Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Με λιγη τυχη μπορει να φτασουμε και ποιο χαμηλα φιλε μου.Αλλα οντως αυτο που περασαμε αυτες τις ημερες ηταν μια ακραια καιρικη ανωμαλια

Σπύρο και απλή χιονόπτωση να κάνει , από το σημερινό το λες και έπος. Αν βγει ο τζίφος δε, οι ημερομηνίες της κακοκαιρίας θυμίζουν αλλοτινές εποχές. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Σπύρο και απλή χιονόπτωση να κάνει , από το σημερινό το λες και έπος. Αν βγει ο τζίφος δε, οι ημερομηνίες της κακοκαιρίας θυμίζουν αλλοτινές εποχές. 

Μακαριι να κρατηθει αυτη η ταση μεσηβρινης κυκλοφοριας νικολα

Η λογικη λεει οτι θα πρεπει να γινει μια εξισορροπηση απο τον καιρο,προς σε ενα ποιο ψυχρο μοτιβο μακρας περιοδου  επιτελους.Αυτο το πραγμα να φορας καλοκαιρινα γεναρη μηνα ,το θεωρω ανηκουστο και απαραδεκτο.

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι τα τρεξίματα βλέπω να τα παρακολουθώ όχι από δωμάτιο, όχι από σαλόνι, όχι από κουζίνα, τραπεζαρία? Τι έμεινε? Ξέρετε εσείς. Χαχα . Με το 6αρι του τζίφου θα ήμασταν σχεδόν όλοι ευχαριστημένοι, με το 12αρι?

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με την ψυχη στο στομα τις προλαβα ολες τις δουλειες που ειχα...παμε 12αρια!!!..με την ευχη να υπαρχει χαμηλο απο δυτικα και απλα να "μαλωνουμε" με τους θεσσαλους για το βορεια νοτια....🤣...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Που πήγατε οι βορειοι ολοι ....πάει απελπισία...ξεκινάμε παμε για πέμπτο παρασκευη

Εσύ με τους κεντρικούς είσαι,όχι με τους Βόρειους.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

με την ψυχη στο στομα τις προλαβα ολες τις δουλειες που ειχα...παμε 12αρια!!!..με την ευχη να υπαρχει χαμηλο απο δυτικα και απλα να "μαλωνουμε" με τους θεσσαλους για το βορεια νοτια....🤣...

Δυστυχώς γατούλα μου ονειρεύεσαι. Και εγώ θέλω να πάει βόρεια το χαμηλό, επειδή... Πιστεύω ότι θα φτάσει στην Κρήτη... Για σκ παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν 1ο σχόλιο για τις 21 ώρες του ICON θα έλεγα πως ο αυλώνας είναι ελαφρώς πιο δυτικά και ελαφρώς πιο αποκομμένος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Σαν 1ο σχόλιο για τις 21 ώρες του ICON θα έλεγα πως ο αυλώνας είναι ελαφρώς πιο δυτικά και ελαφρώς πιο αποκομμένος

μακαρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχικά για να μην ειμαστε κ πλεονέκτες πάμε να πάρουμε ότι καλύτερο για Πέμπτη. Βέβαια σε αυτό δε νομίζω κανένα 12αρι να μας κάνει κατα πολύ σοφότερους. Από εκεί κ πέρα αφού θεωρήσουμε ότι θα φύγουμε από σενάριο κυρίου παιου κ θα βγει χαμηλό δυτικά, αυτό πιστεύω θα γίνει, θέλουμε πιστεύω δίαιτα στον Αυλώνα κλασικά πράγματα δλδ σε κλασικές ώρες. Αουτσάιντερ είμαστε, δεν είμαι πολύ αισιόδοξος αλλά στα 15 περίπου χρόνια που βλεπω χάρτες, δυστυχώς ξεκίνησα σε κάκιστο ταιμινγκ για την πόλη μας, ποτέ δεν είδα μια ευνοϊκή διαταραχή σε Χ ώρες για εμάς να βγαίνει. Κ αυτές που βγήκαν όπως βγήκαν την τελευταία 3ετια βγήκαν κ σαν αουτσάιντερ κ αλλόκοτα κ σε ώρες αρκετά κοντά στην πραγματικότητα. Καλή τύχη σε όλους, κάποιοι θα ευνοηθούν στο τέλος κάποιοι όχι. Ας κλείσουμε αρχικά ότι θα γίνει αυτό .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

Αρχικά για να μην ειμαστε κ πλεονέκτες πάμε να πάρουμε ότι καλύτερο για Πέμπτη. Βέβαια σε αυτό δε νομίζω κανένα 12αρι να μας κάνει κατα πολύ σοφότερους. Από εκεί κ πέρα αφού θεωρήσουμε ότι θα φύγουμε από σενάριο κυρίου παιου κ θα βγει χαμηλό δυτικά, αυτό πιστεύω θα γίνει, θέλουμε πιστεύω δίαιτα στον Αυλώνα κλασικά πράγματα δλδ σε κλασικές ώρες. Αουτσάιντερ είμαστε, δεν είμαι πολύ αισιόδοξος αλλά στα 15 περίπου χρόνια που βλεπω χάρτες, δυστυχώς ξεκίνησα σε κάκιστο ταιμινγκ για την πόλη μας, ποτέ δεν είδα μια ευνοϊκή διαταραχή σε Χ ώρες για εμάς να βγαίνει. Κ αυτές που βγήκαν όπως βγήκαν την τελευταία 3ετια βγήκαν κ σαν αουτσάιντερ κ αλλόκοτα κ σε ώρες αρκετά κοντά στην πραγματικότητα. Καλή τύχη σε όλους, κάποιοι θα ευνοηθούν στο τέλος κάποιοι όχι. Ας κλείσουμε αρχικά ότι θα γίνει αυτό .

απολυτο δικιο σε ολα..απλα καποια στιγμη θα πρεπει να χιονιστουμε και με φυσιολογικο τροπο και απο ενα νορμαλ χαμηλο και ειναι ευκαιρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φετος ειχαμε σεισμο 7 ριχτερ στην Σαμο.....πλυμμηρες σε Καρδιτσα Ευβοια αλλα και αλλου....Πανδημια.....αρα και ο χιονιας μαλλον πρεπει να θεωρηται βεβαιος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λογικα θα φερει πιο βολικα την διαταραχη της πεμπτης επειδη παει πιο δυτικα ο αυλωνας...που η πεμπτη ειναι λαχειο βεβαια αλλα ισως εχει σχεση με το μετα αυτο το δυτικισμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Angry businessman with computer problems. Office worker / businessman with  computer problems throw his pc. | CanStock

Ένας βόρειος κατά τις 8,30 απόψε .... Χεχε

Σορρυ το έβαλα σε ώρα run

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα κάνε έναν στροβιλισμό της μπάλας να χιονιστουμε όλοι!!!! Να μερακλωσουμε!! 

Κι όπως θα παίρνεις τις στροφές, εσύ αν θέλεις χιόνισε με.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

 

Angry businessman with computer problems. Office worker / businessman with  computer problems throw his pc. | CanStock

Ένας βόρειος κατά τις 8,30 απόψε .... Χεχε

μπα για λαρισαιο τον κοβω...🤣🤣..πλησιαζουμε τις ωρες τις κρισιμες της υφεσης απο αγγλια ταυτοχρονα με την διαταραχη της πεμπτης..μαζι θα γινουν αυτα τα δυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geornik είπε:

Γειτονόπουλο, αν έβγαινε ο τζίφος  όπως ήταν το 00 και το 06 τα Βίλια θα πήγαιναν για νέα Ζηνοβία πάλι...

Τι να το κάνω φιλαράκι μου εγώ Αθήνα εδώ δουλειά... Αλλά στα άμεσα σχέδια μου θέλω να γίνει η μόνιμη κατοικία μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...