Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βελτίωση στον υετό της πέμπτης βλέπω προς στιγμήν... Φαντάζομαι οτι θα βγαλει το χαμηλό πιο βόρεια ίσως είναι ιδέα μου αφού το θέλω σαν τρελος🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Βελτίωση στον υετό της πέμπτης βλέπω προς στιγμήν... Φαντάζομαι οτι θα βγαλει το χαμηλό πιο βόρεια ίσως είναι ιδέα μου αφού το θέλω σαν τρελος🤣

στο είπα και πριν...λεπτομέρειες απλά...κρεμόμαστε απο μια κλωστή...και βγήκε καλύτερο κιόλας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά καλύτερο βγήκε αλλά αυτά είναι όντως φτερό στον άνεμο, ας το έχει κάπως έτσι κ αύριο βράδυ κ μετά περιμένουμε απλά να το δούμε κ στην πράξη κ ότι γίνει. Είναι γρήγορο κ οριακό, αν καθίσει καλά θα έχουμε μια υπέροχη βραδιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σταθερότητα και καλούδια! Μη ξεχνιόμαστε, απλά είναι το κύριο.. Ας χαρούμε με όλη τη πίτα σε μια ωρίτσα στα ενσέμπλς και να αναμένουμε τα αυριανά αποτελέσματα..
2 βήματα λοιπόν ακόμα και ετοιμασίες για φτυάρια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

στο είπα και πριν...λεπτομέρειες απλά...κρεμόμαστε απο μια κλωστή...και βγήκε καλύτερο κιόλας

Ισχύει φίλε είχες δικιο... το μετα πως θα βγει ειναι το θεμα.. η υφεση ειναι ελαχιστα πιο ισχυρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Eλαχιστεs διαφορεs για την Πεμπτη, πιστευω πωs μπαινει πιο νωριs το χαμηλο με το 18αρι

Φάνηκε από το προηγούμενο ραν ότι κερδίζουμε ώρες ... Αυτό λίγο καλύτερα

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι οπως το κοβω η 2η φαση θα βγει σιγουρα χειροτερη. Αυριο στο 12αρι ομως οι ταφοπλακες, ακομα ειναι νωρις ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Μια χαρα η πρωτη φαση παει για ασπρισμα η θεσσαλονικη. 

Μακάρι. Ας βγει κάποιος κερδισμένος σίγουρα και βλέπουμε για εμάς εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε ΠΟΛΥ καλα ο τζιφουλας θα μοιράσει χαμόγελα απόψεσε νότιους και σε βόρειους! Σωστή η κίνηση του χαμηλού ανεβαίνει ο αζορικος και πιέζει πιο δυναμικά. Κατεβάζει τέρατα!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Ισχύει φίλε είχες δικιο... το μετα πως θα βγει ειναι το θεμα.. η υφεση ειναι ελαχιστα πιο ισχυρη

αυτο το ελαχιστα εχει μεγιστο αποτελεσμα..πιο νωρις πιο πολυ πιο μετα στο επικεντρο...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Σταθερότατος μεν, ΊΣΩΣ ζεστάνει λίγο στα ανσάμπλς

Νίκο είσαι σίγουρος ότι το θες αυτό?..μην ψάχνουμε τις Τ τη τελευταία στιγμή κ τη βγάλουμε με χιονοβιοχλαπατσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...