Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ιgfs-0-270_tzv1.png.c398049067b36a0d5a84304d1ca3a059.png

μέχρι να ξεκινήσει ο παίος ας κάψουμε τα εναπομείναντα κύτταρα μας με δευτερη καρτέλα τζίφου

που είναι ο μιχαήλ να το δεί αυτό?🤣

 

πσ το παραπάνω αποτελεί χιουμοριτσικό ειρωνικό απελπισμένο ποστ υπο την επήρεια φάπας

 

 

Επεξεργάστηκε από Dim_pas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδη τα βρηκα σημερα το μεσημερι και δεν ξερω αν μπηκαν εδω, μεταφερω δυο χαρτες απο τον υετο του Ευρωπαίου, απο το 00Ζ.....

Ο 1ος είναι το Σάββατο 8 το πρωι....και ο 2ος με ολο το Σάββατο μεσα!!

IMG_20210113_174320.jpg

IMG_20210113_175100.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα σοβαρα τρεξιματα ξεκινουν απο αυριο...Απο την δευτερα ειχα γραψει για θεσσαλια και βα στερεα..Εκει θα γινει το παρτυ και αυτο δεν αλλαζει...Οι υπολοιποι θα πρεπει να περιμενουν..

Βελτιωσεις για την βορεια Ελλαδα..Αντιθετως χαλασαν για τα χαμηλα υψομετρα στην Αττικη...Ολα θα εξαρτηθουν απο το χαμηλο και την κινηση του...Η Αττικη ομως εχει να ελπιζει ακομα..Υπαρχει κι αλλο χαμηλο νυφιτσα απο Κυριακη βραδυ-Δευτερα πρωι που αυτο θα ειναι ταμαμ...Να το θυμαστε...Ειναι αστειο με τετοια αβεβαιοτητα,να βλεπουμε ανα τρεξιμο κηδειες η καπνογονα..Και κουραστικο για τον κοσμο που μπαινει ως επισκεπτης...

Και κλεινω...Κανενας ιστορικος δε φαινεται...Απλα η θεσσαλια,η ευβοια,οι Σποραδες και τμηματα της βα στερεας θα ειναι στο επικεντρο..Αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα χιονισει και σε αλλες πεδινες πολεις,καθε αλλο..Αλλα οχι υπερβολες..Καταλαβαινω τον ενθουσιασμο ολων..Αλλα θελει ψυχραιμια...Καλο βραδυ προς το παρον...

Υ.γ Αττικαριοι...Μην ξενερωνετε ρε....

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Είμαστε για δέσιμο όλοι και βόρειοι και νότιοι!!!

Έξω θα στουπιζει και μεις θα αναλυουμε χαρτες.ε ρε τι θα ζησουμε παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Δήμος said:

Έξω θα στουπιζει και μεις θα αναλυουμε χαρτες.ε ρε τι θα ζησουμε παλι

το χω κανει αυτο που λες ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Dim_pas είπε:

ιgfs-0-270_tzv1.png.c398049067b36a0d5a84304d1ca3a059.png

μέχρι να ξεκινήσει ο παίος ας κάψουμε τα εναπομείναντα κύτταρα μας με δευτερη καρτέλα τζίφου

που είναι ο μιχαήλ να το δεί αυτό?🤣

 

 

Τωρα μιλαγα μαζι του..Μια χαρα ειναι και ειναι ενημερος..Απλα εχει κουραστει λιγο με τον αχταρμα που γινεται...Παρακολουθει σιωπηλος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Δήμος said:

Δεν είσαι ο μονος πιστεψε με

Εγω θυμαμαι κοιτουσα 12αρια αλλης κακοκαιριας που ηταν λιγες μερες αργοτερας, ενω εξω εριχνε στουπα.. Αυτο ειναι αχαριστια ετσι ενιωσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

εδω θα ειμαι και θα βλεπω το κλασσικο τροπαριο οπως καθε χρονο. οι βορειοι να χαιρονται για κατι που βλεπουν πολυ πιο ευκολα και πιο συχνα και εμεις να συζηταμε για το αν θα στρωσει μεχρι εστω την πεντελη( τον δημο)  ισως κηφισια και μαρουσι. και τα κλασσικα στις αναφορες θα λεμε για μπουκες που οριακα θα κανουν μυγακια κανω απ οτο υψος της πεντελης.

 

Μιλάς λες και δε έχει χιονίσει ποτέ εδώ σοβαρά. Λες και εισαι απο Ζάκυνθο. Φιλικά πάντα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Εγω θυμαμαι κοιτουσα 12αρια αλλης κακοκαιριας που ηταν λιγες μερες αργοτερας, ενω εξω εριχνε στουπα.. Αυτο ειναι αχαριστια ετσι ενιωσα.

Όταν χιονίζει παιδιά ούτε γ αστείο τέτοια πράγματα. Ούτε δευτερόλεπτο χαμένο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευρωπαίος πιστεύω θα είναι κοντά σε τζεμ-ουκμο (βέβαια στην περίπτωση μας το κοντά είναι σχετικό χαχα). Σε αυτή την περίπτωση αύριο Πέμπτη ελάχιστες ώρες δλδ πριν την εκδήλωση της διαταραχής εμείς θα είμαστε πάλι εδώ κ θα ψάχνουμε να δούμε τι πάει να γίνει τλκ. Η μεγάλη αλλαγή/ανατροπή έγινε σήμερα κ πλέον αύριο θα δούμε ο καθένας αν/κ πόσο οριακά είναι κλτ. Δε θυμάμαι αν έχει ξαναγίνει σε τέτοιες ώρες για όλες αυτές τις περιοχές τέτοιο μακελειό. Μπορεί κ να έχει γίνει, εγώ πάντως δε το θυμάμαι. Αυτοσυγκράτηση από όλους εύχομαι κ ότι είναι να γίνει θα γίνει. Πάω κάθε μέρα με 5 ώρες ύπνου με το ζόρι στη δουλειά, κ εκεί προσπαθώ να ξεκλέψω χρόνο για τα μοντελάκια κ τα υποψήφια χιονάκια αλλά είμαι ψύχραιμος παρόλα αυτά. μακάρι να γίνω κ ενθουσιασμένος από μεθαύριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει χρονο να βελτιωθει για την ηπειρο και να παει πιο βορεια για πιο πολλα χιονια.Για να δουμε. 02:00 σαββατοΔεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Εγω θυμαμαι κοιτουσα 12αρια αλλης κακοκαιριας που ηταν λιγες μερες αργοτερας, ενω εξω εριχνε στουπα.. Αυτο ειναι αχαριστια ετσι ενιωσα.

Να τρως καλο φαι και την ίδια στιγμη να λες τι θα φαμε αυριο χχαχααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Μιλάς λες και δε έχει χιονίσει ποτέ εδώ σοβαρά. Λες και εισαι απο Ζάκυνθο. Φιλικά πάντα!

οταν χιονισε τελευταια φορα αξιοπρεπως εδω ημουν μολις 9 χρονων. δεν εχω ζησει σε ηλικια που να μπορω να κρατησω και φωτογραφιες εγω και να το ζησω ανετος( τοτε π να πηγαινα να βγω;). εχουν περασει 13 χρονια απο τοτε. προφανως καταλαβες ποτε ηταν. οποτε αυτο που ζω εγω σαν πιο νεος εδω μεσα ειναι αυτο που περιεγραψα. καθε ψυχρη εισβολη οι βορειοι μας ριχνουν καταρες που λεει ο λογος λες και χιονιζει εδω καθε χρονο , αυτοι εν τελη χιονιζονται κλασσικα ειτε 5 ποντους ειτε 10 ειτε τυπου σοφια( 20 ποντακια) και εμεις εδω αναφερουμε για μπουκες του 15λεπτου με μυγακια που πιανουν με το ζορι στα αμαξια. αν στρωσει θα ειναι ομορφο θα λεμε τελεια και μολις κοιμηθουμε θα σταματησει και θα ξυπνησουμε σε 3-5 ποντους το πολυ και ηλιοφανεια.

νομιζω καταλαβες τι ενοω

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

οταν χιονισε τελευταια φορα αξιοπρεπως εδω ημουν μολις 9 χρονων

Σοκαρίστηκα!!!!Δυστυχως αδερφακι μου η δικια σας γεννια χιονοφιλων.θα ζησει βλεποντας την αθηνα να μετατρεπεται σε Ντουμπάι...μόνο στον καιρό εννοείται...😢😢

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σοκαρίστηκα!!!!Δυστυχως αδερφακι μου η δικια σας γεννια χιονοφιλων.θα ζησει βλεποντας την αθηνα να μετατρεπεται σε Ντουμπάι...μόνο στον καιρό εννοείται...😢😢

Σαν τις Ευρωπαϊκες πορειες του παο.τωρα πορεία με τα πόδια μέχρι το γήπεδο του ατρομητου ένα πραγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

καθε ψυχρη εισβολη οι βορειοι μας ριχνουν καταρες που λεει ο λογος λες και χιονιζει εδω καθε χρονο ,

Αυτο εχει βελτιωθει και σου υποσχομαι οτι θα λυθει οριστικα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, antinod said:

Και που να το δεις σε 5-6 μερες να έρχεται πανω σου... 

πέρα απ τη πλάκα ,  ακύρο ξε-άκυρο να κοιτάμε δευτερη καρτέλα , είναι η πρώτη φορα εδω και περίπου 3-4 μέρες από όλα τα   run που δεν δίχνει ζωνική..

μακάρι να έρθει κάτι οπουδήποτε στη χώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τα σοβαρα τρεξιματα ξεκινουν απο αυριο...Απο την δευτερα ειχα γραψει για θεσσαλια και βα στερεα..Εκει θα γινει το παρτυ και αυτο δεν αλλαζει...Οι υπολοιποι θα πρεπει να περιμενουν..

Βελτιωσεις για την βορεια Ελλαδα..Αντιθετως χαλασαν για τα χαμηλα υψομετρα στην Αττικη...Ολα θα εξαρτηθουν απο το χαμηλο και την κινηση του...Η Αττικη ομως εχει να ελπιζει ακομα..Υπαρχει κι αλλο χαμηλο νυφιτσα απο Κυριακη βραδυ-Δευτερα πρωι που αυτο θα ειναι ταμαμ...Να το θυμαστε...Ειναι αστειο με τετοια αβεβαιοτητα,να βλεπουμε ανα τρεξιμο κηδειες η καπνογονα..Και κουραστικο για τον κοσμο που μπαινει ως επισκεπτης...

Και κλεινω...Κανενας ιστορικος δε φαινεται...Απλα η θεσσαλια,η ευβοια,οι Σποραδες και τμηματα της βα στερεας θα ειναι στο επικεντρο..Αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα χιονισει και σε αλλες πεδινες πολεις,καθε αλλο..Αλλα οχι υπερβολες..Καταλαβαινω τον ενθουσιασμο ολων..Αλλα θελει ψυχραιμια...Καλο βραδυ προς το παρον...

Υ.γ Αττικαριοι...Μην ξενερωνετε ρε....

 

Ρε Σακη ρε φίλε εμένα με έβγαλες εξω;;;; δωσε και σε εμένα ρε φίλε το λέει και ο τζίφος χαχα πλακιτσα, παιδες χαλαρά και όμορφα χωρίς εντάσεις ας κρύψουμε την ζηλια μας και πιστεύω ολοι λιγο πολυ κατι θα πάρουμε εμπειρικά μιλώντας και βλέποντας αυτα τα σκαμπανεβάσματα των μοντέλων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Διαγράφτηκε το μύνηνα μου ??? σε λάθος θέμα είμουν??

Στις επίσημες προγνώσεις φίλε Θαναση βαλτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σοκαρίστηκα!!!!Δυστυχως αδερφακι μου η δικια σας γεννια χιονοφιλων.θα ζησει βλεποντας την αθηνα να μετατρεπεται σε Ντουμπάι...μόνο στον καιρό εννοείται...😢😢

Εγώ δε θυμάμαι καν το 2008 περα απο σκόρπιες εικόνες. Είναι και η περιοχη μου δυσκολη βέβαια αλλά για μένα η Αριάδνη πχ ήταν ιστορική αφου ήταν η πρώτη φορά που είδα το δρόμο να πιανει πετσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...