Jump to content
thanossnow

Αναφορές ψυχρής εισβολής 26-28/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρελό θαψιμο στο Χελμό πάνω από το ήδη ενάμιση μέτρο της προηγούμενης κακοκαιρίας....Στα 1500 τα χιόνια...30mm στο χωριό με 7 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6,8 εδω και σιγά σιγά ο υετος τελειώνει...σώβρακα απ ευρωπαίος πήρε και στο πότε θα τελείωνε ο υετος και στο τι θερμοκρασιες θα είχαμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9,6 χιλιοστα η  Κομοτηνη και κεραυνος πριν λιγο μεσα στην πολη σιστηκαν τα παραθυρα απο το θαλαμο στο στρατοπεδο, χαμος. 12 Βαθμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

η φάπα🤣

δεν πρόκειται να πέσει χιόνι κάτω απ τα 300 μετρα τώρα μερικοι κάνουν χοουπκαστινγκ.φίλυρο στα 400 και ακόμα θετικό ΣΔ φαντάσου Κιλκις τώρα μπαίνει αρνητικό...ο σταθμός έχει θέμα δες υγρασία που βγάζει εξου και το αρνητικό ΣΔ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιόκαστρο πάντως πρέπει να ρίχνει καμιά νιφάδα . 1,6 βαθμούς με 0,3dp ενώ έχει υετό . Πάντα έχω παρατηρήσει το Ωραιόκαστρο πρωτοπορεί στην πτώση της θερμοκρασίας .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

δεν πρόκειται να πέσει χιόνι κάτω απ τα 300 μετρα τώρα μερικοι κάνουν χοουπκαστινγκ.φίλυρο στα 400 και ακόμα θετικό ΣΔ φαντάσου Κιλκις τώρα μπαίνει αρνητικό...ο σταθμός έχει θέμα δες υγρασία που βγάζει εξου και το αρνητικό ΣΔ

Είναι δύσκολο με τέτοιες συνθήκες αυτή η σχετική υγρασία όντως. Αν και όπως έχω πει η  μέση θερμοκρασία της διαδρομής της νιφάδας μετράει, ακόμα και με σημείο δρόσου πάνω από 0 στην επιφάνεια μπορεί να χιονίσει αν ψηλά έχει ψόφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Χιονόνερο στα 1.450-1.500 Μ στο ακ Ζήρειας...! Το γυρνάει...

Άντε καλή απολαυση βλεπω να το προλαβαίνεις δειχνει να χει υετο εκει ακομα αρκετο

Οοοο μεχρι και μετα τα μεσάνυχτα δειχνει να χει τωρα το είδα αν και φαινεται και απο τη δορυφορικη

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είναι δύσκολο με τέτοιες συνθήκες αυτή η σχετική υγρασία όντως. Αν και όπως έχω πει η  μέση θερμοκρασία της διαδρομής της νιφάδας μετράει, ακόμα και με σημείο δρόσου πάνω από 0 στην επιφάνεια μπορεί να χιονίσει αν ψηλά έχει ψόφο

κάτω από 90% Θεσσαλονίκη δεν έχει πουθενά...το επταπυργιο είναι απο κάτω μου. αν ηταν σωστό θα χιόνιζε ηδη με τέτοιο ΣΔ...έχει σφάλμα ο σταθμός

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άπνοια και εδω περίεργο...θερμοκρασία κάτω από 4μιση βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Άντε καλή απολαυση βλεπω να το προλαβαίνεις δειχνει να χει υετο εκει ακομα αρκετο

Λογικά, κ σεις στα Γρεβενά δε θα δείτε χιόνι;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...