Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντωμεταξύ θα έρθει αυλωνας σε ιονιο αδριατικη θα φτιαχτεί χαμηλο και οι περιοχές που θα δουν σοβαρό χιονι θα ναι το Καρπενήσι η λαμια και η Καρδίτσα...δε ξέρω και για Σποράδες...Πάντως παιρνουμε ελαχιστα απο οσα θα μπορούσε να δώσει σαν σύστημα..Έτσι νομίζω τουλαχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο κακο είναι ότι κινείται πολύ γρήγορα για αυτό το θέλουμε να σκάσει από το δυνατόν πιο δυτικά,αλλιώς η θέση είναι εξαιρετική για κεντρική ελλαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξενερωμενες...καλημερες.Για το θαυμα πλεον τα πεδινα της αττικης Κυριακη απογευμα με Δευτερα μεσημερι μηπως και δουν χιονοπτωση αν φτιαξει λιγο η κατασταση.Σαββατο και οσο ειναι το χαμηλο κοντα μας δεν βλεπω να μπορουμε να πεσουμε κατω απο -4 στα 850 οποτε τα χιονια θα πεφτουν απο 300μ  και πανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, fullmoon36 είπε:

προς χαλκιδικη αναφερομαι και ομως ξερω οτι παιζει ρολο η περιοχη που περναει ο βαρδαρης και στον προμαχωνα αν δεις παλιοτερα μοντελα σχεδον παντα επαναλαμβανεται αυτη η μειωση σαυτες τις περιοχες με βορειοδυτικο δεν ειναι ετσι?

σε πια περιοχη μενεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Ξερόκρυο η Αττική, άντε και καμμία αερομεταφερόμενη νιφάδα... και η Ανοιξη επανέρχεται από το μεθεπόμενο ΣΚ...

Εσενα με τα χρονια σε συμπαθω ολο και περισσοτερο.Ουτε ευχολογια,ουτε συναισθηματισμος,ψυχρος εκτελεστης,terminator

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι Αθηναίοι το έλεγε ο Σάκης εδω και μερες αντίσκηνο εξω απο το σπίτι ενός δροσοπηγιωτη....ονόματα δε λέμε...μη ψάχνετε τσαμπα νιφαδα ενω αυτος θα βλέπει παπλαμουδα δροσοπηγιωτικη😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Οι Αθηναίοι το έλεγε ο Σάκης εδω και μερες αντίσκηνο εξω απο το σπίτι ενός δροσοπηγιωτη....ονόματα δε λέμε...μη ψάχνετε τσαμπα νιφαδα ενω αυτος θα βλέπει παπλαμουδα δροσοπηγιωτικη😁

Απαγορευεται η εισοδος στον οικισμο σε αθηνεζους...🤪🤣🤣(Αναξιο λογου βεβαια αυτο που θα κανει εδω)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Απαγορευεται η εισοδος στον οικισμο σε αθηνεζους...🤪🤣🤣(Αναξιο λογου βεβαια αυτο που θα κανει εδω)

Ενα 15ποντο θα το δεις...Τι να φερουμε?Μην ερθουμε και με αδεια χερια😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Οι Αθηναίοι το έλεγε ο Σάκης εδω και μερες αντίσκηνο εξω απο το σπίτι ενός δροσοπηγιωτη....ονόματα δε λέμε...μη ψάχνετε τσαμπα νιφαδα ενω αυτος θα βλέπει παπλαμουδα δροσοπηγιωτικη😁

Φιλαρακι εγω την εκτιμηση απο κυριακη την πηγα τρενο...Θα δω και την βροχουλα μου το σαββατο και ειμαι κομπλε...Ελεγα να παω κοκκινο βοιωτιας αλλα δεν αξιζει...Τουλαχιστον θα το δει ο Γιωργαρος αλλα μαλλον θα ναι και ο μοναδικος στην Αττικη...Μαζι με το παλικαρι απο την Ιπποκρατειο...Στρωμενο εννοω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως  ειπε και ο ζιακοπουλος, με αντικυκλωνα της πλακας ο αυλωνας κατεβαινει εξασθενημενος και αναιμικος για αυτο και η πορεια αυτη... Σε μεγαλους μουφοχειμωνες παντα υπαρχει μια τετοια μουφοεισβολη... Περαστικα μας και εννοειτε ταφοπλακα... Καλα χιονια !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απαγορευεται η εισοδος στον οικισμο σε αθηνεζους...🤪🤣🤣(Αναξιο λογου βεβαια αυτο που θα κανει εδω)

Μη λες τέτοια πράγματα..τι ανάξιο λόγου...σε σχέση με το χειμώνα που διανύουμε για να μη πω και σε σχέση με τον υπόλοιπο θα ναι οαση😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

Οπως  ειπε και ο ζιακοπουλος, με αντικυκλωνα της πλακας ο αυλωνας κατεβαινει εξασθενημενος και αναιμικος για αυτο και η πορεια αυτη... Σε μεγαλους μουφοχειμωνες παντα υπαρχει μια τετοια μουφοεισβολη... Περαστικα μας και εννοειτε ταφοπλακα... Καλα χιονια !

Ειμαστε καταδικασμενοι εμεις εδω χωρις αντικυκλωνα σοβαρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους! Εγώ πάντως όσο περνάει ο καιρός επιβεβαιώνομαι πως μας περιμενει κάτι καλό... Οι θερμοκρασίες κλείδωσαν... Ο υετός θα μας την κάνει την έκπληξη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, south coast είπε:

Ενα 15ποντο θα το δεις...Τι να φερουμε?Μην ερθουμε και με αδεια χερια😎

Αν ριξει 5 επιτυχια θα ειναι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Το θεωρω απίθανο...τα γύρω προαστια απο 200μ και πανω ναι αλλά η πόλη αμφιβάλλω αν προλάβει να δει και χιονοπτωση

Και εδώ το ίδιο??? η θα σταθούμε πιο τυχεροί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σα να μη φτάνει ο καιρός έχω και φίλους να μου στέλνουν τα μαθες Ε θα χιονίσει το ΣΚ το διάβασα στο ίντερνετ... Αντε να εξηγω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...