γλυκοκοιταει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

οκ το πιασμε το υπονοουμενο..καλη η αποκοπη της μπιλλιας και η αναδιπλωση αλλα να μην παει τοσο βορει η ψυχρη μπαλλα

ε παρα έφυγε νομίζω.. και είναι ωραίο γιατί μπορεί να σαρώσει ΄΄ολη την χώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να μου λειπει το βυσσινο στις 222 και αυτο που κανει παιζω με την φωτια να μου φευγε δυτικα...οποτε πιο νοτια καλυτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερό σενάριο τώρα το νότια και το βόρεια πολυ μακρια για να το τσεκαρουμε απο τωρα... Εβγαλε αναδιπλωση και ο τζιφος αυτο κραταμε εμεις οι βορειοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως αναμενόταν βάσει ανσάμπλ,έφτιαξε ο βασιλιάς των μοντέλων. Όχι τόσο ώστε να χιονίσει και στην πρώτη φάση εδώ,αλλά θα το φτιάξουμε. για μετά όσο οριζοντιώνεται αυλώνας από πάνω μας και με τον αζορικό τέρμα δυτική ευρώπη,εδώ έχουμε ελπίδες για κάτι μεγάλο,αφού θα έχει το χώρο αν κατέβει στο σωστό μέρος για να έχει διάρκεια και όχι μια νύχτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ευτυχώς ο τζίφος την πρώτη φάση την πάει καλά και με περιθώρια το κρύο να έρθει πιο νότια. Ο βασιλιάς ευρωπαίος θα δείξει ακόμα πιο σωστό δρόμο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...