Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

βροχούλες με φυσικά τι άλλο..νοτιάδες χαχαχ

Το " θα μεταφερθεί " από το "μεταφέρθηκε"  έχει μια διαφορά . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επισης αυτο χαμηλο στον ατλαντικο δειχνει να ειναι και το τελευταιο αυτης της σειρας..πιστευω οτι παιρνει κεφαλι πλεον ο αζορ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

επισης αυτο χαμηλο στον ατλαντικο δειχνει να ειναι και το τελευταιο αυτης της σειρας..πιστευω οτι παιρνει κεφαλι πλεον ο αζορ 

 Βαγγελη το παραλληλο στήνει μαλλον πιο ωραίο το σκηνικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

 Βαγγελη το παραλληλο στήνει μαλλον πιο ωραίο το σκηνικο

αρχισε ξανα αυτο?ναι πολυ καλο δειχνει..και το κυριο κανει παλι αυτη τη  εθικη συγκλιση β.ανατολικα-ν,δυτικα που παντα μας δινει υετο στην μακεδονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπεροχο μοντελικο απογευματοβραδο.Απο αυριο μπαινουμε σιγα σιγα στην πρωτη σελιδα.Μακαρι να αρχιζει να ενισχυεται το καλο για μας σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα 18 αρι δε θέλατε...ε πάρτε το ....υετος σύγκλισης εδω ..Καλύτερα να μη πέσει καθόλου 3 πόντοι χιονι απο εκείνο που έχει μειον και ομως χανεται χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχα 18 αρι δε θέλατε...ε πάρτε το ....υετος σύγκλισης εδω ..Καλύτερα να μη πέσει καθόλου 3 πόντοι χιονι απο εκείνο που έχει μειον και ομως χανεται χαχα

μην το παρεις..εγω το παιρνω με ολη μου την καρδια ,δωσε και τους 3 ποντους τωνμ γρεβενων αν ειναι..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχετικη συμφωνια ολων των μοντελων ακομα και στις 240 ωρες για ανοδο αζορικου. Θετικο αυτο  και θετικο επισης οτι σε αυτες τις ωρες ποτε δεν θα βγει αυτο που δειχνει ακριβως. Αρα με θετικες αλλαγες σε λογικα πλαισια το εχουμε 😅. Με αλλαγες στη αντιθετη κατευθυνση βεβαια δεν εχουμε τιποτα, παντως σημερα σιγουρα αυξησαμε τις πιθανοτητες μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προδιαθετει για ενα κοντινο μελλον με πολλα ξενυχτια ο 18ρης...καληνυχτα!Με 2 τρεξιματα αλλαξε η ψυχολογια μου **** την αρρωστια μας...Παμε γερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Προδιαθετει ενα μελλον με πολλα ξενυχτια ο 18ρης...καληνυχτα!Με 2 τρεξιματα αλλαξε η ψυχολογια μου **** την αρρωστια μας...Παμε γερα!

Μην ανοίγεσαι... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα αμνσμπλ κανουν πληρες διαχωρισμο στον ατλαντικο χαμηλο και το στελνουν ιταλια ενω σηκωνουν αζορικο και κατεβαζουν σκανδιναβικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...