Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

μιλαει για την Παρασκευη....

ρωτησα γενικοτερα. δεν εχω δει καλυτερο σεναριο απο αποψη ψυχους μεχρι και την κυριακη. δεν νομιζω να μπορει παρακατω να παει απο -7 στα 850.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κόβω να βγαίνει πανελλαδικός τελικά , έξω να χιονίζει  και εμείς  να βλέπουμε ναύτη, τζεμ, τζιφο κλπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω περιμενω ναμτζεμ παντως και οποιος θελει ας κοροιδεψει..ας δει τα τρεξιματα που εχει απο την αρχη μαζι με το παραληλο και το γαλλικο εχουν πιασει πολυ καλυτερα απ ολους το σκηνικο..ετσι πιστευω

η αλήθεια είναι πως το κοίταξα το μεσημέρι και απλά γέλασα και ξαφνικά βλέπω να το ακολουθάνε γαλλος παραλληλο και τζεμ...κάθε μοντέλο έχει την αξία του πραγματικά

navgem-0-108.png?12-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Spartan said:

Δηλαδη εσενα θα σε χαλαγε?

Εδω μιλαμε για κοντομανικα γεναρη μηνα

με αυτα που βλεπουμε και 2ωρη χιονοπτωση θα ειναι επιτυχια.....μακαρι ποιος δεν το θελει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την ωρα των φαινομενων οντως παιζουμε με -6 και -7 στα 850 αλλα με εξαιρετικο 500αρη και ποιοτικα χαρακτηριστικα οποτε χιονοπτωση μεχρι κυμα και χιονοστρωση απο 200 και πανω με λιγη τυχη. Ωστοσο πρεπει να μοντελα να καταληξουν ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω περιμενω ναμτζεμ παντως και οποιος θελει ας κοροιδεψει..ας δει τα τρεξιματα που εχει απο την αρχη μαζι με το παραληλο και το γαλλικο εχουν πιασει πολυ καλυτερα απ ολους το σκηνικο..ετσι πιστευω

Εγώ παντως δεν σε κοροιδεύω. Με βάση αυτά που είδαμε στο Ναυτη το πρωί!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Για παμε..δεν βαζω ουκμο για ευνοητους λογους...🤪🤪🤪

gemeu-0-108.png

arpegeeur-0-114.png

icon-0-108.png

gfs-0-114.png

gfs-0-120.png

 

3 λεπτά πριν, south coast είπε:

τα κεντροβορεια παιζουν δυνατα πλεον για 17-18 ,η ταση ειναι να κινηθει βα το χαμηλο

Που το ειδες αυτο;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, gthomasandros είπε:

με αυτα που βλεπουμε και 2ωρη χιονοπτωση θα ειναι επιτυχια.....μακαρι ποιος δεν το θελει.....

Ε μα.Ζησαμε την απολυτη καιρικη αηδια αυτες τις ημερες

Μακαρι να πανε ολα καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Την ωρα των φαινομενων οντως παιζουμε με -6 και -7 στα 850 αλλα με εξαιρετικο 500αρη και ποιοτικα χαρακτηριστικα οποτε χιονοπτωση μεχρι κυμα και χιονοστρωση απο 200 και πανω με λιγη τυχη. Ωστοσο πρεπει να μοντελα να καταληξουν ...

Για ποια μέρα φίλε ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Philip είπε:

Πάνω που θα έλεγα ότι το γαλλικό είναι μάλλον άκυρο, είδα το παράλληλο. Θεωρείται καθόλου αξιόπιστο;

Δες και τζεμ , Ναύτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Philip είπε:

Πάνω που θα έλεγα ότι το γαλλικό είναι μάλλον άκυρο, είδα το παράλληλο. Θεωρείται καθόλου αξιόπιστο;

Καθόλου άκυρο δε μου φαίνεται και το Τζεμ τα ίδια κάνει 

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Για ποια μέρα φίλε ;

Τζεμ και τζιφος καθως και παραλληλο τζιφου για 17 απογευμα-18 πρωι (εχουν διαφορετικο χρονισμο ομως). Μη φανταστεις κατι μεγαλοπρεπες.

Επεξεργάστηκε από Santa snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα για χιονοπτωσεις εως και τα 100 μετρα πχ;

το ψυχος με προβληματιζει. ενω στα 500 hpa  ειμαστε ανετοι, στα 850 θα εβαζα σαν μεγιστο το -7 δυστυχως που στο παρελθον μας εχει αφησει ξεκρεμαστους πολλες φορες.

Ναι Οδυσσεα.Μακαρι να εχουμε μπολικο υετο τις πρωτες πρωινες ωρες της Παρασκευης.Θα χιονιζει με θετικες βεβαια θερμοκρασιες των 1-3c κατα τοπους στα πεδινα ενω θα υπαρχουν και περιοχες που θα εχουν χιονονερο η και βροχη (νοτια Αττικη) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Το κόβω να βγαίνει πανελλαδικός τελικά , έξω να χιονίζει  και εμείς  να βλέπουμε ναύτη, τζεμ, τζιφο κλπ

Πες το ψέματα....σημεία των....καιρικών καιρών!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, thesprotos said:

Στο τζεμ και στο ναυτη😊😊

 

5 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

 

Που το ειδες αυτο;;;;;;

Στα τριτοδευτερα ...Γιωργο και σε καποια ensembles,μεχρι εχθες το πηγαινε Κυπρο-ισραηλ,σημερα μου δινει την εντυπωση οτι κινειται βα της ροδου.Δεν ξερω μπορει να εχω λαθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...