Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε να δούμε και μο και στισ 11 τα ξαναλέμε.οσο για το galanto την γνώμη του είπε το παιδί δεν είπε ότι έτσι θα γίνει δεν υπάρχει λόγος να αρπαζωμαστε παιδιά.ηρεμια το χόμπι μας είναι.δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα χωράφια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηθικο διδαγμα και οδηγιες προς τους επισκεπτες του φορουμ που μας διαβαζουν και αγωνιουν αν χιονιστει η περιοχη τους.

Οποιαδηποτε υποψια προσηνεμης διαταξης απο τα κυρια ρανς των μοντελων ειναι παντα άκυρη.Ουκμο,τζεμ,ευρωπαιος ειναι ακυρα.Οταν ξαναβγαλουν χαμηλο στην κορσικη,θα ξανα αποκτησουν αξιοπιστια!!

Εδω μεσα θα μαθετε μπαλιτσα απο ακρως αντικειμενικες πηγες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το διασκέδασα πάντως το τελευταίο μισάωρο εδώ μέσα κ μου έφυγε λίγο ο πονοκέφαλος. Καλά αν έβγαιναν πάνω κάτω όπως είναι παιος-τζεμ θα μιλούσαμε για πανελλαδική φρίκη οπού δε θα πάρει κανένας σχεδόν τίποτα. Δε το πιστεύω ακόμα ότι θα φτάσει τόσο ακραία η κατάσταση, αλλά αυτό δε σημαίνει κ πολλά για εμάς σε αυτή την φάση που φτάσαμε. Ας δούμε τα αυριανά κ ότι γίνει, δε πάει άλλο. Βέβαια έχουμε κ το σενάριο Τάσου όπου ο βασιλιάς τζίφος θα παρασύρει τους πάντες στο διάβα του χαχαχα δε ξέρω πραγματικός πονοκέφαλος. Με αυτά τα δεδομένα θα έδινα φαβορί το μέσο σενάριο ουκμο αλλά νομίζω πως μπορεί να γίνει ακόμα ένα μπαμ αύριο κ να ξαναλλάξει το σκηνικό, αλλιώς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω θα πω αυτο που ελεγα και περσι ειναι απαραδεκτο να μιλαμε μολις για 5 μερες μπροστα μην πω 4 και να λεμε ειναι νωρις ακομα...δν ξερω αν φταιει ο κοβιντ για τις αστοχιες των μοντελων παντως ειναι τραγικο να μην εχεις για 4 μερες απο τωρα μια κοινη συνεσταμενη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Εγω λεω αναμεσα σε navgem και fim που μου αρεσαν σαν λογικη. Πως ξερουμε ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο;

Αυτό θα το μάθουμε στην πράξη πάνω κάτω όπως κ να έχει στα πολύ κοντά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ηθικο διδαγμα και οδηγιες προς τους επισκεπτες του φορουμ που μας διαβαζουν και αγωνιουν αν χιονιστει η περιοχη τους.

Οποιαδηποτε υποψια προσηνεμης διαταξης απο τα κυρια ρανς των μοντελων ειναι παντα άκυρη.Ουκμο,τζεμ,ευρωπαιος ειναι ακυρα.Οταν ξαναβγαλουν χαμηλο στην κορσικη,θα ξανα αποκτησουν αξιοπιστια!!

Εδω μεσα θα μαθετε μπαλιτσα απο ακρως αντικειμενικες πηγες!

Χαχαχαχα. Αυτό έγραψα κ εγω πριν λίγο. Χτες προχτές μόνο ο ευρωπαίος είχε σημασία γιατί είναι το καλύτερο μοντέλο. Τι βλεπεις με τα σημερινά στοιχεία? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ηθικο διδαγμα και οδηγιες προς τους επισκεπτες του φορουμ που μας διαβαζουν και αγωνιουν αν χιονιστει η περιοχη τους.

Οποιαδηποτε υποψια προσηνεμης διαταξης απο τα κυρια ρανς των μοντελων ειναι παντα άκυρη.Ουκμο,τζεμ,ευρωπαιος ειναι ακυρα.Οταν ξαναβγαλουν χαμηλο στην κορσικη,θα ξανα αποκτησουν αξιοπιστια!!

Εδω μεσα θα μαθετε μπαλιτσα απο ακρως αντικειμενικες πηγες!

Εδω για να φανει ξανα επειδη τρεχουν οι σελιδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Χαχαχαχα. Αυτό έγραψα κ εγω πριν λίγο. Χτες προχτές μόνο ο ευρωπαίος είχε σημασία γιατί είναι το καλύτερο μοντέλο. Τι βλεπεις με τα σημερινά στοιχεία? 

Τιποτα δε βλεπω,θα σχολιασω ξανα μονο αν φανει κατι σοβαρο για αθηνα.Απλα θα ειμαι εδω για "παρεμβασεις"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες ας χαλαρωσουμε ρε λιγο...Ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον βαφτισαμε..Ολα τα τρεξιματα εχουν θετικα και αρνητικα και επικεινται και αλλες αλλαγες..Η γνωμη του καθενα ειναι καθαρα υποκειμενικη..Λιγο υπομονη..Πριν την τριτη σοφοτεροι δεν θα γινουμε..Τα μοντελα ποτε δεν πανε τρενο...Παντα μα παντα εχουν πισωγυρισματα..Και ολα εχουν την δικη τους βαρυτητα...Δεν γινεται να αποθεωνουμε ενα μοντελο και μολις στραβωσει να το απαξιωνουμε..

Απο δω και περα ολα τα τρεξιματα ολων των μοντελων ειναι κομβικα..Απλα ψυχραιμια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εδω για να φανει ξανα επειδη τρεχουν οι σελιδες.

Βγάλαμε μάπα μοντέλο το ukmo που πέρσι γλεντησε όλα τα φαβορί... Πολλές φορές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, casperakos είπε:

Βγάλαμε μάπα μοντέλο το ukmo που πέρσι γλεντησε όλα τα φαβορί... Πολλές φορές 

Μαπα ποιος το εβγαλε ρε συ μιλαμε για δευτερο καλυτερο ως τις 120 ωρες μετα το ευρωπαικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μαπα ποιος το εβγαλε ρε συ μιλαμε για δευτερο καλυτερο ως τις 120 ωρες μετα το ευρωπαικο

Ακιρβως φίλε μ συμφωνώ απόλυτα!!! Αμά δεις όταν βγει το ukmo τι γράφανε εδώ είναι να τρελενεσε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω και με διαγραμματα η εντυπωσιακη βελτιωση που βλεπουμε μολις μεσα σε 3 τρεξιματα. Απο το 20% εχουμε φτασει στο 70% με αυξημενο υετο σε διαρκεια και ποσοτητα με καλυτερες θερμοκρασιες μαλιστα. Γιατι παντα ο,τι γραφω,το κανω με αποδειξεις και οχι με εικασιες,ευχολογια και ιστορικες αναδρομες σε μοντελικα τρεξιματα Τα λεμε στο 18αρι του βασιλια

 

18αρι χθες

graphe3_10000___22.8301886792_40.5263157895_-1.png.c64a60d4497ddfaaf7426ceacfafa882.png

12αρι σημερα

graphe3_10000___22.8301886792_40.5263157895_.png.70ee3a8a7e8e70cb2358baa2ab6301ef.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Ακιρβως φίλε μ συμφωνώ απόλυτα!!! Αμά δεις όταν βγει το ukmo τι γράφανε εδώ είναι να τρελενεσε

Εγω νομιζω οτι χρειαζεται ψυχραιμια γιατι οπως το πανε τα μονδελα στο τελος εμεις θα ψαχνουμε χαμηλο εσεις ορογραφικο υετο και θα παρουμε ολοι μαζι ξερεις τι χαχαχχα.παντως το ευρωπαικο και για σαα περαν τον ςντυπωσιακων χρωματων ενα τιποτα ειναι...ακομα βεβαια αλλα μυριζω ομαδικες αυτοκτονιες χαχα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το γιουκμο κανεις δεν το εβγαλε μαπα..και δεν το θεωρω κακο σαν τρεξιμο οσον αφορα εμενα και τις δικες μου αποψεις γιατι ξερω τι γραφω απλα ειπα οτι στις 144 λογω χοντροκομενης αναλυσης δεν μπορω να του δωσω σημασια σε θεση χαμηλου οποτε το γιουκμο αυτο που ηθελα να κανει το εκανε στις πρωτες του ωρες...αυτο που με προβληματισε ηταν το τζεμ και το ειπα και μου εφυγε ο προβληματισμος απο τον μεσο ορο...περιμενω ακριβως το ιδιο να δω και στο ευρωπαικο να μου φυγει και απ εκει ο προβληματισμος...ναι ο αυλωνας δεν φαινεται να ξεχυνεται οπςω το πρωι αλλα βγαινει αδριατικη εκτος απο κυριο παιου  και κυριο τζεμ και το αικον που ειναι παρα πολυ δυτικα και απο την αρχη τρεχει αλλου απ ολα τα μοντελα και αν εχει δικιο θα του βγαλω το καπελο..οποτε δεν ειναι τι μας  συμφερει και οτι θελει  βλεπει ο καθενας και για να τελειωσω εαν ο μεσος ορος του παιου δειξει ολο αυτο το πραγμα του κυριου ραν τοτε θα πω οτι περιμενω στραβωμα τζιφου και γιουκμο και ολων των αλλων.επισης εαν το κυριο του παιου εξακολουθουσε να εχει την ιδια σταθεροτητα που ειχε μεχρι πριν 2 μερες τοτε θα του εδεινα μεγαλυτερη φυσικα σημασια.αυτα σαν διευκρινησεις γι οποιον μας διαβαζει και δεν μας ξερει οχι προσωπικα αλλα τον τροπο γραφης κυριως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

το γιουκμο κανεις δεν το εβγαλε μαπα..και δεν το θεωρω κακο σαν τρεξιμο οσον αφορα εμενα και τις δικες μου αποψεις γιατι ξερω τι γραφω απλα ειπα οτι στις 144 λογω χοντροκομενης αναλυσης δεν μπορω να του δωσω σημασια σε θεση χαμηλου οποτε το γιουκμο αυτο που ηθελα να κανει το εκανε στις πρωτες του ωρες...αυτο που με προβληματισε ηταν το τζεμ και το ειπα και μου εφυγε ο προβληματισμος απο τον μεσο ορο...περιμενω ακριβως το ιδιο να δω και στο ευρωπαικο να μου φυγει και απ εκει ο προβληματισμος...ναι ο αυλωνας δεν φαινεται να ξεχυνεται οπςω το πρωι αλλα βγαινει αδριατικη εκτος απο κυριο τζεμ και κυριο γιουκμο και το αικον που ειναι παρα πολυ δυτικα και απο την αρχη τρεχει αλλου απ ολα τα μοντελα και αν εχει δικιο θα του βγαλω το καπελο..οποτε δεν ειναι τι αμς συμφερει και τι αλλα τι βλεπει ο καθενας και για να τελειωσω εαν ο μεσος ορος του παιου δειξει ολο αυτο το πραγμα του κυριου ραν τοτε θα πω οτι περιμενω στραβωμα τζιφου και γιουκμο και ολων των αλλων.επισης εαν το κυριο του παιου εξακολουθουσε να εχει την ιδια σταθεροτητα που ειχε μεχρι πριν 2 μερες τοτε θα του εδεινα μεγαλυτερη φυσικα σημασια.αυτα σαν διευκρινησεις γι οποιον μας διαβαζει και δεν μας ξερει οχι προσωπικα αλλα τον τροπο γραφης κυριως...

Ο τροπς γραφης παρεξηγητε μερικες φορες χωρις λογο δυστυχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, xeneize είπε:

Ποιος Ευρωπαίος τώρα ρε παιδιά; Κάντε λίγο μπανιστηρι στα ενσεμπλς του τζιφου,είδα στο διάγραμμα του τζιφου για Αθήνα 2 σενάρια που φέρνουν -14 κι άλλα 3 που φέρνουν -11!!! Πολύ μακρυά βέβαια αλλά δεν θυμάμαι πότε να έχει βγάλει στο ίδιο ραν δύο τόσο πολύ ψυχρα σενάρια μαζί. 

Αρχίζει να μου μυρίζει τινινινη! 

Εκεί είναι το ζουμί για πραγματικό χιόνι στην Αθήνα. Όλα τα υπόλοιπα είναι για να τρωγομαστε μεταξύ μας εδώ μεσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν υπαρχει μνμ για μαπα αικον κ γω εγραψα οτι με την αναλυση που εχει πως να βγει συμπερασμα για θεση χαμηλου ομως σαν διαταξη κ μονο ειναι καλο

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε 9 λεπτα θα μας λυθει η απορεια για το εαν αρχιζουμε απο σημερα να δινουμε βαση στο κυριο του παιου η οχι ακομη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Εδω και με διαγραμματα η εντυπωσιακη βελτιωση που βλεπουμε μολις μεσα σε 3 τρεξιματα. Απο το 20% εχουμε φτασει στο 70% με αυξημενο υετο σε διαρκεια και ποσοτητα με καλυτερες θερμοκρασιες μαλιστα. Γιατι παντα ο,τι γραφω,το κανω με αποδειξεις και οχι με εικασιες,ευχολογια και ιστορικες αναδρομες σε μοντελικα τρεξιματα Τα λεμε στο 18αρι του βασιλια

 

18αρι χθες

graphe3_10000___22.8301886792_40.5263157895_-1.png.c64a60d4497ddfaaf7426ceacfafa882.png

12αρι σημερα

graphe3_10000___22.8301886792_40.5263157895_.png.70ee3a8a7e8e70cb2358baa2ab6301ef.png

Κ του Τζεμ παρόμοια είναι αλλά με ανάποδη πορεία δλδ του πρωινού ήταν καλύτερα κ τώρα χειροτέρεψαν. Δεν προκαταβαλω κάτι κ ούτε προσωπικά έχω κανενα κόλλημα με κανένα μοντέλο. Ανά περιόδους μπορεί να εμπιστεύομαι παραπάνω κάποια, στην παρούσα τζίφο λιγότερο κ κυρίως κάτω από 96-72. Η ερώτηση είναι αν αύριο βράδυ αυτή η βελτίωση που ισχύει όντως στα ένς μετατραπεί σε διάγραμμα νεκρού τι θα σημαίνει αυτό για τον βασιλιά. Σοβαρά ρωτάω.

ens_image.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...