Jump to content
thanossnow

Αναφορές ψυχρής εισβολής 26-28/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτο κι όμως αληθινό! Χιονίζει στα Χάνια...

701287942_pilio(1).thumb.png.b195bb7ea15d07192430e9fb25d6bc57.png

Χιονίζει μέχρι τα ημιορεινά στην Μαγνησία βλέπω, όπως Ζαγορά και Κωφούς. Τίποτα το ιδιαίτερο βέβαια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

"Παιανία πριν από λίγο κανονική χιονόπτωση με νιφάδες όχι βέβαια χοντρές αλλά όχι και μυγάκια...Ήταν ξαφνικό και εντυπωσιακο"....

Μου τοστειλε φιλος πριν λιγο ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πολύ ισχυρό ΒΔ ρεύμα έδωσε 23 χιλιοστά βροχής στον (εκτεθειμένο στο ρεύμα αυτό) Εμπωνα. Και εδώ στην πόλη της Ρόδου είχαμε καλό πέρασμα καταιγίδας τα ξημερώματα. Ο θυελλώδης Δ/ΒΔ άνεμος είναι αυτή τη στιγμή το βασικό χαρακτηριστικό του καιρού εδώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4.5-5 βαθμοί Μενίδι. Η Πάρνηθα έχει πασπαλα από τα 800μ. Είμαι σίγουρος οτι χιόνισε Θρακομακεδόνες μέσα στη νύχτα. 

Τέλος πάντων. Χιονιαδες του Facebook και του Instagram πλέον......

Βέβαια....στις περισσότερες από τις περιοχές που χιόνισε δυνατά απόψε, συχνά κόβεται το ίντερνετ και το ρεύμα. 😂

Εξαιρείται ο πεδινος Έβρος. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα τρελαθουμε. Νιφάδοπτωση στα κηπια ανακασιας του Βόλου. Όχι τπτ σπουδαίο (μυγακια θα τα έλεγα) αλλά απίστευτα ευχαριστη έκπληξη!

Επεξεργάστηκε από cptbill
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει Λαμία από ότι μου λένε οι δικοί μου!!!!Ξερό παγωμένο χιονακι που δεν το πιάνει,,φαίνεται και στη κάμερα απονακστανια Υπάτης που είναι χαμένη στις χιονοκουρτινες!ο καιρός είναι από ορθρυς φαίνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοκουρτινα πανω από την Δήμο Μάνδρας, ενώ από πολυ νωρίς το πρωί,  σημειώνονται νιφαδες από τα 200+μ.!!!

FB_IMG_1611734107446.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βόρεια μας ένα μεγάλο σύννεφο αντε να δουμε μηοως κανει κάτι 

20210127_095258.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, Koumoustas είπε:

Ασθενης βροχή στη Σπάρτη με 2,7 βαθμούς και τα χιόνια για άλλη μια φορά πολύ χαμηλά στον Ταϋγετο που ευνοείται πολύ και σε αυτή την κακοκαιρία!

Μέχρι στιγμής τα Όρη του πρώην Δήμου Είρας βορειοανατολική Μεσσηνία παίζουν καθοριστικό ρόλο σύμφωνα με δορυφορική, γιατί βοηθούν στη δημιουργία υετοφόρων νεφών και ο ΒΔ τα στέλνει Ταΰγετο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...