Jump to content
thanossnow

Αναφορές ψυχρής εισβολής 26-28/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΦΥΛΛΟ δεν κουνιέται εδώ στο Μενίδι. Σημάδι αλλαγής. 

Πιστεύω ότι το πρωί, θα χιονίσει Ιπποκράτειο και Δροσοπηγή. Τσεκαρισμενο: όταν έχει εδώ 6 βαθμούς στρώνει Καζίνο. Όταν έχει 4 στρώνει Ιπποκράτειο. Συνήθως , όταν έρχεται η βελτίωση στο λεκανοπέδιο και αρχίζει και σπάει ο καιρός, τα νέφη κολλάνε στον άξονα Αφίδνες Κρυονέρι Άγιος Στεφανος με κλειστό καιρό για κάμποσες ώρες. Δεν θα μου έκανε εντύπωση αν αύριο το πρωί πασπαλιζε εκεί πέρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Trans Siberian είπε:

Σταζιυν ολα ομως εχει ριξει ηδη 80 πλας χιλιοστα 

Ο σταθμός εδώ λάθος πρέπει να είναι για να έχετε τόσα χιλιοστά εσείς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, menidi είπε:

Τελικά χιονίζει πουθενά; Σέρρες; Ξάνθη; Κομοτηνή; Αλεξανδρούπολη; Κεντρική Μακεδονία; Κάνα νησί; 

Μόνο Διδυμότειχο με 0.9 και σημείο δρόσου 0? Άντε και Ορεστιάδα; 

Αποδεικνύεται ότι όταν η ΕΜΥ λέει "και σε πεδινές περιοχές" αντί για το "στα πεδινά", διατυπώνει πολύ πονηρά την πρόβλεψη ότι "εεεε κάπου πεδινα θα χιονίσει αλλά όχι σε γενικευμένο επίπεδο"

Όταν βλέπεις τέτοια έκφραση, σημαίνει ψιλοΜΟΥΦΑ. 

Γνώμη μου πάντα. Οκ; 

Και αυτό το λέω και σαν καμμένος Αθηναίος τόσα χρόνια. Τα έχω φάει με το κουταλι

΄Γενικά στις προγνώσεις πρέπει να είσαι πολύ διπλωματικός αν είσαι επίσημος φορέας. και εγώ έπαθα μικρό σοκ, όταν μου είπαν πόσο ΧΩΡΙΣ λεπτομέρεια πρέπει να κάνω την πρόγνωση των Ιωαννίνων! Για να αποφύγεις μεγάλα λάθη γίνεται αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Μέτσοβο σήμερα 26/1.....

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο και χιόνι

....,....,......

Επεξεργάστηκε από ORESIVIOS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Για κοίτα τώρα μήπως πειστείς....εκτως κι αν μπλοκάρει τα πάντα ο Χελμός και σου έρχονται ψίχουλα εκεί....

cameraparking (8).jpg

Χαχα, το πιστεύεις ότι ξαναρχισε εδώ να χιονίζει;;  Με ψιλες νιφάδες αλλά κανονικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Σταζιυν ολα ομως εχει ριξει ηδη 80 πλας χιλιοστα 

απο ποιον σταθμό βλέπεις τα χιλιοστά?

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ φυσικά Ημαθία δεν έχει φαινόμενα αλλά πλέον πολύ ισχυρός βοριάς επικρατεί με τη θερμοκρασία στους 4,8 αλλά την αίσθηση στον 1 βαθμό.....Μακροχώρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Trans Siberian είπε:

Ιμερος ροδοπης που ειβαι πιο νοτια κοντα στη θαλασσα, γιατι ο αλλος της πολης ανανεωνει καθε διωρο περιπου

α οκ λογικό...έχει αδειάσει όλο το Αιγαίο στα παραθαλάσσια τμήματα...δεν νομίζω μέσα στην πόλη να έχουν πέσει τόσα πάντως μου φαίνονται πάρα πολλά και ακόμα έχει δρόμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλαμάς καρδίτσας 5 βαθμοί και μέτριας έντασης βροχή τώρα ..και το ερώτημα είναι που βρήκαμε υετό???  μέχρι τις 2 -3 δεν θα υπάρχει υποψία υετού βέβαια πιστεύω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, giannis_salonica said:

α οκ λογικό...έχει αδειάσει όλο το Αιγαίο στα παραθαλάσσια τμήματα...δεν νομίζω μέσα στην πόλη να έχουν πέσει τόσα πάντως μου φαίνονται πάρα πολλά και ακόμα έχει δρόμο

Τωρα πηγε 0,8 απλα ριχνει πολυ πραγμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...