Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Εννοείς πάλι θα απέχεις;

Όχι βρε μην ανησυχείς Νίκο, τινα απέχω για ένα τρέξιμο? Χαχα. Ότι έγινε έγινε. Το Σάββατο θα κάνω βόλτα με το ποδήλατο στο χιόνι, εκτός αν δεν μπορέσω και γίνει με τα πόδια. Εδώ θα είμαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εγω προσωπικα το ξερουν ολοι ειμαι ευροφαν με το πρωην μοντελο δινω σημασια σε αυτα που ειναι καλο πχ συγκλισεις καλη ωρα χααχα η ασταθειες το καλοκαιρι

Οκ καταλαβαίνω γιατί και εγώ ευρωοαικακιας ουκμακιας είμαι, αλλά επειδή φέτος με έχουν απογοητεύσει και τα δύο δίνω σημασία και στο πρώην μοντέλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω προσωπικα το ξερουν ολοι ειμαι ευροφαν με το πρωην μοντελο δινω σημασια σε αυτα που ειναι καλο πχ συγκλισεις καλη ωρα χααχα η ασταθειες το καλοκαιρι

συγκλισεις ...καλη ωρα θερμαικου δηλαδη..αυτα τα ροζακια εκει μεσα ξερεις που πανε ε?..χεχεχεχε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

συγκλισεις ...καλη ωρα θερμαικου δηλαδη..αυτα τα ροζακια εκει μεσα ξερεις που πανε ε?..χεχεχεχε...

Καπουωθα πανε και αυτα χαχαχχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλο και περισσότερα σεναρια τζιφου με το χαμηλο νοτια και καθολου υετο σε μακεδονια .Η με 1,2 χιλιοστα...Υπάρχει περίπτωση για πασπαλα αν χαλάσουν κι αλλο τα αλλα αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενίσχυση από το 18αρι της φάση Σάββατο αργα βράδυ, μια χαρά κ για ΔευτεροΤριτο που ακόμα βέβαια φαντάζει σαν 300ωρες με τις αλλαγές που γίνονται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μας τρελάνουν τα μοντέλα ρεεεεεεεε 

Βλέπω με αυτά τα δεδομένα 36ωρο Αττικό χιονια μέχρι τα βοτσαλάκια του Σουνίου Δευτέρα Τρίτη.....

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

102-515GR.GIF?14-18

παρελαση κανουν τα χαμηλα.Ασ κανουμε ομως υπομονη  ,για τους φιλους που απογοητευονται το λεω,γιατι εχουμε δρομο ακομη.

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Θα μας τρελάνουν τα μοντέλα ρεεεεεεεε 

Βλέπω με αυτά τα δεδομένα 36ωρο Αττικό χιονια μέχρι τα βοτσαλάκια του Σουνίου Δευτέρα Τρίτη.....

 

 

garlic-food-vegetables-clove-of-garlic-s

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Όλο και περισσότερα σεναρια τζιφου με το χαμηλο νοτια και καθολου υετο σε μακεδονια .Η με 1,2 χιλιοστα...Υπάρχει περίπτωση για πασπαλα αν χαλάσουν κι αλλο τα αλλα αυριο

Για Θεσσαλία παντοσ κάποια που κοίταξα είναι καλύτερα απ' το κύριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dim_pas είπε:

562CE0C9-8EF0-45D4-B0EC-96B25C169A5D.jpeg.672adef033ae61bb952fb43aa2cd18b3.jpeg
 

Κλασικό 18 αρι..το πρωι ξανα-μάνα

οι φίλοι της ΑΕΚ θα το πιάσουν 😂

Καλά χτες με το 18αρι κλαίγαμε κ το θεωρούσαμε δεδομένο:) Τώρα δεν έχει σημασία? Πλάκα κάνω εννοείται:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εύχομαι να χιονιστούν όσες περισσότερες περιοχές γίνεται.

Εγώ παρακολουθώ χαλαρός και χαίρομαι με την χαρά σας όταν το βλέπετε να πέφτει.

Εμείς εδώ δεν χιονιζόμαστε ποτέ και με τίποτα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυξηση υετου ο μεσος ορος Αττικη 18 του μηνα το 18αρι gfs σε σχεση με το 12αρι.. θετικα νεα

image (17).png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...