Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

οι κόκκινες γραμμές το χω αναφέρει ξανά είναι παγοβροχή, όχι και τόσο ευχάριστο φαινόμενο

ουτε στον εχθρο να μην του τυχη...μια φορα με το 0 στα 850 μου ετυχε πανω στο ωραιοκαστρο που πηρα τον δρομο απο κατω για κιλκις και γυρισα πισω αρον αρον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ουτε στον εχθρο να μην του τυχη...μια φορα με το 0 στα 850 μου ετυχε πανω στο ωραιοκαστρο που πηρα τον δρομο απο κατω για κιλκις και γυρισα πισω αρον αρον

Που να δεις εδω μετα την σοφια στο δευτερο χαμηλο ολα γυαλι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ουτε στον εχθρο να μην του τυχη...μια φορα με το 0 στα 850 μου ετυχε πανω στο ωραιοκαστρο που πηρα τον δρομο απο κατω για κιλκις και γυρισα πισω αρον αρον

Χαχα σε έπιασε πανικός Βαγγέλη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Noμίζω ήρθε η ώρα και επίσημα να αποχαιρετήσουμε τον τζίφο..τα ενς του ..το παραλληλο..το κύριο...υπολειτουργούν όλα...είναι κρίμα..ναι όλα τα μοντέλα κάνουν αλλαγές αλλά η επιμονή του τζίφου και μετά οι κωλοτούμπες στις 6 ώρες τον κατατάσουν και επίσημα στα πρωην μοντέλα..Μόνο ευρωπαικό πλέον για να μην χαλιέται η υγεία μας χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Αρναουτογλου ειπε χιονοπτωσεις στην θρακη και κεντρικη και ανατολ.μακεδονια

αλλα σε κεντρικη μακεδονια οχι κατι το ιδιαιτερο

Επεξεργάστηκε από Weather xanthi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλασαν σαφώς και τα ανσάμπλ.. και έμειναν ακαμια 10 άρια στο 3π να ακονίζουν καλά...στο 18 άρια θα έχουν προσαρμοστεί στον ευρωπαίο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, fullmoon36 είπε:

Αύριο πέντε απόγευμα

spot_screenshot.png

απ οποιο μοντελο και αν ειναι αυτο εχει βραδυ? και πως καταλαβαινεςι το χιονι απο την βροχη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Weather xanthi είπε:

Ο Αρναουτογλου ειπε χιονοπτωσεις στην θρακη και κεντρικη και ανατολ.μακεδονια

αλλα σε κεντρικη μακεδονια οχι κατι το ιδιαιτερο

στο ναο καστ στον λεανδρο ηταν να χιονιστουμε μεχρι αργα το απογευμα....και σταματησε στις 12..οποτε ας μην προτρεχουμε...ειναι πολυ βαθυ το χαμηλο θ ακουμπισει και δυτικα οπως και να χει οποτε εχει δυο στοιχεια που το κανουν απροβλεπτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

στο ναο καστ στον λεανδρο ηταν να χιονιστουμε μεχρι αργα το απογευμα....και σταματησε στις 12..οποτε ας μην προτρεχουμε...ειναι πολυ βαθυ το χαμηλο θ ακουμπισει και δυτικα οπως και να χει οποτε εχει δυο στοιχεια που το κανουν απροβλεπτο

Μα θα χιονισει ρε παιδια κ.μακεδομια και θεσσαλια θα εχει μεχρι τεταρτη μεσημερι ασθενεις χιονοπτωσεις μεχρι εκει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

απ οποιο μοντελο και αν ειναι αυτο εχει βραδυ? και πως καταλαβαινεςι το χιονι απο την βροχη?

gfs ειναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Μα θα χιονισει ρε παιδια κ.μακεδομια και θεσσαλια θα εχει μεχρι τεταρτη μεσημερι ασθενεις χιονοπτωσεις μεχρι εκει 

κοιτα εξαρτατε τι εννοει ο καθενα τελος και παμε γι αλλα..αλλος με αυτο μπορει να εννοει τελος βροχα..αλλος τελος τιποτα..αλλος τελος παει το 10 ποντο..αλλος τελος παει η πασπαλα..εγω ακομη και στα σοκ και δεος που γραφω εχω μια αρχη..οτι θα χιονισει απο απλη χιονοπτωση μεχρι στιβαγμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως αυτη η κακοκαιρια θα εχει το μεγαλυτερο ναο καστ εβερ..στην ουσια το μετεοσεντρε θα καρφιτσωθει απο σημερα στο πς μου καθως οτι συμβαινει τωρα βορεια μας θα εχει επιπτωσει και στο αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

παντως αυτη η κακοκαιρια θα εχει το μεγαλυτερο ναο καστ εβερ..στην ουσια το μετεοσεντρε θα καρφιτσωθει απο σημερα στο πς μου καθως οτι συμβαινει τωρα βορεια μας θα εχει επιπτωσει και στο αυριο

Να μας ενημερώνεις τότε τι συμβαίνει στο νάουκαστ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κοιτα εξαρτατε τι εννοει ο καθενα τελος και παμε γι αλλα..αλλος με αυτο μπορει να εννοει τελος βροχα..αλλος τελος τιποτα..αλλος τελος παει το 10 ποντο..αλλος τελος παει η πασπαλα..εγω ακομη και στα σοκ και δεος που γραφω εχω μια αρχη..οτι θα χιονισει απο απλη χιονοπτωση μεχρι στιβαγμα...

Κοιτα για θεσσαλια εννοω απλες ασθενεις χιονοπτωσεις να μετρησουμε την δευτερη μερα χιονοπτωσης για φετος και να μετα να παμε για την τριτη μερα και τεταρτη μερα συνεχωμενες και καλες χαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω Δυτική Πελοπόννησος ,Κεφαλονιά ( Αίνος ) , Λέσβος ,Χίος ,Σκύρος πιστεύω θα είναι οι θετικές εκπλήξεις της κακοκαιρίας που έρχεται . Για τις αρνητικές δεν γράφω ,δεν χρειάζεται .Μακάρι να μην υπάρχουν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...