Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τζίφος επανήλθε στα τρεξίματα με την συσσώρευση ψύχους στα βορειοανατολικά και την άνοδο αντικυκλώνα καν πιέσεων στη δυτική βορειοδυτική Ευρώπη ας ελπίσουμε το ίδιο να κάνει και ο ευρωπαίος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

γιατι δεν γραφετε οι βορειοι ρε παιδια?ειτε δεν κατεβει ειτε κατεβει ειμαστε μεσα στον παιχνιδι...με το να μην κατεβει ειτε αν και πολυ δυσκολα με την εγκλωβισμενη λιμνη και μετεπειτα ακομη και με τον αυλωνα απο βορρα ενω αν κατεβαι κατευθειαν ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσπαθεί να κατεβάσει αυλώνα ο μέσος όρος αυτή την φορά. Τζεμ, επίσης πάει προς την λογική του ούκμου. Δεν ξέρω τι θα βγει, να μην χαλάσει η κακοκαιρία στις 13 του μήνα μόνο..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βαγγεκη δεν με γεμιζει το ματι η διαταξη!! στα κοντινα ναι παιζει να κανει κατι αλλα για μετα τις 200 ωρες πολυ δυσκολα τα πραγματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, notios_polos said:

γιατι δεν γραφετε οι βορειοι ρε παιδια?ειτε δεν κατεβει ειτε κατεβει ειμαστε μεσα στον παιχνιδι...με το να μην κατεβει ειτε αν και πολυ δυσκολα με την εγκλωβισμενη λιμνη και μετεπειτα ακομη και με τον αυλωνα απο βορρα ενω αν κατεβαι κατευθειαν ...

η σιωπη ειναι χρυσος......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η βορεια χωρα εχει πολυ περισσοτερες πιθανοτητες.....ενα σεναριο που θα μου αρεσε θα ηταν χαμηλες Τ με χιονια σε εσας και πολυ νερο σε εμας σε πρωτη φαση.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χοντρικά με τζίφο το διάστημα ενδιαφέροντος με υποψία καθόδου αυλώνα ξεκινάει ακόμα πιο πίσω χρονικά σε σχέση με χθεσινό 12αρι παιου. Μιλάμε πραγματικά για καιρικό αιώνα κ παιχνίδι γερών νεύρων, δε γίνεται. Ας δούμε μέχρι αύριο μεθαύριο αν μπορούμε να αρπάξουμε τίποτα στις 13 και για τη συνέχεια ζήσε Μάη μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μεγαλη βελτιωση μ.ο

Για προσυνεμα πολύ καλός.. Για εδώ τραγικός.. Έστω να δείτε τουλάχιστον τα προσυνεμα κατι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το ιβηρικο χαμηλο στην πορεια θα παιξει τρομερο ρολο σε ολα τα σεναρια..και 1 και 2 και 3 και 4...ειτε δεν κατεβει ειτε κατεβει μερος ειτε κατεβει σε δευτερο χρονο ειτε κατεβει απ την αρχη ολοκληρος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Νταξ Κωτσο δε λεμε οτι απαραιτητα θα βγει αυτο και κυριως θα βγει ετσι σε αυτες τις μαυρες ωρες.Αισιοδοξουμε εως ενος σημειου και παμε βημα βημα και ραν ραν που λενε.

Εννοείται.....άλλωστε ξέρεις αυτή είναι και η γενική άποψή μου.....αλλά εδώ απλά κρίνουμε ένα τρέξιμο, ή του δίνουμε και μια ευρύτερη διάσταση πως θα μπορούσε να βγει, με βάσει πάντα την εικόνα που καθείς από μας διαμορφώνει στο μυαλό του.....βήμα βήμα και ν' αδράξουμε την ευκαιρία!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Για προσυνεμα πολύ καλός.. Για εδώ τραγικός.. Έστω να δείτε τουλάχιστον τα προσυνεμα κατι.. 

Ρε καρντασι μου σκιαχτηκα μ αυτον που εβαλες στο nickname σου..Πολυ βιαγκρα πρεπει να του δινεις...Η ειναι γονος του μπαρμπαστρουμφ..??

Οπως ειπε και ο γιωργαρος πολυ καλος ο μεσος ορος για τα προσηνεμα...Μεχρι εκει..Παμε παρακατω..

Και μια χαρη..Μην το εκλαβετε ως παρατηρηση προς θεου..Επειδη το βλεπω συχνα..Ειναι ΠΡΟΣΗΗΗΗΗΗΝΕΜΑ..ΜΕ ΗΤΑ...🤣και παλι με συγχωρειτε,τελειως φιλικα...Αλλα μου χτυπαει στα ματια...Και ειδικα οταν το γραφουν με υ και προσηνεμοι..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...