Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα όχι που δεν θα κάνε Τούμπα ο βασιλιάς καρνάβαλος.αν και είχε φανεί απ τα ενσεμπλ στο 18αρι.νομιζω δεν υπάρχει ούτε πρώτη ούτε δεύτερη φάση με βάση τον τζιφο για κέντρο πορεία.τωρς για προσηνεμα κάτι μπορεί να γίνει δεν ξέρω.εντωμεταξυ Μαδρίτη πρεπει να έχω σε καλά η κάμερα έχει σκεπαστεί

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρηκα τους χαρτες που σε ειχα ξαναδει,λευκο χιονακι με στρωσιδια στην αυλη.

Που ναι τα χιονια ωραια χιονια που ειχε η αθηνα καποια στιγμη..Που ναι ο αυλωνας γερος αυλωνας να μου θυμισει την εποχη...

Μεσα στους χαρτες ψαχνω τον αυλωνα μου,χιονια δεν εχει για τον κιθαιρωνα μου...

Που ναι τα χιονια ωραια χιονια που ειχε η αθηνα καποια στιγμη,που ναι ο αυλωνας γερος αυλωνας με την ψυχρη την εισβολη..

Τον τζιφο ειδα με παραπονο πικρο,τα χιονια πηρε απο τον βοτανικο..

Που ναι τα χιονια ωραια χιονια.....

 

Αντε ρε μαγκες...Καλημερα...Και καλα τρεξιματα...Η ελπιδα πεθαινει τελευταια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.καλημέρα, τα κύρια κλασσικά στα 00αριαψειναιβτς χειρότερα, πάλι ελπίζουμε για βελτιώσεις μέσα στην ημέρα όπως εχθές για κεντροβορεια. Ωστόσο αξίζει να πούμε πως ο μέσος όρος του τζίφου είναι καλύτερος από πριν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.  Ο τζιφέουλας επιμενα μας τρελένει με τη καλή έννοια!   Αυτό βέβαια για όσους είναι ταπεινοί κ θέλουν να βλέπουν μισογεμάτο το ποτήρι. Τι είχαμε; τίποτα.  Τι χάσαμε; τίποτα.  Τι περιμένουμε όπως κάθε χειμώνα άλλωστε;;  τρεξίματα όπως τα 3 τελευταία, δλδ  μιση μόλις μοίρα να μπορεί να μας έχει από 0 ως - 8..  

Ξανά λέω λοιπόν πως τα πρώτα βασικά βήματα έχουν γίνει,,, 

 Τωρα η θα έχουν μίρλα κάποιοι για το αν θα κάτσει η μπιλια,  η απλα θα αναμενουν για το Μήπως κατσει η μπίλια! 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε, λεω πρωτα θα δω το Ukmo ! Φτανει πια ο Τζιφος που μας κοροϊδεύει  ! Απο το +7 στα 850 , στο -4 για την Πεμπτη 14/1. Οτι να 'ναι .Μετα απο αυτο κύλησα στον τζιφο πάλι 😄. Καλημέρα σε όλους! 

SmartSelect_20210109-073537_Samsung Internet.jpg

SmartSelect_20210109-073501_Samsung Internet.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα στην παρέα Εμένα πάντως με βολεύει το Τζεμ,,😋. Μιλάμε πάντως για μεγάλο αχταρμα τα μοντελακια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα με τα πρωινα δεν γιναμε σοφοτεροι ουτε για την πρωτη ουτε για την δευτερη φαση,,,παμε για ευρωπαικο να δουμε αν θα συνεχισει το ιδιο σταθερο οπως εδω και 4-5 ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως μια τουμπιτσα την έκανε το κατά τα άλλα σταθερότατο ukmo, την έκανε χθες ο τζίφος όποτε τα βρήκαν κάπου στη μέση. κι εκει νομίζω ότι θα αρχίζουν να συμφωνούν πλέον στα κοντινά.

Φυσικα δεν είναι το ιδανικό σενάριο αλλά όχι και το χείριστο που έδειχνε το ukmo χθες. Πιστεύω στις ίδιες κοντινές ωρες θα εχει την ίδια εικόνα και ο Ευρωπαϊος ωατε να συμφωνήσουν επιτέλους. Λέω εγώ τώρα.

Καλημερα σας

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλημέρα..Ο ευρωπαίος θα βγει καλύτερος και απο τζίφο χαχα..για να δουμε πως θα επηρεασει τη δευτρη φαση

αυτο βλεπω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ο Ευρωπαίος θα βγάλει α φάση.. βέβαια έτσι πιστεύω ότι θα χαλάσει το δεύτερο που είχε καλύτερες προοπτικές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω γινεται αυτό που είπε ο @ICELARISSA, ότι το κύριο του Ευρωπαίου θα ακολουθήσει τα ensembles του και θα φανεί σαν τούμπα  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, stathis2b είπε:

Νομίζω γινεται αυτό που είπε ο @ICELARISSA, ότι το κύριο του Ευρωπαίου θα ακολουθήσει τα ensembles του και θα φανεί σαν τούμπα  

Οντως..15 ανσαμπλ ηταν με χιονι και καποια που παρα λιγο δε μας χιονιζαν χθεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Και ο Ευρωπαίος θα βγάλει α φάση.. βέβαια έτσι πιστεύω ότι θα χαλάσει το δεύτερο που είχε καλύτερες προοπτικές.

ισως και οχι μιχαηλ..ο αζορ δειχνει ασθενικος στο βορειο κομματι και θα διαχωριστει λογικα απλα κραταει μαλλον τα προσχηματα και ισως αυτο οδηγησει τελικα και σε καποια πρωτη φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυσικά το GFS τα πήρε πίσω για την πρώτη φάση, συνεπώς πάει ο και ο μισός Ιανουάριος. Τώρα ότι κάνει στο άλλο μισό, συν ο Φεβρουάριος που είναι ότι να 'ναι τελευταία, αλλιώς 10 μήνες υπομονή και φυσικά το καλοκαίρι σίγουρα θα έχει ζέστη ότι και να γίνει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Θελω στοιχηματα αν θα βγει δευτερη φαση

εννοειτε οτι θα βγαλει απλα δε θα ειναι τοσο διαχωρισμενες μεταξυ τους χρονικα..αφου απο την αγγλια παλι θα μπει υφεση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι να ναι πραγματικά. Πάω πάλι για καμία ώρα ακόμα ύπνο. Στα πρωινά σήμερα, για την α φάση μάλιστα, έχουμε πολύ μεγαλύτερη διασπορά από ότι εχθές και προχθές... Έλεος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...