Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια ο αρναουτογλου στην αναλογικη ιανουαριου εχει ανεβασει στους χαρτες κατεβασια ψυχους αυτο και μονο λεει πολλα και σιγουρευει τα πραγματα..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ουτε καν υπηρχε στο μυαλο μου σαν σεναριο..ο στελιος χτες στο 12αρι του παιου κατι ανεφερε και ξυπνησα!!!..και τωρα παραξυπνησα και ειναι και κοντα το ατιμο και θελει και μικρες αλλαγες ...

Στα πρωινα δεδομενα εμεις το ειχαμε στο 40% το σεναρια για πεδινα μακεδονιας θρακης για 11-13 νομιζω θα παρει και αλλους ποντους αυτο σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

μιχαηλ το σε επιασε κ ψυχοπλακωνεσαι;

Με έπιασε ότι βαρέθηκα να βαριέμαι. . Πώς είναι δυνατόν να μην περνάει έτσι το ενδιάμεσο σενάριο, αυτό μου σπάει τα νεύρα.περσι πάλευαν με τον βορειοανατολικό, αλλά όταν έρχεται η φάση με είδος κυκλοφορίας που ευνοεί, τελικά αυτή παραπαει δυτικά. Το μόνο καλό είναι ότι με έβγαλε από τον κοπο να πάω Γιάννενα. Αλλά το θέμα είναι πως ούτε στην Λάρισα δίνει κάτι ενδιαφέρον. Ενώ με την λογική του 6αριου του τζίφου σταδιακά όλα πήγαιναν από δυτικά προς ανατολικά, επηρεάζοντας μας όλους. 

Να μην παρεξηγουμε δεν λέω ότι θα βγει, απλά σήμερα έπεσα στα βαθιά, αφού εχθές ήταν πολύ ευνοϊκά τρεξίματα και ξαφνικά σήμερα εξαφανίστηκαν όλα. Και το καλύτερο είναι ότι εξαφανίστηκαν την ημέρα που δεν μπορούν να επανελθουν.

 

Για αυτό έπεσα πολύ ψυχολογκα σήμερα. Γιατί γνωρίζω ότι πρέπει να κάνω πάλι υπομονή και εγώ δεν ξέρω πόσο.

 

Για τον Μενέλαο, ναι προτιμώ να βρέχει παρά να έχει ήλιο. Αν και κυρίως καταιγίδες. Οι καταιγίδες συμβαίνουν με ψυχρά μέτωπα οποιαδήποτε εποχή.

 

.. ΥΓ είδος κυκλοφορίας εννοώ κυκλοφορία διπλανής πόρτας.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Πρεπει ηδη να τρωγεσαι χαχαχαχ ...αν βγει ο συνδυασμος θερμων μαζων με ψυχρων θα γινει παρτυ πανω

Τι θα έβγαινε με τον συνδυασμό θερμών και ψυχρών μαζών? περισσότερος υετός?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Στα πρωινα δεδομενα εμεις το ειχαμε στο 40% το σεναρια για πεδινα μακεδονιας θρακης για 11-13 νομιζω θα παρει και αλλους ποντους αυτο σιγα σιγα

ναι το ειδα...μεχρι χτες υπηρχε μονο σαν σεναριο επιστημονικης φαντασιας...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Τι θα έβγαινε με τον συνδυασμό θερμών και ψυχρών μαζών? περισσότερος υετός?

οποιο τυχεροι ειναι στον ψυχρο τομεα μπολικος χιονουετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τι θα έβγαινε με τον συνδυασμό θερμών και ψυχρών μαζών? περισσότερος υετός?

κολαση θα εβγαινε! θυμαται κανεις χιονια ή εαν υπαρχει στο αρχειο χιονιας πεδινων μεχρι τεμπη ή μεχρι κατερινη?

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Κάτσε να δούμε και τζιφο... Αυτός χτες επέμενε για δυση

Αυτός σήμερα βρήκε να τουμπιασει χαχα. Εντάξει λογικο ήταν να μην κάτσει αυτή την φορά. Τον Δεκέμβριο πήγαμε καλά. Και τουλάχιστον κρατάω ότι δεν πήγε χαμένος ο μήνας. Μόνο ότι έλειπα εγώ. Κλαψ. Αλλά ας μην το πάμε εκεί. Τελικά τι να επιστρέψεις πίσω είναι δύσκολο αλλά όχι αδύνατο. Οπότε εμφανιστεί δεδομένη ευκαιρία, επιστρέφω άμεσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

κολαση θα εβγαινε! θυματε κανεις χιονια ή εαν υπαρχει στο αρχειο χιονιας μεχρι τεμπη ή μεχρι κατερινη?

Απειρα τετοια χιονια υπαρχουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ολα τα μοντελα που ειδα τωρα στο μετεωγραμμα δινουν καταιγιδα αυριο στην Αττικη + πολυ νερο ... ( χαρτης μετεωγραμμα ευρωπαιου αθηνα)

screencapture-meteologix-com-gr-forecast-264371-athens-meteogram-euro-1609704831300.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

κολαση θα εβγαινε! θυμαται κανεις χιονια ή εαν υπαρχει στο αρχειο χιονιας πεδινων μεχρι τεμπη ή μεχρι κατερινη?

Μονο μια φορα κ δυο 2 βαθμους λαρισα βροχα η χιονονερο κ απο τεμπη κ πανω κολαση...ασε δεν θες ν το ζησεις χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οταν δεις τα σεναρια θα καταλαβεις γιατι ειναι ετσι ο μο

Δεν μπορώ να τα δω δυστυχώς. Περιμένω τον ανταποκριτή Αντώνη για να πει ποσοστά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Δεν μπορώ να τα δω δυστυχώς. Περιμένω τον ανταποκριτή Αντώνη για να πει ποσοστά.

Για ποτε θες?εχουν ενα σταδιο στην αρχη μακεδονιτικο μετα εχουν συνεχεια με κεντροβορειο κ σβηνουν με προσηνεμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Για ποτε θες?εχουν ενα σταδιο στην αρχη μακεδονιτικο μετα εχουν συνεχεια με κεντροβορειο κ σβηνουν με προσηνεμα 

πεστα ολα!!!με χρονικη σειρα...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μονο μια φορα κ δυο 2 βαθμους λαρισα βροχα η χιονονερο κ απο τεμπη κ πανω κολαση...ασε δεν θες ν το ζησεις χαχα

μμμ εγώ θα ήθελα να το ζήσω αυτό 😂😋😋Πέρα από την πλάκα λογικά Πέμπτη με Παρασκευή θα ξέρουμε στο περίπου τι θα γίνει το σαββατοκύριακο....οπότε υπομονή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Για ποτε θες?εχουν ενα σταδιο στην αρχη μακεδονιτικο μετα εχουν συνεχεια με κεντροβορειο κ σβηνουν με προσηνεμα 

Για μετά περισσότερο. Πιο πριν δεν έχω να περιμένω τίποτα έτσι και αλλιώς. Εκεί προς 240 ωρες έστω με την μικρή σημασία τους. Αλλά έχουν μεγάλη συμφωνία με τον τζιφο βλέπω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειναι νωρις παντως παιδια θελει 2 3 μερες να στρωσει το πραγμα να δουμε τι θα γινει...σιγουρα υπαρχει αυξημενο εμδιαφερον 11-12 για θεσσαλονικη κλπ δυναμεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

μμμ εγώ θα ήθελα να το ζήσω αυτό 😂😋😋Πέρα από την πλάκα λογικά Πέμπτη με Παρασκευή θα ξέρουμε στο περίπου τι θα γίνει το σαββατοκύριακο....οπότε υπομονή...

Ε ναι γιατι δεν μενεις λαρισα χααχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

11-12 βαγγελης 12 -16 βαγγελης κωστας μετα τις 16 αθηναιος χαχαχ

ρε μη τρελλαινεις!!!δηλαδη εχει αρκετα σεναρια για 11-12 που δειχνουν το ποθουμενο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ε ναι γιατι δεν μενεις λαρισα χααχαχα

εχω ζησει το 87 οποτε καταλαβαινω τι λες και το πιο προσφατο 2012...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρντασια να ετοιμαζεστε..Οταν εν μεσω πλακας σας ελεγα θα δουμε αλλους χαρτες,προφανως και μιλουσα βασει ενστικτου και μονο...Αλλα πριν μια βδομαδα ειχα δωσει ως ημερομηνια σταθμο,την ημερα της γιορτης μου.11/01..Καιροφιλος ειμαι και μεχρι εκει..Ουτε προγνωστης,ουτε τιποτα...Απλα μετα απο τετοια χαλια καιρικα φετος απο τον σεπτεμβρη κιολας ηταν θεμα χρονου να εσπαγε ολο αυτο με κατι εμφατικο..

Προφανως δεν εχει κλειδωσει τιποτα..Ισα ισα...Αλλα για πρωτη φορα εχουμε δικαιωμα στην ελπιδα..Και ιδιαιτερα η βορεια χωρα σε πρωτη φαση..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατάλαβα τις επόμενες μέρες θα τρελαθούμε όλοι οι βόρειοι αμά βελτιώνονται σταδιακά τα μοντέλα......θα σπαμάρουμε μηνύματα συνέχεια ....χαμός θα γίνεται στο φόρουμ 😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...