Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

και στις 96 ξεκαθαρα μετακινηση προς ευρωπαικο στο πιο ανατολικο του..σα να βλεπεις καρμπον τον μεσο ορο του παιου ειναι στις 96 EDM1-96.GIF?09-12gfs-0-90.png?6

Βαγγέλη καμία σχέση ο αντικυκλώνας στη Ρωσία. Γνώμη μου πάντα.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

και στις 96 ξεκαθαρα μετακινηση προς ευρωπαικο στο πιο ανατολικο του..σα να βλεπεις καρμπον τον μεσο ορο του παιου ειναι στις 96 EDM1-96.GIF?09-12gfs-0-90.png?6

Ακριβος το ιδιο ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει γούστο να φέρει την μπαλα πάνω  μας το.τσιρκο

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και μαλιστα μοιαζει τοσο πολυ τον παιο που πιεζει απο σιβηρια και σκανδιναβια για αποκοπη της μπαλλας και αυτος και καμια σχεση φυσικα με γιουκμο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και μαλιστα μοιαζει τοσο πολυ τον παιο που πιεζει απο σιβηρια και σκανδιναβια για αποκοπη της μπαλλας και αυτος και καμια σχεση φυσικα με γιουκμο..

Βαγγέλη μετά ήρθε προς ευρωπαϊκό.. λες να βγει καμία Αριάδνη να δούμε όλοι χιόνι ; Εγώ να το δω να πέφτει θέλω. εσείς το θαψιμο αν δεν κάτσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω θα πω μεσα στις ακρεςτι κυνηγα ο καθενας μας με τα μεχρι στιγμης δεδομενα...14-15 πασπαλο καπου στα πεδινα κεντροβορεια χιονια ως βπ τα προσηνεμα..16-18 χιονια κετροβορειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη μετά ήρθε προς ευρωπαϊκό.. λες να βγει καμία Αριάδνη να δούμε όλοι χιόνι ; Εγώ να το δω να πέφτει θέλω. εσείς το θαψιμο αν δεν κάτσει 

Και όμως ήδη στην αρχή Νικόλα στην Αμερική για 24 ώρες μακριά έκανε κινήσεις κατ εκεί. Ένα πραγματάκι ελάχιστα διαφορετικό είχε και θα έβγαινε πολύ κοντά. Αυτό το πραγματάκι ήταν αυτό που έκανε το αικον. Θα δούμε στα 12αρια, όσο περνάμε σε αρχικές συνθήκες στα χαμηλά εκεί, τόσο σημαντικά θα ξεκαθαρίζει το τοπίο, τουλάχιστον ως προς την αρχική κατάβαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Βασίλη βλέπω να το ρισκάρω το 300αρι για Σεττα

κατσε μην χιονησει και χαλκιδα στο τελος. και το γλυτωσεις το προστιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...