Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

o Ζιακό λέει χιονόπτωση Γιάννενα και Θεσσαλονίκη βράδυ Πέμπτης

Καλες οι βροχες στα Γιαννενα αλλα μακαρι να ερθουν και τα χιονια εδω και στην θεσσαλονικη😁 που γραφει στην προβλεψη ο κος.Ζιακοπουλος.Ο χιονιας φαινεται το βραδυ της πεμπτης να επηρεαζει και ολη την θεσσαλια.Για να δουμε.Δυτικη μακεδονια εννοειται πρωτη και καλυτερη σ αυτον τον χιονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Η ΕΜΥ κουβέντα για Αττική μέχρι και Κυριακή. Τρλειως εκτος μας έχει. Βασικά σα να μην υπάρχει Αττική η πρόβλεψη 

Για ποια προγνωση λες αυτη που λεει σκ νεφωσεις προσκαιρα αυξημενες στα ανατολικα και νοτια αλλα και χιονια στα βορεια πεδινα?χααχχα κλαιω χαχαχ συναφεια καμια οπως παντα γραφουν οτι να ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Weather xanthi είπε:

καλησπέρα παιδιά η Βόρεια ελλαδα πάλι απ'εξω θα μείνει.. 

Ναι....ενώ εμείς εδώ παίζουμε κάθε χρόνο χόκεϊ επί πάγου με δοκάρια τους Στήλους Ολυμπίου Διος

Όλοι πικραμένοι ήμαστε μωρέ...

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, Snow sick said:

Η ΕΜΥ κουβέντα για Αττική μέχρι και Κυριακή. Τρλειως εκτος μας έχει. Βασικά σα να μην υπάρχει Αττική η πρόβλεψη 

Είναι πρακτική της ΕΜΥ εδώ και χρόνια. Αποφεύγει όπως ο διάολος το λιβάνι να δώσει πρόγνωση για χιόνι στην Αθήνα. Στο nowcasting και αφού πέσει η πρώτη νιφάδα θα την δώσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, snowzz είπε:

εντωμεταξυ παλι παει να βγαλει σεναρια επιστημονικης φαντασιας ο τζιφος για τελη του μηνα..

Κρατα το αυτο!😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα και καλη εβδομαδα σε ολους......ευτυχως απο αυριο οι γκρινιαριδες του φορουμ θα ηρεμησουν μιας και ο χειμωνας απο αυριο σταδιακα θα μα δειξει τα δοντια του.....

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ από το ενδιαφέρον μιλάμε με τον καθηγητη μου, που μου λέει το καλύτερο μοντέλο είναι το navgem! Χαχα επειδή μας δίνει χιόνι στα Γιάννενα. Μεγάλος χιονοτρελαμενος ο καθηγητής μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εντωμεταξυ από το ενδιαφέρον μιλάμε με τον καθηγητη μου, που μου λέει το καλύτερο μοντέλο είναι το navgem! Χαχα επειδή μας δίνει χιόνι στα Γιάννενα. Μεγάλος χιονοτρελαμενος ο καθηγητής μου!

Χαχαχα!!!Πολυ σωστος ο καθηγητης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασπρίζει ολοκληρη την Αττική ο Τζιφος στο windy τις επομενες μερες.... Νικαια εβαλε 22 cm....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ναι....ενώ εμείς εδώ παίζουμε κάθε χρόνο χόκεϊ επί πάγου με δοκάρια τις Στήλες Ολυμπίου Διος

Όλοι πικραμένοι ήμαστε μωρέ...

...τους στύλους Νάσο,.......φιλικά και  χωρίς παρεξήγηση εννοείται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εντωμεταξυ από το ενδιαφέρον μιλάμε με τον καθηγητη μου, που μου λέει το καλύτερο μοντέλο είναι το navgem! Χαχα επειδή μας δίνει χιόνι στα Γιάννενα. Μεγάλος χιονοτρελαμενος ο καθηγητής μου!

Μεταξυ μας πρεπει να πινει και λιγο τσιπουρακι παραπανω...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Τι να πεις?Απλα κανεις τον σταυρο σου απο εδω και περα,μπας και προλαβουμε και εμεις κανα κομματι απο την πιτα του επερχομενου χιονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, George Trilofianos είπε:

Να ρωτησω κατι? Αυτες οι ζεστες των προηγουμενων ημερων, θα ευνοησουν την επερχομενη κακοκαιρια για πιο ενισχυμενα φαινομενα? 

Εννοειται.Ειδη απο αυριο θα εχουμε κατα τοπους εντονα φαινομενα σε αρκετες περιοχες της χωρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Τρελάθηκε ο τσιρκοτζίφος. 

Screenshot_2021-01-11-16-13-54-788_com.android.chrome.jpg

Απ΄ την οθόνη σου και στου θεου τ΄ αυτι.....  ( Βεβαια μπορει να ειναι επικίνδυνο το τοσο χιονι)..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριακή βράδυ προς Δευτέρα η ευκαιρία της Αττικής... καμμία σοβαρή ΕΜΥ στον πλανήτη δεν θα έδινε πρόγνωση για χιόνι σε 6 μέρες... η περιγραφή είναι γενική γιατί η ακριβής πρόγνωση είναι αδύνατη... τα πεδινά της Αττικής είναι δύσκολα στην χιονόπτωση...

ΥΓ θερμότερος Δεκέμβριος όλων των εποχών και συνεχίζει και τον Ιανουάριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Spartan είπε:

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Τι να πεις?Απλα κανεις τον σταυρο σου απο εδω και περα,μπας και προλαβουμε και εμεις κανα κομματι απο την πιτα του επερχομενου χιονια.

Και μονο ρε Σπυρακο που απο το +15 στα 850,θα παμε στο -5 μου αρκει ...Μεγαλη πτωση και μακαρι να γινει μεγαλυτερη για να παιξει μπαλιτσα ολος ο νομος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μεταξυ μας πρεπει να πινει και λιγο τσιπουρακι παραπανω...😜

Χρονια πολλα και απο εδω σακαρε.Να σε παντα καλα αδερφε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

...τους στύλους Νάσο,.......φιλικά και  χωρίς παρεξήγηση εννοείται.

Πωωωω ξεφτίλα ρε συ. Και σκέφτηκα να το ψάξω κιόλας. Καλά έκανες και με διορθωσες. Είχα γράψει και 18+ Αρχαία στις πανελλαδικές τρομάρα μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λιγη ωρα ξεκιναει ο κυκλος των 12αριων..Σε 20 λεπτα το αικον και σε μια ωρα παιρνει την σκυταλη ο τζιφος..Για να ακολουθησουν τα υπολοιπα...Ελπιζω με το περας των τρεξιματων,τα λαπτοπ μας να μην ειναι καπως ετσι..

IMG-3bf63a2734082013ab89266fa60ad0e9-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Κυριακή βράδυ προς Δευτέρα η ευκαιρία της Αττικής... καμμία σοβαρή ΕΜΥ στον πλανήτη δεν θα έδινε πρόγνωση για χιόνι σε 6 μέρες... η περιγραφή είναι γενική γιατί η ακριβής πρόγνωση είναι αδύνατη... τα πεδινά της Αττικής είναι δύσκολα στην χιονόπτωση...

ΥΓ θερμότερος Δεκέμβριος όλων των εποχών και συνεχίζει και τον Ιανουάριο...

Ψεύτη!!!!! έχω την εμυ στην καμτσακα να δίνει πρόβλεψη για 15 ημέρες χιόνι😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Και μονο ρε Σπυρακο που απο το +15 στα 850,θα παμε στο -5 μου αρκει ...Μεγαλη πτωση και μακαρι να γινει μεγαλυτερη για να παιξει μπαλιτσα ολος ο νομος...

Με λιγη τυχη μπορει να φτασουμε και ποιο χαμηλα φιλε μου.Αλλα οντως αυτο που περασαμε αυτες τις ημερες ηταν μια ακραια καιρικη ανωμαλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πωωωω ξεφτίλα ρε συ. Και σκέφτηκα να το ψάξω κιόλας. Καλά έκανες και με διορθωσες. Είχα γράψει και 18+ Αρχαία στις πανελλαδικές τρομάρα μου. 

Ελα ρε σιγά..και εγω τριτοδεσμιτης ήμουν κάποτε..απλά πολλοί το λένε λάθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λίγο ξεκινανε τα πιο ενδιαφέροντα τρεξιματα για κεντροβορεια..πρώτον για το πεμπτη Παρασκευή..Και για να δουμε αν θα μας κρατήσουν ελπίδες για Σάββατο Κυριάκο...Για προσηνεμα πιστευω αυριο θα ναι πιο σημαντικά γιατι εχουν πολλες ελπιδες

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...