Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Θελω στοιχηματα αν θα βγει δευτερη φαση

Έτσι πιυ το βλέπω στον Ευρωπαίο είναι σαν να ενώνει τις 2 φάσεις και γινεται μια 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επιταχυνει κ την δευτερη κακοκαιρια μια μερα διαλλειμα κανει!

120 ωρες ειναι ρε παιο μη μας δουλεψεις.

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρέσει το σχήμα του αυλωνα  για να με πείσει ότι μπορεί να κατέβει πολύ νότια. Για την Βιορεια Ελλάδα ισως αρκεί δεν ξέρω, ας μιλήσουν οι πιο ειδικοί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν πάω ξανά για ύπνο, να συμπληρώσω ότι η μικρή αλλαγή στις αρχικές συνθήκες στα χαμηλά της Αμερικής οδήγησε σε αυτή την τρελή αλλαγή, το πήγε σε τόσο ακραίο σενάριο που είχε τα αντίθετα αποτελέσματα. Θα σας αφήσω έτσι με τον γρίφο, τον οποίο θα εξηγήσω μετά. Byee😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχω μεινει αφωνος...αποκοπη ψυχρης μπαλλας βορεια μας με κλειστους αντικυκλωνες τριγυρω και να ξερναει χαμηλα απο δυτικα προς ανατολικα ενω θα γυρνα...ανατριχιασα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

εχω μεινει αφωνος...αποκοπη ψυχρης μπαλλας βορεια μας με κλειστους αντικυκλωνες τριγυρω και να ξερναει χαμηλα απο δυτικα προς ανατολικα ενω θα γυρνα...ανατριχιασα

Κάτσε μη βγει ο τζιφος βαγγελη και μετά θα δεις τι ανατριχίλα θα παρουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολοι για την Κωνσταντινουπολη δουλευουμε....τα διαγραμματα λενε την αληθεια! Καλα χιονια λοιπον δυτικα μας αρχικα που χονιστηκε η βορεια Ιταλια, τωρα η Ισπανια και μετα η Τουρκια. Εμεις τσααακ στη μεση 😂

Καλημερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχαχα

Μας βλέπω από βδομάδα έξω σαν τα ζόμπι (χιονοζομπι),να βγαίνουμε στους δρόμους νυχτιατικα στη παραλία χαχαχα.

Τα τρέξιματα είναι πάρα πολύ καλά.Και όσο βλεπω ότι υπάρχει δεύτερη τρίτη? φάση από πίσω,μας τρέχουν τα σάλια.

Εύχομαι από καρδιάς σε όλα τα παιδιά σε όλη την Ελλάδα χιόνια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνωμοττησαν 3 και στην πορεια 4 εμποδισμοι για ν αβγει αυτο το πραγμα και εκαναν σαντουιτσ τον αυλωνα το πεστοκοψαν και εφτιαξαν αυτη την υπεροχη λιμναρα!!!!..σιβηρικος αζορικος γροιλανδικος γεννησαν τον σκανδιναβικο..τι να λεμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Doomer είπε:

Πολύ θετικό που μπήκαμε πλέον στις καλές ώρες του παίου , έτσι αυτό

το run έχει ξεχωριστή βαρύτητα.

ακριβως αυτο..οτι θα γινοταν κατι αλλο ηταν σιγουρο αλλα ειναι απο τις λιγες φορες που αυτο το αλλο εγινε απο την αντιθετη κατευθηνση του ακρως θετικου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...