Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

δες πως φουντωβει ο αζορικος απο τις 120 στις 144 ωρες!!!! κ θα καταλαβεις πως κ που θα εσκαγε η λιμνη

λες την μυτη που κανει προς ΒΔ; ναι αυτο θετικο πολυ αλλα τα χαμηλα γυρω ειναι απροβλεπτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

λες την μυτη που κανει προς ΒΔ; ναι αυτο θετικο πολυ αλλα τα χαμηλα γυρω ειναι απροβλεπτα..

η κλιαη που εχει ο αυλωνας κ η ενιαχυση του αζορικο μαλλον θα εφερναν τον αυλωνα προς αδριατικη.απλα το θεμα ειναι οτι θα ειχε τελειος διαοφερετικη κλιση απο οτι ολα τα υπολοιπα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

παρατειρω οτι η μπιλια ραν με ραν ερχεται ολο κ πιο δυτικα...σε λιγο θα μπει στην αδριατικη ετσι οπως το παει.

Οντως αυτο ειναι καλο μακαρι... αλλα τι σχημα αυλωνα ειναι αυτο... πολυ χοντροκομμενος για εμας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικα ακομα καλυτερη πρωτη φαση απο τζιφο αλλα αρκετα διαφορετικο απο το ΟΥΚΜΟ.  Πολυ σημαντικο το ευρωπαικο σημερα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, nikolas 2365 said:

Μυρίζει αποκοπάρα!!!!

Εγώ γιατί δεν το βλέπω αυτό?  Γιατί νιώθω ότι θα φύγει ξωφαλτσα?  Έχω σκάσει από την αγωνία μου 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δουμε τωρα τι θα γινει με τον αυλωνα και την -42 απο πανω μας στην αναδιπλωση. Πολυ θετικο ραν ο τζιφος , αλλα καλο και το ουκμο κατ εμε σε δευτερο χρονο,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το μονο κοινο που θα εδινα στο ουκμο και στον τζιφο ειναι οτι εκει στις 150~ εχουν αναπτυξη υψηλων πιεσεων πιο βορεια στον ατλαντικο απο οσο πιστευαμε εδω και μερες. κατι αλλαζει και θετικα μαλιστα. η συνεχεια δεν εχει νοημα απο τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως και να έχει ακομα και με το αισιόδοξο σενάριο τζιφου πανω  απο 6ωρο με 8 ωρο δε χιονιζει πουθενα οποτε παμε για το επομενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...