Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαγγέλη, εμεις εδω Θεσσαλονική, με τα τωρινα ως τώρα, δεν περιμενουμε κατι ετσι?

Επεξεργάστηκε από dimisg
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

το πρωι σκεφτομουν οτι με πιο αδυναμο αυλωνα θα εμφανιζοταν το αγαπημενο μας στρινγκ κ στο παραλληλο αρεσουν τα στρινγκ σε αυλωνες βέβαια 

με καταλαβες εσυ ε?τι σκεφτεται το χιονιοδιαστροφικο μυαλο μου...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimisg είπε:

Βαγγ΄ςλη, εςμεις εδω Θεσσαλονική, με τα τωρινα ως τώρα, δεν περιμενουμε κατι ετσι?

ρωτας εμενα?για κατι τετοιο?που περιμενα απο 3χειροτερες καταστασεις...χαχαχα..αντικειμενικα περιμενουμε λιγα αλλα επισης αντικειμενικα αν κλειδωσουμε τα λιγα μεχρι αυριο(γιατι ακομη παιζουν και τα καθολου) τοτε εχουμε φυσικα ελπιδες και για περισσοτερα απλα δεν ειναι το ανατολικα δυτικα το θεμα αλλα το βορεια-νοτια αυτη την φορα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καινστον Μ ο πάει να κλείσει με χαμηλό στην περιοχή της Ιταλίας στισ 114

 

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Πείτε μου ότι έχει βάση το σενάριο του οι πιο έμπειροι. Δε τρέχει μόνο του έτσι ;

Εχει καποια βαση αλλα ποτε δεν ξερεις τζιφος ειναι.. Ο μεγαλυτερος κωλοτουμπας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δλδ που καταλήγουμε; Όλοι ήμαστε ευχαριστημένοι; Εγώ προσωπικά θα έτριβα ήδη τα χέρια μου με σιγουριά αν εμένα Θήβα. Όλοι οι άλλοι ήμαστε μετεωροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Πείτε μου ότι έχει βάση το σενάριο του οι πιο έμπειροι. Δε τρέχει μόνο του έτσι ;

Φιλε και ολα τα μοντελα το ιδιο να δινανε τωρα και να ηταν κορδονι τα ensembles, ειμαστε τοσο μακρια που δε μπορουμε να πιστεψουμε τιποτα. Κοιταμε κυριως τα κοντινα 72-120 ωρες που τα μοντελα αρχιζουν και συγκλινουν μεσες ακρες για την πρωτη φαση. Η δευτερη φαση ειναι στον αερα και θα ειμαστε πιο σοφοι σε 2-3 μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά το 6αρι ...χιονάκι στα ΒΠ ίσως και λίγο πιό χαμηλά με καλές θερμοκρασίες... θέλουμε 2-3 μέρες για να κλειδώσει αλλά είμαστε σε καλό δρόμο... επιτέλους χειμώνας γιατί έξω είναι για κοντομάνικο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20-25 ποντους μονο την Παρασκευη εδω,χιονια ως το κυμα στην αττικη μετα.Μαλιστα.Ακρη δε βγαινει δυστυχως,τεραστια διαφορα παιου-τζιφου.Θεωρητικα με ελαχιστα νοτιοτερη πορεια του Χ η Αττικη θα ηταν ολολευκη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CATHA είπε:

Μια χαρά το 6αρι ...χιονάκι στα ΒΠ ίσως και λίγο πιό χαμηλά με καλές θερμοκρασίες... θέλουμε 2-3 μέρες για να κλειδώσει αλλά είμαστε σε καλό δρόμο... επιτέλους χειμώνας γιατί έξω είναι για κοντομάνικο!

Αμα γραφεις και συ ετσι..Τι να μας πει η μαδριτη...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, menidi said:

Επομένως μιλάμε για χαμηλο σημείο Δρόσου. Σωστά; Ο ΒΔ μας ευνοεί όσον αφορά αυτό το ζήτημα. Επομένως, μια χαρά τα βλέπω!!

Χαμηλό σημείο δροσου στις περιοχές που ευνοούνται και αναλόγως τον ανεμο επιφάνειας, αλλά είναι τόσο μακρυά ποθ δεν αξίζει να δίνουμε τόση βαρυτητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και σιγα σιγα πελον θα γινει ενας διαχωρισμος καθως αν μιλαμε οτι θα βγει χαμηλο απο τα δυτικα δεν θα μιλαμε για κεντροβορεια αλλα για βορεια σκετο γιατι τα κεντρικα αν βγει χαμηλο πισετυω οτι θα ειναι μεσα και θα θελουμε εμεις ενα μεριδιο απο τον υετο τους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατι σχετικα ασχετο με την κακοκαιρια στις 14... Ξερει κανεις αν αυριο θα εχουμε και χαλαζι ή μονο βροχη με τοπικες καταιγιδες;;

33-779GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας με συγχωρησουν οι μακεδονες εγω απο σημερα τα σχολια μου θα αφορουν την θεσσαλια οποτε οταν μιλα θετικα η αρνητικα θα μιλαω για τη θεσσαλια...οποτε ενς και κυριο ειναι καλα αλλα μιλαμε για τζιφο οποτε 9 το βραδυ θα ειμαστε σοφοτεροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απληστια δε θελει, εμεις οι Βολιωτες το χουμε, χαλαρα κ λιγοτερο ν δειξει ειμαστε κομπλε, οχι γκρινια παμε δυνατα, φουλ ενδιαφερον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, weatherforattica είπε:

Κατι σχετικα ασχετο με την κακοκαιρια στις 14... Ξερει κανεις αν αυριο θα εχουμε και χαλαζι ή μονο βροχη με τοπικες καταιγιδες;;

33-779GR.gif

Τα φαινομενα τοπικα θα ειναι εντονα  οποτε υπαρχει και πιθανοτητα για τοπικες χαλαζοπτωσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεαματικη βελτιωση του μ.ο για αττικη.Οχι μονο δεν κινειται προς ευρωπαιο αλλα φτιαχνει παραπανω την κατασταση για κεντροανατολικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ας με συγχωρησουν οι μακεδονες εγω απο σημερα τα σχολια μου θα αφορουν την θεσσαλια οποτε οταν μιλα θετικα η αρνητικα θα μιλαω για τη θεσσαλια...οποτε ενς και κυριο ειναι καλα αλλα μιλαμε για τζιφο οποτε 9 το βραδυ θα ειμαστε σοφοτεροι

ε δεν ειδες κι εγω απο το πρωι ηδη το διαχωρισα. και βλεπω που παει το πραγμα.και μαλλον καπου εδω χωριζουν και οι δρομοι μας...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι λιηγο χειροτερος ο μ.ο αλλα εξακολουθει να βγαζει χαμηλο δυτικοτερα με πολλα να το εχουν βορειο κ κεντρικο ιονιο .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...