Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αν σ εχω πιασει καλα αυτο ειναι το απολυτο.σωστα? gfs-0-318.png?18

Ε έχει τα θεματακια του η αλήθεια είναι. Αλλά σαν χαμηλό είναι φοβερό. Το απόλυτο φίλε το εδειξε το 6αρι 18 Ιανουαρίου του 2019 ... Εκείνο ήταν το απόλυτο σενάριο. Θέλουμε να μπαίνει ι νότιας να σαρώνει μεγάλο μέρος της θάλασσας, για μεγάλο χρονικό διάστημα ώστε να είναι ψυχρος, εδώ ο αυλωνας ήταν πολύ ταχυς

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικός τρόμος το 18αρι του τζίφου φτάνει Επιτέλους τον ΜΟ της Τ κοντά στα μέσα κλιματικά της εποχής μετά το τσιγαρισμα του ΣΚ. Αντε παμε τώρα με το καλό στο β 15ημερο του Γενάρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=18

Χαλασαν τα ανσαμπλς θερμοκρασιακος.Πεταξε και μερικα θερμα σεναρια απο το πουθενα,.Προλαβαινει στο τελος να παει τον μεσο ορο και +5 αμα λαχει

Αστα διαλα βαρεθηκα

Καλο σας βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

καμια διχογνωμια πλεον βαση μεσου ορου ανσμπλ για την δευτερη φαση 

Παίζει πολύ η νυφίτσα στα ενσεμπλς,ότι πρέπει για Θεσσαλία.. να δούμε αν θα κρατηθεί αύριο η αν θα αλλάξει ξαφνικά κάτι άρδην πάλι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καμια διχογνωμια πλεον βαση μεσου ορου ανσμπλ για την δευτερη φαση 

Βαγγέλη μου έχει καρφωθεί το ιδανικό σενάριο... Νομίζω ήρθε η ώρα να το κάνει.. Χαχαχαχα 😜😜😜😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε για χιονια κεντρικης και βορειας Ελλαδας. Τα προσηνεμα του χρονου με υγεια, συντονιστε καμερες προς Θεσσαλια και Μακεδονια και καλη απολαυση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Βαγγέλη μου έχει καρφωθεί το ιδανικό σενάριο... Νομίζω ήρθε η ώρα να το κάνει.. Χαχαχαχα 😜😜😜😜😜

κωστα προσπαθω να ειμαι συγκρατημενος με αυτα που βλεπω μη με ξεσηκωνεις κι εσυ τωρα...χαχαχχαα..δες τον μεσο ορο για μετα την δευτερη φαση..κοιτα κοίτα 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλασσικό 18αρι για ονειρωξη και βραδινή!! 😜😜Αφού λόγω κορωνοϊου δεν έχουμε γυναίκα, τη βγάζουμε με τζιφο και εικονικούς χιονιαδες😋😛

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Spartan είπε:

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=18

Χαλασαν τα ανσαμπλς θερμοκρασιακος.Πεταξε και μερικα θερμα σεναρια απο το πουθενα,.Προλαβαινει στο τελος να παει τον μεσο ορο και +5 αμα λαχει

Αστα διαλα βαρεθηκα

Καλο σας βραδυ

Ενταξει το έχει ξεφτιλίσει φέτος , σου σπάει τα νεύρα . Καλό  βράδυ  

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κωστα προσπαθω να ειμαι συγκρατημενος με αυτα που βλεπω μη με ξεσηκωνεις κι εσυ τωρα...χαχαχχαα..δες τον μεσο ορο για μετα την δευτερη φαση..κοιτα κοίτα 

 

Τον είδα το Μο ποίημα είναι. θα σε απογείωσω... Πύραυλοκινητο θα σε κάνω... 😂😂😂😂😂😂😂Δεν υπάρχει επιστροφή... Ηρθε η ωρα της δικαιωσης

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

φα μωβ σε ευρωπαικο εδαφος στον μεσο ορο!!!με αζορικο και γροιλανδικο...τι λες τωρα!!!! gens-31-1-252.png

Τρελά με κορδέλα, μακάρι να βγει!! Φυσικά και Ισπανία να αγγίζει, είναι τόσο μεγάλο που δεν αφήνει κανένα εκτός...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μιχαηλ ζεις?... gens-31-1-264.png

3 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Τον είδα το Μο ποίημα είναι. θα σε απογείωσω... Πύραυλοκινητο θα σε κάνω... 😂😂😂😂😂😂😂Δεν υπάρχει επιστροφή... Ηρθε η ωρα της δικαιωσης

 

σταματα ρε σατανα...δεν θελω και πολυ... image.jpeg.ae83df61e6d39a7b3bde8797c0daf681.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Παμε για χιονια κεντρικης και βορειας Ελλαδας. Τα προσηνεμα του χρονου με υγεια, συντονιστε καμερες προς Θεσσαλια και Μακεδονια και καλη απολαυση!

Που τον βλέπεις;; Σε πρώτη φάση χιονίζει μέχρι ημιορεινά να Πελοποννήσου. Σε δεύτερη φάση σου πετάει σύγκλιση στον κορινθιακό κ θάβει τις γύρω περιοχές...κ δυτική στερεά Ελλάδα..

Επεξεργάστηκε από ORESIVIOS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται βλέπω Βαγγέλη, θα ψάξω σενάρια για αποθήκευση μετά, όταν τελειώσει η ανανέωση το meteociel. Ίσως, ίσως είναι Η ευκαιρία. Θα δείξει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εννοείται βλέπω Βαγγέλη, θα ψάξω σενάρια για αποθήκευση μετά, όταν τελειώσει η ανανέωση το meteociel. Ίσως, ίσως είναι Η ευκαιρία. Θα δείξει...

πρωτη φορα σου κανω συμπαρασταση και περιμενω εναν μεσο ορο που σε αφορα...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 7/1/2021 at 9:32 ΜΜ, sakis13 είπε:

Σημασια εχει οτι ακομα ειμαστε μεσα στο παιχνιδι...Λογικα για πρωτη φορα φετος θα θυμισει πραγματικα χειμωνα μετα τις 12-13 του μηνα...Παραδεισος θα μας φανει και μετα μαλιστα απο την θερμη εισβολη που θα σκασει το σκ...Θελουμε βελτιωσεις αλλα ειμαστε ακομα στο κολπο..

Παντως σας βγαζω το καπελο!!!Με τοσες αλλαγες ανα τρεξιμο και απο μοντελο σε μοντελο ειναι αποριας αξιο που κρατατε την ψυχραιμια σας..

Εαν αντιμετωπιζα αναλογα σκηνικα με καταιγιδοχαμηλα μαλλον θα με βλεπατε δεμενο πισθαγκωνα με ζουρλομανδυα και θα μου φερνατε τσιγαρα πισω απο τα σιδερα...

Έχουμε ακόμα 2 μήνες χειμώνα (μέχρι 10 Μάρτη) ενώ έχει περάσει μόλις 1 μήνας χειμώνα (από 10 Δεκέμβρη που καιρικά μπαίνει).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...