Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βλεπω στην ΤV sto ΒΒC το δελτιο καιρου και δινει για Αθηνα την Κυριακη μεγιστη 23...μια καρεκλα να κατσω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Η αρνητική αλλαγή έγινε στο χαμηλό δυτικά του αυλώνα στις 30 ώρες.... Δεν το λες και μακριά αυτό.

Εγω μεχρι τις 90 ωρες δεν βλεπω κατι κακο προσωπικα...στο τρεξιμο με οτι σημασια μπορει να δωσει ο καθενας στο αικον εννοειτε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πφφφ..αικον?ποιο αικον?...τι ειναι αυτο?...παμε παρακατω..

Χαχαχα μέχρι χθες του έτρεχαν τα σάλια χαχαχα..Ωραίος Βαγγέλη 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω μεχρι τις 90 ωρες δεν βλεπω κατι κακο προσωπικα...στο τρεξιμο με οτι σημασια μπορει να δωσει ο καθενας στο αικον εννοειτε....

Προσωπικά Κώστα δίνω την ίδια σημασία που δίνω και στα υπόλοιπα μοντέλα. Τουλάχιστον αυτή την χρονική περίοδο, που δεν υπάρχει σαφής νικήτης στην κυκλοφορία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

PLAZ_PAPATHANASIOY-SYLIA.jpg

ΔΡΟΜΟΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ 12ΑΡΙΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΤΟΥΜΠΑ ΤΖΙΦΟΥ ΚΑΙ Η ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΩΝ ΥΛΟΛΟΙΠΩΝ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΙΟΝΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. 

Πλαζ Παπαθανασίου. Από ποια χρονιά είναι συντοπίτη, Αριάδνη? Εγώ πάντως για φέτος ελπίζω μόνο σε μια φωτοβολίδα 1-2 ημερών το πολύ κατά τον Φλεβάρη, κι αν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποια θετικά βήματα φαίνονται αρχικά στον τζίφο. Ωστόσο περιμένω να δω τι θα κάνει με τον ατλαντικό, γιατί εκεί το αικον, είχε ως αποτέλεσμα να γίνει ακόμα πιο ακραίο από τον τζίφο. Βέβαια δεν ξέρω αν με νοιάζει κιόλας.. Να δω 2-3 νιφάδες, και να χαλάσει η πιθανή συστηματάρα στις 13 του μήνα? Όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, killthesun είπε:

Πλαζ Παπαθανασίου. Από ποια χρονιά είναι συντοπίτη, Αριάδνη? Εγώ πάντως για φέτος ελπίζω μόνο σε μια φωτοβολίδα 1-2 ημερών το πολύ κατά τον Φλεβάρη, κι αν...

Ακριβώς. Από Παπαθανασίου στην Αριάδνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σα να βλεπω οπισθοχωριση τζιφου τουλαχιστον στο κομματι ενωση αζορικου με σκανδιναβικο που δεν το θελουμε καθως και στον αζορικο που τον στηνει πιο δυτικα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παμε μωρη τζιφαρα,σκασ'το πανω μας

Αρχηγέ παίξε μπάλα. Κρατάω άμυνα και μπεπανθόλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Αρχηγέ παίξε μπάλα. Κρατάω άμυνα και μπεπανθόλ

Συστημενο θα το φερει η αρρωστια!Οποιος φοβαται στελνει 6 στο 13033 και παει για περπατημα με το σκυλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλεος καλύτερο από το αικον θα βγει.. Όσο και να θέλω να ξέρω δεν θα το μάθω. Ούτε σήμερα.. 

Θέλω να ξέρω αν θα έρθεις ή όχι τώρα! Να ξέρω με τι να χαρώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...