Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Γαλλικό μάλλον θα τα τραβήξει όλα πιστεύω.. Φαίνεται. Καλά χιόνια απο Λαμία και πάνω παιδιά. Θέλουμε φωτογραφίες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τις αρκουδες να κατεβαινουν στη θαλασσα,με τις νυφιτσες να σουλατσαρουν επισης...Αυτο δεν ειναι το Αιγαιο πλεον αλλα το Αττικο παρκο παιανιας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

To Γαλλικό μάλλον θα τα τραβήξει όλα πιστεύω.. Φαίνεται. Καλά χιόνια απο Λαμία και πάνω παιδιά. Θέλουμε φωτογραφίες

 Νικόλα γελάμε τωρα η αργοτερα ....μας δουλεύεις ρε εμεις κοιταμε να πιστουμε απο γαλλικο και ναύτη και εσυ χιοονιζεσια με τζιφο και ίσως με ευρωπαιο και μας εχεις σιγουρους χαχαα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

To Γαλλικό μάλλον θα τα τραβήξει όλα πιστεύω.. Φαίνεται. Καλά χιόνια απο Λαμία και πάνω παιδιά. Θέλουμε φωτογραφίες

Κάτσε Νικόλα πέρα από πλάκα είμαι επιφαλυκτικός γιατί βελτιώνονται μόνο τα μικρά...αν δούμε ουκμο και ευρωπαικό στα 12 αρια να πηγαίνουν προς αυτήν την κατεύθυνση τότε ναι θα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα για μας εδώ πάνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Κριμα που θα βουλιαξει το πειρατικο μολις βγουν το θωρηκτο gfs και το αντιτορπιλικο ευρωπαικο...

έγραψες 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

Κάτσε Νικόλα πέρα από πλάκα είμαι επιφαλυκτικός γιατί βελτιώνονται μόνο τα μικρά...αν δούμε ουκμο και ευρωπαικό στα 12 αρια να πηγαίνουν προς αυτήν την κατεύθυνση τότε ναι θα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα για μας εδώ πάνω

Το ουκμο εχει βελτιωθεί παρα παρα πολυ ευρωπαιο περιμενουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

To Γαλλικό μάλλον θα τα τραβήξει όλα πιστεύω.. Φαίνεται. Καλά χιόνια απο Λαμία και πάνω παιδιά. Θέλουμε φωτογραφίες

Δηλαδη θεωρεις οτι οι κεντρονοτιοι το κλαίμε? Τι σε επιασε ρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς φιλους στο φορουμ κλαψιαρηδες γκρινιαριδες κλπ ειδικα το φιλο απο βολο περασανε τα χρονια που ο τζιφος ηταν οτι καλυτερο υπαρχει πλεον ειναι 4 μοντελο προγνωσης οποτε υπομονη μεχρι τις 5 και μιση να δουμε τι θα βγαλει στο 12αρι ολα τα μοντελα αλλαζουν συνεχως καθως η μαζα ειναι το ισχυρη που ειναι δυσκολη η ασφαλη εκτιμηση...δεν εχουμε να κανουμε με μια συνηθισμενη ψυχρη εισβολη παιδια οποτε ολα ειναι ρευστα...ευχαριστω..φιλικα παντα το κλαψιαρηδες και γκρινιαριδες χαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ξαφνικά οι μισοί  βόρειοι σαν τα σαλιγκάρια εμφανίστηκαν .

Δε νομίζω ότι έχουμε καμμία τύχη από ξημέρωμα Παρασκευής και μετά. 

Μακάρι νοτια οπου πιάσει να είναι δυνατά χιόνια να τα χαρούν όλοι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

Κάτσε Νικόλα πέρα από πλάκα είμαι επιφαλυκτικός γιατί βελτιώνονται μόνο τα μικρά...αν δούμε ουκμο και ευρωπαικό στα 12 αρια να πηγαίνουν προς αυτήν την κατεύθυνση τότε ναι θα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα για μας εδώ πάνω

Το ουκμο και το ευρωπαικό προς αυτή την κατεύθυνση είναι..άσχετα αν δεν βγαίνουν τόσο καλά..σκάνε αυλώνα αδριατική και τα δύο..η θέση του χαμηλού δνε θα κλειδώσει ούτε αύριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Το ουκμο εχει βελτιωθεί παρα παρα πολυ ευρωπαιο περιμενουμε 

το θέλω ακόμα πιο βελτιωμένο για να πειστώ 😛 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παρακαλαμε και αγωνιουμε για λιγο χιονακι αρε τι εχει γινει στον καιρο παλια τα ειχαν σχεδον σιγουρα και ηταν και μπολικα ισως αλλαξει καποια στιγμη αλλα ετσι οπως το παει δυσκολα..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

Το ουκμο και το ευρωπαικό προς αυτή την κατεύθυνση είναι..άσχετα αν δεν βγαίνουν τόσο καλά..σκάνε αυλώνα αδριατική και τα δύο..η θέση του χαμηλού δνε θα κλειδώσει ούτε αύριο

Ειδες υετο ουκμο?μην δεις καλυτερα ειδικα εσυ χαχχα θεσσ δεν μενεις?

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Κοιτα απο 22 βαθμους το προτιμω.

Εντάξει και εγώ από τον θάνατο προτιμώ τα βασανιστήρια αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι τα βασανιστήρια είναι καλά 😛 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η εμυ κανει λογο για χιονοπτωσεις απο το μεσημερι στα ορεινα της θεσσαλονικης που απο το απογευμα θα ενταθουν και το βραδυ θα χιονισει και σε πεδινες περιοχες..Ειναι η προσφατη ανανεωση του μεσημεριου...Για αυριο παντα...

Ο θεος μαζι της και μαζι σας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

The Canadian Model actually comes in second in accuracy with an accuracy correlation of 0.899. But NOAA's U.S. main model, called the Global Forecast System (GFS) is in third place at accuracy in this case. The five day accuracy is 0.894, and just slightly less accurate than the Canadian Model

Skill comparison between NOAA GFS & ECMWF last 14-years. While the European is, on average, the more accurate model, the American sometimes produces better forecasts. ... When these ensemble forecasts differ by a lot, this tells forecasters that there is high uncertainty in the model predictions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Δηλαδη θεωρεις οτι οι κεντρονοτιοι το κλαίμε? Τι σε επιασε ρε

Εννοείται Οδυσσέα. Η θέση του χαμηλού χαλάει θερμοκρασίες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ή κατι βλεπουν τα μικρα μοντελα ή δε βλεπουν την τυφλα τους παραμενουμε μεγαλο αουτσαιντερ κ οσο πιο βορεια τοσο πιο δυσκολα. μαζεψτε οτι αποθεματα εχετε για το all in το βραδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω παντως εαν ημουν απο την Μακεδονια περισσοτερο βαρος θα εριχνα στην αυριανη μερα και κυριως τη νυχτα...Γνωμη μου παντα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...