Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

το παιδι μενει ανακασια οποτε αυτος παει ανετα για 20ποντο

Και για όσους δε το κατάλαβαν...το παιδί μενει ανακασια οποτε αυτος ανετα παει για 20ποντο😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Και για όσους δε το κατάλαβαν...το παιδί μενει ανακασια οποτε αυτος ανετα παει για 20ποντο😂😂😂

αχαχαχαχαχα κολλησε το λαπτοπ ρε ....παλι καλα ανεβηκε μονο 3 φορες γτ οταν ξεκολλησε φοβομουν ποσες φορες μπορει να εχει ανεβει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

πραγματικα εχεις φοβερο ταλεντο στο χιουμορ!!! ωραιος ρε γιωργαρε!!!

Εχω ατσαλωθεί σαν χαρακτηρας στις απογοητευσεις και τις φαπες Στελαρα.Βλεπεις ειμαι ΑΕΚ στο ποδοσφαιρο,και υποστηριζω Αθηναικο χιονιά στον καιρο.

58f1fa43e36e5dde31bafaebcdb6ad00.jpg.d23c8445c4725fabb8b52da194cc4ff8.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Αδερφε εχουμε ψυχρο περασμα ηδη απο σημερα, την παρασκευη ο, τι γινει το βραδυ πριν ερθουν τα συννεφα ειναι σημαντικο, γτ η θερμοκρασια θα εχει πεσει κ δε θα ανεβει. Εγω πιστευω το κεντρο μαξ να παιζει με χιονονερα στην αρχη με 3 βαθμους γρηγορα ομως χιονι 20 ποντους μεσο ορο! 

Συμφωνούμε ότι διαφωνούμε 😛 Εγώ 20 πόντους Καρτάλη με Ερμού δεν το πιστεύω με τίποτα πάντως. Φιλικά εννοείται 🙂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να θυμησω μονο στους λαρισαιους φιλους μας οτι ο @[weathermaniac] ειναι Λαρισα και οχι Γιαννενα.Αφηνω αυτο εδω ως συμπληρωματικο στοιχειο στην προγνωση..

Ναι σωστο αυτο χαχαα..προγνωση απο εμας αυριο με τον παραγοντα μιχαηλ να ειναι σημαντικος χαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχω ατσαλωθεί σαν χαρακτηρας στις απογοητευσεις και τις φαπες Στελαρα.Βλεπεις ειμαι ΑΕΚ στο ποδοσφαιρο,και υποστηριζω Αθηναικο χιονιά στον καιρο.

58f1fa43e36e5dde31bafaebcdb6ad00.jpg.d23c8445c4725fabb8b52da194cc4ff8.jpg

Στα ίδια είμαστε χαχαχ!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσοι είστε απο Βόλο μη δίνετε σίγουρες προβλέψεις παιζει να στε η πιο οριακή πόλη στην ελλαδα ισως μετα την Αττική σε αποψη πρόγνωσης χιονιου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Hμερομηνία της φωτο?

08-01-2019, λίγες μέρες μετά τη Σοφία... Φυσικά είχε χιονιστεί και το ανατολικό κομμάτι της πόλης αλλά εκεί η χιονόστρωση ήταν μικρότερη με αποτέλεσμα να το λιώσει... όσο πιο δυτικά στην πόλη τόσο μεγαλύτερο το πάχος της χιονόστρωσης η οποία ΄έμεινε για μέρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχω ατσαλωθεί σαν χαρακτηρας στις απογοητευσεις και τις φαπες Στελαρα.Βλεπεις ειμαι ΑΕΚ στο ποδοσφαιρο,και υποστηριζω Αθηναικο χιονιά στον καιρο.

58f1fa43e36e5dde31bafaebcdb6ad00.jpg.d23c8445c4725fabb8b52da194cc4ff8.jpg

θα μπορουσα να την χαρακτηρισω κ πετρινη χρονια το 20... ευχομαι απο αυριο να πανε ολα καλυτερα.σημερα ας συνεχισει αυτο το μοτιβο μια μερα ακομη😉😉😉😉😉

το να εχουμε θετικη διαθεση κ σε αναποδες στιγμες ειναι σημαντικο για την ψυχικη μας υγεια.αν κ εσυ στα ορεινα εχεις πολυ καλυτερη τυχη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Όσοι είστε απο Βόλο μη δίνετε σίγουρες προβλέψεις παιζει να στε η πιο οριακή πόλη στην ελλαδα ισως μετα την Αττική σε αποψη πρόγνωσης χιονιου...

Δεν έχει καλές Τ τις ώρες των φαινομένων. Σίγουρα θα βοηθήσει ο ΒΔ αν υπάρχει αλλά για καλή χιονόστρωση θέλεις γεμάτες αρνητικές. Εμένα απλή χιονόπτωση χωρίς στρώσιμο (άσπρη βροχή δηλαδή) δεν μου λέει κάτι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

28 του μηνα κατι βλεπει το ευρωπαικο ισως τοτε ειναι ο κανονικος χιονιας θα δουμε στα επομενα τρεξιματα

screencapture-meteologix-com-gr-forecast-264371-athens-ensemble-euro-temperatur850-1610613716823.png

Το μόνο που φαίνεται σ αυτο το διαγραμμα ειναι οτι ισως ξαναχιονισει στη Μαδρίτη χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Κάποιος από κεντρική Μακεδονία να μου πει αν χιονιστω?

Γκάρυ κανεις έτοιμασιες???φασόλια και τέτοια??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εδώ όσο πάει πίσω η έλευση του ψύχους νομίζω καίγεται και ο ορεινός όγκος.

Όχι ότι θα μπορούσαμε να πάμε τουλάχιστον να βλέπαμε χιόνι στην κορυφή του Παντοκράτορα.

Τουλάχιστον θα στεγνώσουμε λίγο από τις συνεχόμενες βροχοπτώσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, geod said:

UK Που ειμαστε παντως φαγαμε τσαμπα κρυο φιλε.. . .

στο Μπαφι θα αρχισουμε τους μπ...ους lOL

Εδω μην εχεις ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Κάποιος από κεντρική Μακεδονία να μου πει αν χιονιστω?

Με λιγη τυχη σημερα το βραδυ ναι...Και  σαββατο πρωι με μεσημερι μαλλον αλλα δεν είναι ακόμα σιγουρο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα, για σημερα βραδυ υπαρχει πιθανοτητα χιονιου Αν.Μακεδονια και Θρακη;

Επεξεργάστηκε από Alexandros
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...