Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα κανω μια μπακαλιστικη παρατηρηση. Θεωρω οτι για να το κυνηγαμε ουσιαστικα μεχρι την τελευταια στιγμη εμειs , και ειδικα ενα χαμηλο, ισωs και να μην ειχε προοπτικεs για κατι ιστορικο. Παντωs με τοσο ψυχοs ΒΑ δε θα αργησει η επομενη ευκαιρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

οι κεντροβορειοι δεν εχετε τοσο θεμα σιγουρα με τις Τ. εμεις σιγουρα χανουμε τις Τ με αυτο. εσεις στο παρα 5  μπορει να το σωσει. ελπιζω δηλαδη για εσας. εδω εχει χαθει. ποτε ο τζιφος δεν κρατησε κατω απο τις 120 ωρες οταν τα αλλα ηταν χαλια.

Με τις τ θα μείνουμε και μέισ στο τέλος και γυαλιά ηλίου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ναι ρε τεο καπου θα βγαλει..δεν μπορει να κρεμεται η μπαλλα με το -20 απο πανω μας και να μην βγαλει...φυσικα και τον θελω εγω αλλα εαν δεν τον παρω ας τον παρεις εσυ η ο λαρισαιος..αυτο θελω να πω..οτι θεωρω αδυνατο να μην κατσει καπου...τωρα για τον μικροτερο και διολου ευκαταφρονητο της πεμπτης σου ειπα και στα πριβε οτι το φοβαμε...ειναι φτερο στον ανεμο το χαμηλο...σημερα καθεται αυριο ειναι αλλου μεθαυριο πουθενα

Αλλαζουμε? Να ρθω Σαλονικα εγω Πεμπτη βραδυ με Παρασκευη και να ρθεις Αθηνα ΣΚ? Απιστη γατα εισουν και απιστη θα μεινεις😎

ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΡΑ ΟΛΚΗΣ ΜΕ ΕΝΤΟΝΟΤΑΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑΑΑΑΑ ΑΙΝΤΕΕΕ 😀 

ΥΓ. Θα ρθει καποτε και ο ιστορικος.Και σε εσας και σε εμας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Με τις τ θα μείνουμε και μέισ στο τέλος και γυαλιά ηλίου 

αμα ειναι τοσο οριακη η κατασταση πραγματικα ευχομαι εστω σε εσας να βγαλει κατι. εχω σιχαθει πια με τα μοντελα. ακομα και 4 μερες πριν δεν μπορουμε να βγαλουμε συμπερασμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Οριστε κυριοι, ανσαμπλ 12ριου

graphe3_10000___23_40.462_ (2).png

Μοντέλαρα ο τζιφοσ μέχρι χθες στο 12αρι ήταν στο 70%.να το χαίρονται

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spartan είπε:

icon-0-90.png?11-18

Αυτη η σκατουλα που πεταγετε κατω απο την ισλανδια πρεπει να παρει *****

Δεν είναι και πολύ σκατουλα βέβαια.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Αλλαζουμε? Να ρθω Σαλονικα εγω Πεμπτη βραδυ με Παρασκευη και να ρθεις Αθηνα ΣΚ? Απιστη γατα εισουν και απιστη θα μεινεις😎

ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΡΑ ΟΛΚΗΣ ΜΕ ΕΝΤΟΝΟΤΑΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑΑΑΑΑ ΑΙΝΤΕΕΕ 😀 

ΥΓ. Θα ρθει καποτε και ο ιστορικος.Και σε εσας και σε εμας.

Πεστα ρε φίλε μην πεφτει το ηθικό σε αυτές τις κρισημές ώρες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Κωνσταντινουπολη σημειωτεον επιτελους θα δει πολυημερο μεγαλο χιονι το πρωτο μετα το χειμωνα 2017 που πιθανοτατα να εξελιχθει σε ιστορικο...το περσινο του Φλεβαρη εσκασε λιγο ανατολικοτερα της ενω το 2019 ο Τηλεμαχος για καποιο λογο δεν την επηρεασε οπως αναμενοταν κ το 2018 επισης δεν εκανε κατι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανσαμπλ τζιφου γελάνε και οι πετρες πλεον μ αυτο το μοντέλο...ας μη βγαζει τουλαχιστον πιθανοτητες υετου 😂😂...το 0 σε όλα καραδοκεί

 

 

graphe3_10000___21.5094339623_39.8785425101_ (1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζάμπα χαλιέστε παίδες.... με τέτοια αβεβαιότητα από τα μοντέλα όλα είναι πιθανά....φυσικά δεν θέλει και με το παραμικρό ενθουσιασμό...αλλά όχι και αυτό που κάνετε τώρα ..άνετα όλα αλλάζουν ξανά σταδιακά αύριο στα ραν προς το καλύτερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowzz είπε:

Δεν είναι και πολύ σκατουλα βέβαια.. 

Ξεκιναει σαν σκατουλα στην αρχη της διαδρομης παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

αμα ειναι τοσο οριακη η κατασταση πραγματικα ευχομαι εστω σε εσας να βγαλει κατι. εχω σιχαθει πια με τα μοντελα. ακομα και 4 μερες πριν δεν μπορουμε να βγαλουμε συμπερασμα.

Μια από τα ίδια φίλε μου τζάμπα σπαταλάμε το χρόνο μας με τα παλιόμοντελα μου μεσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Αλλαζουμε? Να ρθω Σαλονικα εγω Πεμπτη βραδυ με Παρασκευη και να ρθεις Αθηνα ΣΚ? Απιστη γατα εισουν και απιστη θα μεινεις😎

ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΡΑ ΟΛΚΗΣ ΜΕ ΕΝΤΟΝΟΤΑΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑΑΑΑΑ ΑΙΝΤΕΕΕ 😀 

ΥΓ. Θα ρθει καποτε και ο ιστορικος.Και σε εσας και σε εμας.

ρε σε λεω το φοβαμαι για πεμπτη..δεν ειμαι εγω του γουριου...αληθεια το φοβαμαι...αν κατσει ναι θα ειναι εντυπωσιακο...τωρα οσον αφορα το αλλο γατα και πιστη δυσκολα...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω πω ..πάλι καλά δούλευα και δεν έκατσα να ψυχοπλακωθώ στα ραν.......μεγάλη υπόθεση τελικά...χτες είχα γίνει χάλια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλήθεια σας λέω παιδιά δεν ξέρω αν θέλω να δω και τζιφο.το μόνο που μπορεί να κάνει ο τσαρλατάνος πλέον ειναι να χαλάσει και αυτό για Πέμπτης και μας πετάξει έξω απ' όλα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, geornik είπε:

Η Κωνσταντινουπολη σημειωτεον επιτελους θα δει πολυημερο μεγαλο χιονι το πρωτο μετα το χειμωνα 2017 που πιθανοτατα να εξελιχθει σε ιστορικο...το περσινο του Φλεβαρη εσκασε λιγο ανατολικοτερα της ενω το 2019 ο Τηλεμαχος για καποιο λογο δεν την επηρεασε οπως αναμενοταν κ το 2018 επισης δεν εκανε κατι...

ειλικρινα δεν με νοιαζει καθολου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Πω πω ..πάλι καλά δούλευα και δεν έκατσα να ψυχοπλακωθώ στα ραν.......μεγάλη υπόθεση τελικά...χτες είχα γίνει χάλια....

αστα σωτο...εγω που εχω γερο στομαχι σημερα τα παιξα...ειδικα καποια στιγμη ετρεχαν τζιφος και ευρωπαικο ταυτοχρονα και εκει ηταν παρανοια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, geornik είπε:

Πρωτη φορα ειμαστε ταυτοχρονα τοσο κοντα σε μεγαλο χιονι αλλα και το απολυτο τιποτα...

πρωτη φορα???δε νομιζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...