Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

χτες ειχαμε 2 σεναρια σημερα εχουμε ενα...νικητης ηταν τα μικρα μοντελα που εδειχναν χαμηλο στα δυτικα...τα μεγαλα εχουν παει ολα κουβα και φυσικα δεν εχω τη  απαιτητη απο το αικον η το γαλλικο να παρουν και πρωταθλημα.τωρα εχουμε τα εξης...1.γαλλικο υποχωρησε και το κραταμε και δειχνει ενα περασμα μετριο ..2.αικον στο ιδιο μοτιβο με το γαλλικο..3.τζιφος αρχισε την μεγαλη τουμπα και οπως ειπα χτες προλαβαινει μεχρι το 18ζ να κανει και αποκοπη στη σικελια...4 γιουκμο .ασταθεστατο και αυτο αλλα ειναι ιδιο με το πρωινο και οι οποια τουμπα εκανε βγαινει σε σοκ και δεος για εδω..5.τζεμ γυρισε χτες με μεγαλη τουμπα και εχει μεινει σταθερο και εφτασε και αυτος στο σοκ και δεος... συμπερασμα?περιμενουμε πλεον 50 μεγαλο χιονια στη θεσσαλονικη 30 κατι απο καλο εως μετριο..και το 20 το αφηνω για να δω και ευρωπαικο και να βαλω ειτε τιποτα ειτε να βαλω 70-30 στα πιο πανω σεναρια

Συμφωνώ απόλυτα ..και για τους κεντροελλαδίτες που μας διαβάζουν..δηλαδή από βοιωτία και βορειότερα ..ισχύουν τα ίδια ποσοστά με πιο σίγουρο τον υετό αλλά λίγο υψηλότερες Τ αρχικά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Δεν κοιταμε ανσαμπλς αυτο το διαστημα ποια.Τα κυρια εχουν βαση τωρα

Διαφωνω ειδικα για τον τζιφο εχει αποδεχτει πολλες φορες θα δειξει και στο 18αρι βασικα τι θα τραβηξει τι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης μια σκέψη μου χωρίς να το κάνω με κανένα κακό σκοπό ή πρόθεση, η φάση μου φαίνεται ότι για Αθήνα μπορεί να πάει στο αντίστροφο με εμάς τότε Αριάδνης, δλδ ενώ άλλο περιμέναμε έσκασε τλκ μετά από 2 μέρες το επόμενο για εμάς. Βέβαια μπορεί να πάρει κ πολλά περισσότερα από πριν τλκ κ να κόψει από εμάς έτσι όπως έγινε το παιχνίδι αφού η κατάσταση πλέον, ευελπιστώντας ότι κλείδωσε το χαμηλό ιταλίας χαχαχ, από εδώ κ πέρα είναι στα όρια για πολλούς είτε για λίγο, για πολύ ή για καθόλου. Τα κεντρικά εξαιρούνται αυτής νομίζω έκλεισε όντως θα δούνε πράμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Συμφωνώ απόλυτα ..και για τους κεντροελλαδίτες που μας διαβάζουν..δηλαδή από βοιωτία και βορειότερα ..ισχύουν τα ίδια ποσοστά με πιο σίγουρο τον υετό αλλά λίγο υψηλότερες Τ αρχικά..

μπα εκει νομιζω οτι ειναι πλεον σχεδον ενα βημα πριν ριξουν κλειδαριες στη θαλασσα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαλασε πολυ τελικα το τζεμ για αττικη.Βελτιωθηκαν τα 2 μικρα χαλασαν τα 2 μεγαλα.Αποτελεσμα αρνητικο

Γιατί το Ukmo δεν ήταν καλό;

Πφφ τελευταία στιγμή, αμάν πια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

Επίσης μια σκέψη μου χωρίς να το κάνω με κανένα κακό σκοπό ή πρόθεση, η φάση μου φαίνεται ότι για Αθήνα μπορεί να πάει στο αντίστροφο με εμάς τότε Αριάδνης, δλδ ενώ άλλο περιμέναμε έσκασε τλκ μετά από 2 μέρες το επόμενο για εμάς. Βέβαια μπορεί να πάρει κ πολλά περισσότερα από πριν τλκ κ να κόψει από εμάς έτσι όπως έγινε το παιχνίδι αφού η κατάσταση πλέον, ευελπιστώντας ότι κλείδωσε το χαμηλό ιταλίας χαχαχ, από εδώ κ πέρα είναι στα όρια για πολλούς είτε για λίγο, για πολύ ή για καθόλου. Τα κεντρικά εξαιρούνται αυτής νομίζω έκλεισε όντως θα δούνε πράμα.

Δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

Επίσης μια σκέψη μου χωρίς να το κάνω με κανένα κακό σκοπό ή πρόθεση, η φάση μου φαίνεται ότι για Αθήνα μπορεί να πάει στο αντίστροφο με εμάς τότε Αριάδνης, δλδ ενώ άλλο περιμέναμε έσκασε τλκ μετά από 2 μέρες το επόμενο για εμάς. Βέβαια μπορεί να πάρει κ πολλά περισσότερα από πριν τλκ κ να κόψει από εμάς έτσι όπως έγινε το παιχνίδι αφού η κατάσταση πλέον, ευελπιστώντας ότι κλείδωσε το χαμηλό ιταλίας χαχαχ, από εδώ κ πέρα είναι στα όρια για πολλούς είτε για λίγο, για πολύ ή για καθόλου. Τα κεντρικά εξαιρούνται αυτής νομίζω έκλεισε όντως θα δούνε πράμα.

τοτε η βουλγαρια ειχε παρει το φιλετο και το χασαμε εμεις στις 60 ωρες απο το αρχικο χαμηλο..τωρα παει ο λεανδρος να μας δωσει το φιλετο που ειχε δωσει η αριαδνη στους σερβους και στους βουλγαρους😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως είναι ενδιαφέρον ότι τα μοντέλα γυρίζουν σιγά σιγά σε αυτό που έδειξαν 5 ημέρες πριν . Το έδειξαν , μετά αμφιταλαντεύτηκαν και τώρα επιστρέφουν ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, notios_polos said:

τοτε η βουλγαρια ειχε παρει το φιλετο και το χασαμε εμεις στις 60 ωρες απο το αρχικο χαμηλο..τωρα παει ο λεανδρος να μας δωσει το φιλετο που ειχε δωσει η αριαδνη στους σερβους και στους βουλγαρους😋

ποιος ειναι ρε παιδια ο Λεανδρος...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μιλαω για Σ.κ παντα

Ναι για το ΣΚ έλεγα κι εγώ . Δεν φαίνεται καλό; 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο στα 12αρια θα γινουμε ,ελπιζω  σοφοτεροι.

Περιμενουμε και το ευρωπαικο,να δουμε ποιο σεναριο θα ακολουθησει και αυτος,θα παει προς ουκμο?θα παει προς τζιφο?

Η θα επιλεξει κατι ενδιαμεσο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

τοτε η βουλγαρια ειχε παρει το φιλετο και το χασαμε εμεις στις 60 ωρες απο το αρχικο χαμηλο..τωρα παει ο λεανδρος να μας δωσει το φιλετο που ειχε δωσει η αριαδνη στους σερβους και στους βουλγαρους😋

Να δούμε πλησιάζουμε όντως σε κάτι άξιο, σορυ κιόλας σε όποιον δεν του αρέσει αλλά τζίφο τον έχω παρατήσει πλέον για αυτή την φάση δε με απασχολεί ειλικρινά, αλλά είμαστε οριακά. Βέβαια χθες ήμασταν στο 0 κ τώρα βλέπουμε ότι μπορεί να χιονιζόμαστε αργά Παρασκευη βράδυ με το πιο αισιόδοξο μοντέλο-σενάριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Ναι για το ΣΚ έλεγα κι εγώ . Δεν φαίνεται καλό; 

Πολυ κρυο με βορειδυτικο μαλλον,αρα χαιρεταει ο υετος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορει να μου εξηγησεις καποιος?γιατι το τζεμ δινει καλα φαινομενα για θεσσαλονικη αυριο?

Και ο τζιφος λιγα πραγματα?Και μιλαμε για λιγοτερο απο 24ωρες μεταβολη του καιρου ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Μπορει να μου εξηγησεις καποιος?γιατι το τζεμ δινει καλα φαινομενα για θεσσαλονικη αυριο?

Και ο τζιφος λιγα πραγματα?Και μιλαμε για λιγοτερο απο 24ωρες μεταβολη του καιρου ε?

Αυριο θα αλλαξουν παλι.Ειτε προς το καλυτερο ειτε προς το χειροτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πολυ κρυο με βορειδυτικο μαλλον,αρα χαιρεταει ο υετος.

Καλα κρασιά. Να δούμε τι μπορεί να αλλάξει σε τόσο σύντομο διάστημα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, stathis2b είπε:

Καλα κρασιά. Να δούμε τι μπορεί να αλλάξει σε τόσο σύντομο διάστημα 

Τα παντα αλλαζουν για ενα χαμηλο λιγο νοτιοτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...