Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αν συνεχιστεί αυτή η τάση αυριο το πρωι μπορεί να δειχνουν καθαρό κεντροβορειο με πορεία στη μαύρη θάλασσα ελάχιστο θελει...το μόνο που χρειάζεται να αποδυναμωθεί κι αλλο ο αυλωνας

Νομίζω αυτό μας ευνοεί εδώ στην Θράκη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

τωρα μιλας για ΚΒ μονο ομως ετσι; 

γενικα δεν βγαινει ακρη ομως οτι πει ο οποιοσδηποτε θα πεσει εξω ΣΤΑΝΤΑΡ. μεχρι και στο nowcast  θα βλεπουμε νεες εξελιξεις 

βρε για κεντροβορεια μιλαω αλλα με αυτο το γυρισμα ειτε κεντρονοτια ειτε κεντροβορεια το εχουμε στο τσεπακι..με τις αλλες μπουρδες περναμε ενα τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νομιζω οτι ο ναυτης το εδειξε το πρωι το σεναριο αυτο. γι'αυτο ο αρναουτ δεν βγηκε στισ πεντεμιση. μαλλον θελει παραπανω στοιχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ουκμο μεχρι στιγμης ειναι μονο του

Το μονο που φοβαμαι ειναι μην παει προς τα εκει ο ευρωπαιος

Τουλαχιστον ας βγαλει ενα σεναριο αναμεσα απο τζεμ και τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οφέιλω να δώσω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στον Βαγγέλη για την αισιοδοξία του που παραμένει πάντα φάρος στα σκοτάδια της απαισιοδοξιας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Περιμενω ευρωπαιο με τον σταυρο στο ενα χερι και την ταφοπλακα στο αλλο😇

Ουτε σημερα οι ταφοπλακες

Απο πεμπτη αυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και ολο αυτο ξεκινησε επειδη με προκαλεσε για all in αγωνα ξερει ποιος...χαχαχαχαχα...

Οπου βγει κοπρε....Μεχρι τελικης πτωσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω εχω πραγματικα την ευλογη απορια.... με τοσο θερμο χειμωνα να εχει προηγηθει και απουσια χαμηλων, το αιγαιο ειναι πραγματι πιο θερμο , και κατεβαινει αυτο το πραγμα, 

τι δεν παει καλα και δν βγαινουν διαταρραχες; επρεπε να γενναει και το αιγαιο και το ιονιο. ισως το οτι η ψυχρη μαζα περναει για μικρο χρονικο διαστημα; Η στο nowcast  θα βλεπουμε υποτροπες και τραφακια και οποιος ευνοησει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Εγω τον μπαμπουλα φοβαμαι τον παιο.Αυτος κραταει την πιτα τελικα.

 

12 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Πολύ σημαντικό τι θα δείξει το τζεμ που εδώ και πολλά ραν δείχνει σχεδόν τα ίδιο με τον ευρωπαίο...

Σωτηρη εσυ την Πεμπτη ασπριζεις παντως. Εγω παλι ισως προλαβω να δω ενα 10ποντο σε 4,5 ωρες.Μεχρι τοτε θα κοιταω μονο αυτο γιατι τα μοντελα δε πετυχαινουν αγελαδα στα 2 μετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Hlioupolitis98 said:

εγω εχω πραγματικα την ευλογη απορια.... με τοσο θερμο χειμωνα να εχει προηγηθει και απουσια χαμηλων, το αιγαιο ειναι πραγματι πιο θερμο , και κατεβαινει αυτο το πραγμα, 

τι δεν παει καλα και δν βγαινουν διαταρραχες; επρεπε να γενναει και το αιγαιο και το ιονιο. ισως το οτι η ψυχρη μαζα περναει για μικρο χρονικο διαστημα; Η στο nowcast  θα βλεπουμε υποτροπες και τραφακια και οποιος ευνοησει;

Νομιζω πως αυτό, το sea/lake effect δεν μπορούν να το προβλέψουν τα μοντέλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

εγω εχω πραγματικα την ευλογη απορια.... με τοσο θερμο χειμωνα να εχει προηγηθει και απουσια χαμηλων, το αιγαιο ειναι πραγματι πιο θερμο , και κατεβαινει αυτο το πραγμα, 

τι δεν παει καλα και δν βγαινουν διαταρραχες; επρεπε να γενναει και το αιγαιο και το ιονιο. ισως το οτι η ψυχρη μαζα περναει για μικρο χρονικο διαστημα; Η στο nowcast  θα βλεπουμε υποτροπες και τραφακια και οποιος ευνοησει;

Μπορει να συμβει και αυτος που λες

Νομιζω οτι  βιαζομαστε πιστευω

Μπορει ολα αυτα να φανουν με ποιο ανανεωμενα στοιχεια τις επομενες ωρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Panagiotis είπε:

Νομιζω πως αυτό, το sea/lake effect δεν μπορούν να το προβλέψουν τα μοντέλα 

δεν μιλαω για αυτο. αυτο βγαζει μπορες. σαν ασταθεια.

μιλαω για κυκλογεννεση. που με τετοια διαφορα θερμοκρασιων θα επρεπε να βγαζει εστω και αβαθη χαμηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αν βγει ετσι και βγει πανελλαδικό ειναι ξεκάθαρη νίκη του ναύτη και του γαλλικού που το εδειχναν ετσι εδω και μερες σε διάφορα σαν.. με οτι ανάλυση βεβαια μπορει να έχουν...Και προπερσι παλι ο ναυτης είχε δείξει κατξ πρωτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...