Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα βγάλει ωραιο σεναριο για τη δεύτερη φαση.....η αληθεια ειναι οτι τον τζιφο τον εχω ικανο να φτασει σ αυτα τα σενατια αλλα παιος και ουκμο δεν νομιζω να πανε στο σεναριο τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

κι ομως ειναι σχεδον ιδιος με το πρωινο του ραν..

μακαρι να χεος δικιο..θα δουμε στις 168 τι θα βγαλει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως ειναι ιδιος με το χτεσινοβραδυνο του!!! Θα βγει καλυτερος και πιο κρυος!!

Επεξεργάστηκε από antinod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

κι ομως ειναι σχεδον ιδιος με το πρωινο του ραν..

Παιδιά μια χαρά τα λέει ο Βαγγέλης. Μέχρι τις 120 είναι σχεδόν πανομοιότυπος με το πρωί. Τι σχέση έχει τι θα βγάλει μετά? Το τώρα σχολιάζουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω το βρισκω καλο αρκει να γινει η αναδιπλωση..ετσι κι αλλιως τα σηματα απο χτες τα πηρα και τον πρωτο αυλωνα τον ειχα ξεγραμενο που να με θαβε ο τζιφος η το αικον...οποτε θα παιξουμε την φωτια και την αναδιπλωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Βλέπω από αύριο να ψαχνόμαστε μόνο για 15 κ μετά δλδ 168 κ πάνω, άντε πάμε για έξτρα κουράγια

και τωρα για εκει ψαχνομαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μα και ο τζιφος τιποτα δε δινει.Απλα κατεβαζει λιγο κρυο.Υετικα χαλια τα ensembles.Σε συνδυασμο με ενα ουκμο(πιο αξιοπιστο)που δε φερνει τιποτα απολυτως θεωρω τελειωμενη την πρωτη "φαση"

Ναι γιατι την δευτερη την κλειδωσαμε...😂

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν νομίζω να βγάλει καλή αναδίπλωση αλλά και να βγάλει θα ειναι πάλι 200+..οπότε συνολικά είναι κακό ραν..ότι πάει πιο πίσω είναι κακό ραν για μένα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

εγω το βρισκω καλο αρκει να γινει η αναδιπλωση..ετσι κι αλλιως τα σηματα απο χτες τα πηρα και τον πρωτο αυλωνα τον ειχα ξεγραμενο που να με θαβε ο τζιφος η το αικον...οποτε θα παιξουμε την φωτια και την αναδιπλωση

Κι εγω μεχρι τις 120h που εχει αλλη βαρυτητα απο τις 144 καλουτσικο το βρισκω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...