Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Υπάρχει και μεγάλο ενδεχόμενο να υποβαθμιστεί ακόμα περισσότερο αυτό της πέμπτης που ούτως η άλλως είναι φτερό στον άνεμο 

Θα το δεις Σωτηρη, μην ανησυχεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ipokratios politia snow είπε:

Εχει όμως διαφορά στην λογική της δημιουργίας χαμηλού τόσο στο σημείο όσο και στην ώρα κυκλογεννησης, σε σχέση με το προηγουμενο τρεξιμο του

Χαμηλο να βγει και ας ερθει απο την αιθιοπια...εδω που φτασαμε κυνηγαμε οτι θετικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα μωρη Iaconara αρρώστια!!!! Ίσως αυτό το τρέξιμο, μαζί με το πρωινό τους να είναι η αρχή ενός υπέροχου τέλους και όχι το τέλος μιας υπέροχης αρχής!! 

Μου βγήκε ο Τσώρτσιλ από μέσα μου...?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, menidi said:

Ελα μωρη Iaconara αρρώστια!!!! Ίσως αυτό το τρέξιμο, μαζί με το πρωινό τους να είναι η αρχή ενός υπέροχου τέλους και όχι το τέλος μιας υπέροχης αρχής!! 

Μου βγήκε ο Τσώρτσιλ από μέσα μου...?

Συγκινηθηκα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι βρισκόμαστε στη χρονική στιγμή που δεν χάνονται τα πάντα με 1-2 άσχημα τρεξίματα. Θα πρέπει όμως απο το επόμενο κιόλας τρέξιμο στα πιο αξιόπιστα μοντέλα να αρχίσουν βελτιώσεις. Αν δεν συμβεί αυτό και ιδιαίτερα αν δούμε κάτι ακόμα χειρότερο τότε λέμε αντίο.

Επεξεργάστηκε από weatherfan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι θα ευχόμουν να βγει το icon που στο παρελθόν υπήρξε το πιο φειδωλό και πιο κακιασμένο, ομολογώ ότι δεν το περίμενε 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα μωρη αρρωστια...χαχαχαχχ 

Η ευκαιρια να αποκτησεις αξιοπιστια γερμανε και απο εκτοεβδομος να πας πρωτος

 

icon-0-120.png

icon-6-120.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

IMG_20210112_113044.png.094161dca3c85c7d7e97900c0cfc6d70.pngΣτο icon ο αυλώνας έχει την καλυτερη κλίση , και υπάρχει δυνατότητα να αποκτήσει καλυτερη κλίση με καλυτερη θεση το χαμηλό κατεβάζοντας κι άλλο τις θερμοκρασίες

 

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, OLYMPUS MONS said:

IMG_20210112_113044.png.094161dca3c85c7d7e97900c0cfc6d70.pngΣτο icon ο αυλώνας έχει την καλυτερη κλίση , και υπάρχει δυνατότητα να αποκτήσει καλυτερη κλίση με καλυτερη θεση το χαμηλό κατεβάζοντας κι άλλο τις θερμοκρασίες

 

InkedIMG_20210112_113044.png.094161dca3c85c7d7e97900c0cfc6d70_LI.jpg.5b87a11ad2200dee779b20e223aa06b2.jpg

λιγες πιεσεις προς γερμανια τοσο δυσκολο ειναι ρε φουστη μου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...