Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τζίφος είναι πιο ούκμο, από ότι το ίδιο το ούκμο πλέον, σχεδόν ανταλλαγή σεναρίων σε σχέση με εχθές. [ειδικά αν βάζαμε το πρωινό ούκμο]

 

gfs-0-96.png?12UW120-21.GIF?05-12gfs-0-120.png?12UW96-21.GIF?06-16

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ο τζίφος είναι πιο ούκμο, από ότι το ίδιο το ούκμο πλέον, σχεδόν ανταλλαγή σεναρίων σε σχέση με εχθές. [ειδικά αν βάζαμε το πρωινό ούκμο]

 

gfs-0-96.png?12UW120-21.GIF?05-12gfs-0-120.png?12UW96-21.GIF?06-16

Αλλαξομοντελιες....Για να μην το γραψω αλλιως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ε???

Τι ε;;;;Ειναι δυνατον αυτη η εικονα να γεμιζει απαισιοδοξια;;;Λιγη τυχη θελει 

 

 

IMG_20210106_180705.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδια τιποτα δεν χαθηκε χρονικα..αλλαζει ο τροπος και το παιζουμε διπορτο στα κεντροβορεια και ειδικα στα βορεια...συνελθετε...😋..ειτε τζιφος ειτε γιουκμο να νε παιζουμε μπαλλιτσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ κρατάω τις βροχές 12-13 κάτι είναι και αυτές 

και χιόνια χαμηλά στην βόρεια χώρα και κυρίως στη Θράκη

Επεξεργάστηκε από dondinos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ρε παιδια τιποτα δεν χαθηκε χρονικα..αλλαζει ο τροπος και το παιζουμε διπορτο στα κεντροβορεια και ειδικα στα βορεια...συνελθετε...😋..ειτε τζιφος ειτε γιουκμο να νε παιζουμε μπαλλιτσα

Το σενάριο σου Βαγγέλη είναι φωτιά και λάβρα.. Ας έχω εγώ 100 χιλιοστά βροχής, και εσύ θάψιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dondinos είπε:

εγώ κρατάω τις βροχές 12-13 κάτι είναι και αυτές 

Καλα τα λες...Αλλα μην τα  γραφεις αυτα...Οι χιονοφιλοι εδω μεσα ειναι χουλιγκανοι...Θα σε καψουν ζωντανο...Εγω σιωπω...Αλλιως θα φαω ξυλο...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το σεναριο 1 εχει αυτη εικονα με βελτιωσεις διαφορες μπορει..και μην κεχναμε με τι ψευτοαυλωνα -λιμνη θα κανει οτι ειναι να κανει στην μαδριτη... gfs-0-162.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαφώς καλύτερο από το προηγούμενο, αλλά ανοιχτές οι πόρτες γενικά, για όποιες θετικές αλλαγές περαιτέρω.....καλό απόγευμα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εφτασε να χιονιζει μεχρι τα βορεια συνορα! κανενα σεναριο πως θα κουβαλησει περισσοτερο ψυχος?

edit τελικα βλεποντας τις 180 ωρες ανετα μπορει να ερθει πιο βαρβατο κρυο

καντο οπως η Μαδριτη λοιπον

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

εφτασε να χιονιζει μεχρι τα βορεια συνορα! κανενα σεναριο πως θα κουβαλησει περισσοτερο ψυχος?

10αδες...απο την αρχη της ιστοριας μεχρι και την μεση μεχρι και το τελειωμα ...καλο ταιμιγκ θελει και μπορει να βγει με αυτη την φαινομενικα μπουρδα τοπικος χαμος...για να μην πιασω στο στομα μου τι μπορει να δωσει  ξαφνικα σε κοντινες ωρες κατι που μας ειχε κοψει σε επισης κοντινες ωρες καποια αρκετα χρονια πριν😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν μου αρεσει το τρεξιμο.χρειαζομαστε τον αζορικο ενεργο να κανει ροτζ αμεσα ξανα! με τετοιο ψυχος ανατολικα με καθαρο καναδα κ παλι ο αζορικος πεταει αετο!!! ελεος δλδ. με ενα υποτυπωδες ριτζ θα χουμε δυνατες κακοκαιριες.... αλλα ο αζορικος τρωει φαπες απο 1000ρια ψευτοχαμηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και επανερχόμαστε στο σενάριο για 13 του μηνός, κάτι που από την αρχή ήθελα να ψάξω καθώς πάντα προτιμώ να κυνηγήσω κάτι πιο κοντινό κ ας είναι κ πιο λάιτ παρά κάτι που πάει μετά κ μετά κτλ. Αν δεν έβλεπα χάρτες θα με ένοιαζε μόνο να ρίξει κάποια στιγμή απλά όσο περισσότερο γίνεται. Αλλά επειδή βλέπω προτιμώ να ψάξω κάτι πιο κοντινό άρα κ πιο εφικτό. Στο ζήτημα μας βέβαια ο συνδυασμός Τ κ υετού μοιάζει δύσκολος θέλει ταχυδακτυλουργικά κ πάλι, τα οποία βέβαια μας αρέσουν κ έχουμε αρχίσει να τα συνηθίζουμε, και φυσικά να δούμε κ μια σύγκλιση των μοντέλων προς αυτή την κατεύθυνση έτσι ώστε να ξέρουμε που πάμε κ τι ψάχνουμε. Το μετά μου φαίνεται πως απομακρύνεται για εμάς τουλάχιστον αν κ έχει ακόμα χρόνο μπόλικο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...