Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μέχρι στιγμής βρίσκομαστε κατά μέσο όρο, ελάχιστα χειρότερα από τα πρωινά... Ότι είχε δυτικό σενάριο στο πρωινό, έχει ανατολικό και τούμπαλιν...

Μια χαρα ο τζιφος, μια χαρα και το ουκμο. Σιγα μην ασχοληθουμε με το αικον. Περιμενουμε ευρωπαικο τωρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

Άιντε άιντεεεεε!!! Καλός τζιφος πολύ καλό γαλλικό..μέτριο ουκμο κ αικον..2-2 βαγγελη...

ειναι και το γαλλικο σωστα..το ξεχασα παλι😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την αλλαγη που εγινε ψηλα στην Ισλανδια και το δυτικισμα του αυλωνα για εκεινες τις ωρες.Τπτ αλλο,απλα θεωρω σημαντικες εκεινες τις ωρες και μακαρι να παει ετσι και το επομενο🙂

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Την αλλαγη που εγινε ψηλα στην Ισλανδια και το δυτικισμα του αυλωνα για εκεινες τις ωρες.Τπτ αλλο,απλα θεωρω σημαντικες εκεινες τις ωρες και μακαρι να παει ετσι και το επομενο🙂

 

Όπως είπε κ ο νικολας πολύ σημαντική βοήθεια από τον αντικυκλωνα ανατολικά του αυλωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Μια χαρα ο τζιφος, μια χαρα και το ουκμο. Σιγα μην ασχοληθουμε με το αικον. Περιμενουμε ευρωπαικο τωρα 

Ε καλά το πρωί που ήταν ο τζίφος κακός, σιγά μην ασχοληθούμε με τον τζίφο. Τώρα που είναι το αικον κακό, σιγά μην ασχοληθούμε με το αικον...

και το ούκμο, προφανώς δεν θα αφορούσε εμάς, αλλά οριακά τα προσήνεμα, και λέω οριακά, λόγω του επόμενου χαμηλού. Βασικά ανατολικό Αιγαίο μάλλον, λόγω κλίσης αυλώνα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρκει να διατηρηθουν αυτες οι βελτιωσεις.....

Επεξεργάστηκε από gthomasandros
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ε καλά το πρωί που ήταν ο τζίφος κακός, σιγά μην ασχοληθούμε με τον τζίφο. Τώρα που είναι το αικον κακό, σιγά μην ασχοληθούμε με το αικον...

και το ούκμο, προφανώς δεν θα αφορούσε εμάς, αλλά οριακά τα προσήνεμα, και λέω οριακά, λόγω του επόμενου χαμηλού.

Εγω παντα τον σχολιαζω τον τζιφο παντως, με το αικον μονο στα κοντινα εχω ασχοληθει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://weathergroup.gr/2021/01/07/live-facebook-για-τον-ιανουάριο-2021/ χθεσινη ανασκοπηση μεχρι τελος γεναρη...για το τι πρεπει να περιμενουμε η τι θεωρουμε οτι περιμενουμε μεχρι τελη του μηνα απο το βασιλη πανακογλου ειναι 25 λεπτα μεχρι το ευρωπαικο οποιος θελει το βλεπει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Εγω παντα τον σχολιαζω τον τζιφο παντως, με το αικον μονο στα κοντινα εχω ασχοληθει. 

Γενικά μιλούσα, όχι απαραίτητα για εσένα [δεν το διευκρίνισα]. Επειδή βλέπω ότι παίζεται ένα τέτοιο παιχνίδι. Ξέρω ότι είναι για αισιοδοξία, αλλά καλό είναι να είμαστε και ρεαλιστές. [και ξαναλέω μιλάω γενικά, εσύ είσαι από τους αντικειμενικότερους έτσι και αλλιώς]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...